Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Kosmetyki (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-kosmetyki-133.html)
-   -   Balsamy (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/kosmetyki/t-balsamy-629-print.html/)

arczia 28-03-2007 12:15

Balsamy
 
Jak to z tymi BALSAMAMI? Jest naprawde duzy wybór. Czy stosujecie coś stałego, czy jak popadnie? A moze jakiś jest super! - mam na mysli wchłanialność i miły zapach, sa też brązujace... po kapieli w chlorowanej wodzie - niezbędne, bo zaczynamy sie nieprzyjemnie łuszczyć:)

Odkryłam niedawno - Soraya -balsam rozswietlajacy - ze złotymi drobinkami - świetny! i tani

Basia. 28-03-2007 12:22

Używam przeróżnych, teraz stosuję "Garnier skóra muśnięta słońcem" i jako krem uzupełniający do twarzy stosuję również "Garnier skóra muśnięta słońcem"

arczia 28-03-2007 12:26

muśnięta słoncem?
 
to chyba trochę brązujacy?


balsam "Sopot" - "Ziajowy" tez lekko brązuje i jest do tego krem na twarz, jako uzupełnienie

Basia. 28-03-2007 12:31

Tak brązujący i krem do twarzy też. Kupiłam kilka dni temu i uważam, że są niezłe.

Basia. 28-03-2007 12:32

Cytat:

Napisał arczia
to chyba trochę brązujacy?


balsam "Sopot" - "Ziajowy" tez lekko brązuje i jest do tego krem na twarz, jako uzupełnienie

Używałam, są niezłe. Jest jeszcze "Kolastyna" balsam brązujący też niezły i Fitti też niezły.

arczia 28-03-2007 12:36

brązujace są swietne na blade gołe nogi - tuz po zrzuceniu rajstop! :)

Basia. 28-03-2007 13:09

Dlatego już ich używam, smaruję sobie całe ciało.

arczia 28-03-2007 15:58

już?... może to i nie za wcześnie :)

urszula-kol 28-03-2007 16:27

Balsamy to świetne kosmetyki , używam różnych w zależności
od tego jak stoję z kasą. Często są to Yves Rocher z promocji.

Basia. 28-03-2007 18:20

Cytat:

Napisał arczia
już?... może to i nie za wcześnie :)

Smaruję ciało przez cały rok, niestety nie powinnam się jeszcze opalać /zalecenie onkologa/ i bardzo z tego powodu cierpię. Odkąd pamiętam zawsze byłam bardzo opalona, przychodziło mi to z łatwością 30 minut przód, 30 minut tył i byłam jak czekoladka. Nigdy nie byłam poparzona i po sezonie "nie zmieniałam skóry", nie mam ciemnej cery po operacji bez opalenizny wyglądałam jak kobieta zamierzająca opuścić ten padół. Dlatego ostanowiłam dodać sobie "zdrówka" i się "balsamuję" na brąz. Te balsamy jednocześnie nawilżają skórę i już nie muszę stosować innych. Przed chorobą stosowałam balsamy przeróżne.

dzwoneczek 27-02-2008 14:58

Mój balsam do balsam Lavera, mleko i miód. Pięknie pachnie i nawilża, nie uczula, łatwo się rozprowadza. Wart polecenia nie tylko dla zwolenniczek naturalnych kosmetyków
dla informacji podam link do szerszego opisu produktu, gdzie można przeszytać o jego składzie: http://www.sanusmarket.pl/lavera-bal...la-p-1756.html

miko 17-05-2008 16:55

Ja bardzo lubilam balsam brazujacy Johnsona, ale jak dostalam balsam Sun Effect Eris nie kupuje innego...

wisienka 29-07-2008 10:53

Ja ostatnio też właśnie chce wypróbować ten Sun Effect. Ale do tej pory z Erisa używałam Ujędrnienie-Wyszczuplenie. Taki słodki, bakaliowy. A co ważniejsze, są efekty :P

