Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Ogólny (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-ogolny-112.html)
-   -   Nawyki i na³ogi Polaków? Internet, kawa, papierosy, s³odycze - komentarze (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/ogolny/t-nawyki-i-nalogi-polakow-internet-kawa-papierosy-slodycze-komentarze-19306-print.html/)

78.11.177.xxx 06-10-2017 13:04

Nawyki i na³ogi Polaków? Internet, kawa, papierosy, s³odycze - komentarze
 
Komentarz do artyku³u: Nawyki i na³ogi Polaków? Internet, kawa, papierosy, s³odycze
--------------------
Jeszcze internet. Teraz mam w Aero2 i 30 gb za 30 z³ do wykorzystania i siedze non stop, ale mam70 lat, wiec co niby mam robiæ..

31.0.127.xxx 08-03-2018 16:20

W ka¿dym na³ogu pomo¿e Wam dobry psycholog .

Otvarta 08-05-2018 14:03

Szkoda, ¿e w Polsce ma³o kto z tego psychologa chce korzystaæ ;(

dk2591 22-06-2018 13:57

Dok³adnie i to jest przykre niestety, ale warto staraæ siê przekonywaæ, t³umaczyæ, prosiæ i byæ

helpik24.pl-sklep medyczny

Frat 22-06-2018 15:39

A gdy nie pomo¿e psycholog, to pozostaje ju¿ tylko egzorcysta... O:-)

pluto37 22-06-2018 15:47

Cytat:

Napisa³ Frat
A gdy nie pomo¿e psycholog, to pozostaje ju¿ tylko egzorcysta... O:-)


Fracie!
Nie strasz ludzi, których i tak na³ogi do³uj±.
Nie godzi siê ich tak okrutnie dobijaæ psychicznie.:(

Frat 22-06-2018 15:55

Cytat:

Napisa³ pluto37
Fracie!Nie strasz ludzi, których i tak na³ogi do³uj±.
Nie godzi siê ich tak okrutnie dobijaæ psychicznie.:(


Przecie¿ ja im w³a¶nie awaryjn± ¶cie¿kê dzia³ania wskazujê.

Masz co¶ przeciwko egzorcystom..? :icon_eek:

pluto37 22-06-2018 16:25

[quote=Frat]
Cytat:

Przecie¿ ja im w³a¶nie awaryjn± ¶cie¿kê dzia³ania wskazujê.
Gomu³ka te¿ kiedy¶ podstêpnie mówi³, ¿e "stali¶my nad przepa¶ci± i od tego czasu zrobili¶my krok naprzód."
I to jest taka sama awaryjna ¶cie¿ka.

Cytat:

Masz co¶ przeciwko egzorcystom..? :


A Ty by¶ mia³ gdyby ze trzy setki w niedalekiej odleg³o¶ci treningi zawodowe odbywa³o?

A jak bez pomy³kê adres i cz³owieka pomyl±?
Strach siê nie baæ...

Frat 22-06-2018 16:53

Cytat:

Napisa³ pluto37
Gomu³ka te¿ kiedy¶ podstêpnie mówi³, ¿e "stali¶my nad przepa¶ci± i od tego czasu zrobili¶my krok naprzód."
I to jest taka sama awaryjna ¶cie¿ka.



Gomu³ka to sukces wieszczy³, tylko mu siê ¶cie¿ki pomyli³y. :)
Natomiast ludziom ko³o ratunkowe jakie¶ siê nale¿y, tak jak policjantom spadochron.
Ale tylko tym, którzy lataæ nie potrafi±.

pluto37 22-06-2018 20:37

Cytat:

Napisa³ Frat
Gomu³ka to sukces wieszczy³, tylko mu siê ¶cie¿ki pomyli³y. :)
Natomiast ludziom ko³o ratunkowe jakie¶ siê nale¿y, tak jak policjantom spadochron.
Ale tylko tym, którzy lataæ nie potrafi±.


Niewatpliwie - oczywi¶cie ale leczenie d¿umy cholera mo¿e mieæ tragiczne skutki:

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/...SVw?li=BBr5CAq

Chcia³byæ tak cierpi±cych ludzi katowaæ?

Frat 22-06-2018 21:30

Cytat:

Napisa³ pluto37
Niewatpliwie - oczywi¶cie ale leczenie d¿umy cholera mo¿e mieæ tragiczne skutki:

Chcia³byæ tak cierpi±cych ludzi katowaæ?



A z jakiego powodu mia³bym tego chcieæ?
W my¶li, któr± wyrazi³em nie by³o ¿adnej zachêty do poddawanie siê takim praktykom.
Je¶li istotnie wygl±da to tak, jak przedstawia ten reporta¿, to widaæ tu pole do dzia³ania dla prokuratury i tzw. wymiaru sprawiedliwo¶ci.
Podejrzewam jednak, ¿e problemem jest fakt pe³nej dobrowolno¶ci korzystania z takich us³ug, a odciêcia siê od praktyk ¶redniowiecza zadekretowaæ siê raczej nie da.




pluto37 23-06-2018 19:33

[quote=Frat][
Cytat:

FONT=Verdana]A z jakiego powodu mia³bym tego chcieæ?[/font]
W my¶li, któr± wyrazi³em nie by³o ¿adnej zachêty do poddawanie siê takim praktykom.

Fracie? Przecie to nie ja egzorcyzmy proponowa³em. Byæ mo¿e niechc±cy, ale¶ rzecz wywo³a³. Nie zdaj±c sobie sprawy z efektów specjalnych.
Cytat:

Je¶li istotnie wygl±da to tak, jak przedstawia ten reporta¿, to widaæ tu pole do dzia³ania dla prokuratury i tzw. wymiaru sprawiedliwo¶ci.
Podejrzewam, ¿e to nie w TYM kraju.
Cytat:

Podejrzewam jednak, ¿e problemem jest fakt pe³nej dobrowolno¶ci korzystania z takich us³ug, a odciêcia siê od praktyk ¶redniowiecza zadekretowaæ siê raczej nie da.
Mnie to nie wygl±da na klub sado-maso gdzie delikwenci czerpi± rado¶æ o poranku.
Tu nie jestem przekonany ¿e "chc±cemu nie dzieje siê krzywda."
No i Fracie! Wypleniaæ weganizm .....SALCESONEM????
To jak alkoholika traktowaæ nitrogliceryn± albo inn± cocacol±:) :)
Albo sexoholika leczonego robótkami na drutach.

Frat 23-06-2018 21:44

Cytat:

Napisa³ pluto37
Mnie to nie wygl±da na klub sado-maso gdzie delikwenci czerpi± rado¶æ o poranku.