grazyna 29-07-2008 10:57

Troche sie boje balsamów brązujacych, bo gdy byłam młoda spróbowałam kremu samoopalajacego i wygladałam jak pomarańcza wyleżakowana w syropie czekoladowo-kakaowym, byłam brązowo pomarańczowa i nie mogłam tego zmyć, kazda częśc ciała była w innej tonacji i chodziłam tak długi czas, bo za nic nie dawało sie "to" zmyć. To był samoopalacz w tubie,na odwrocie którego pisało, ze po zastosowaniu , pojawi sie piękna (akurat!) i zdrowa (akurat!) opalenizna! Wybabrałam całą tubkę na siebie....by na wszelki wypadek wyglądac super zdrowo, ale efekt był inny.
Teraz ciągle jestem blada, jak bym dopiero co wyszła z trumny , tak niezdrowo blada....to jest bladość starszego człowieka,znaczy starszej kobiety, ale i tak jest ona czyli ta bladość zbyt wyblakła , jak by po chorej watrobie czy coś...
Użyła bym jakiegos balsamu, tylko czy sa takie balsamy lekko brązujące na brąz a nie na pomarańczowo!?
Wiem to jest sonda, ale na potrzeby sondy te moje informacje choć archiwalne , bo z odległego dzieciństwa też mogą okazać sie przydatne, taka historyczna zaszłość kosmetyczna, czy jakoś...moze jako przestroga w dobieraniu samoopalaczy ?

wisienka 29-07-2008 11:16

Cytat:

Napisał grazyna
Troche sie boje balsamów brązujacych, bo gdy byłam młoda spróbowałam takich i wygladałam jak pomarańcza! byłam brązowo pomarańczowa i nie mogłam tego zmyć, kazda częśc ciała była w innej tonacji i chodziłam tak długi czas, to za nic nie dawało sie zmyć. To był samoopalacz z w tubie, który wybabrałam cały na siebie.....Teraz ciągle jestem blada, jak bym dopiero co wyszła z trumny , tak niezdrowo blada....to jest bladośc starszego człowieka,znaczy starszej kobiety, ale i tak jest ona czyli ta bladośc zbyt wyblakła , jak by po chorej watrobie czy coś...
Użyła bym jakiegos balsamu, tylko czy sa takie balsamy lekko brązujące na brąz a nie na pomarańczowo!?
Wiem to jest sonda, ale na potrzeby sondy te moje informacje choć archiwalne , bo z odległego dzieciństwa też mogą okazać sie przydatne, taka historyczna zaszłość kosmetyczna, czy jakos takoś....


Ja właśnie czytam o Sun Effect na różnych forach. A do tego założyłam u nas nowy temat. Z tego co piszą on nie zostawia śladów. Może działać jako witaminowe uzupełnienie opalenizny jak i samodzielny krem który ładnie witaminowo przyciemni słonecznie cerę.

Barbara13 29-07-2008 12:17

Mam przykre doświadczenie, podobnie jak Grażyna, dlatego nie stosuję balsamów koloryzujących, a ponieważ w moim wieku już nie powinno się opalać... chodzę blada. Spróbuję jednak Sun Effect, będzie to eksperyment na nogach, w razie czego mam długie spódnice !

wisienka 29-07-2008 13:23

Słusznie spróbuj. Ale powiem tak. Jeśli masz wątpliwości po co się martwić. Skonsultuj się z kosmetologiem, najlepiej z Eris i wtedy powiedzą Tobie jaka dawka będzie dobra. Ale nie przejmuj się. Nie będzie przebarwień bo to nie jest bejca :P tylko krem z witaminami :)

Maja69 06-09-2012 13:05

stosuje czysty 100% balsam zrobiony przeze mnie z czystego oleju kokosowego(bez zapachowy) firmy Estien, dodaje karotenu czyli maceratu a marchwii(przyciemnia delikatnie nadajac bardziej opalony kolor skory(ja jestem bardzo blada) , kolor zmywa sie pod woda. Ale nie zawsze mieszam z karotem, czesto czysty klade na wlosy, a po godzinie zmywam , mysle ze jest to naturalny i najprostszy sposob na skore i wlosy. wczesniej czasami wetre keratyne i kolagen z elastyna,

Anulka_09 10-09-2012 09:29

balsam lekko brązujący ziaja polecam :)

loczek 15-09-2012 11:40

Wybór balsamów jest duży, dlatego nie przywiązuję sie jakiś szczególnie do jednego. Lubię urozmaicenie dlatego ciągle decyduję się na jakiś inny. jednak nie wszystkie są drogie, czasem wybieram te tańsze, byle by tylko odpowiednio nawilżały. Drogie kosmetyki kupuję tylko wtedy gdy mają naprawdę na coś pomóc, czy być trwałe. Np do rzęs stosuje drogi kosmetyk m2lashes ale przynajmniej są efekty. Balsam moim zdaniem każdy jest dobry.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:51.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.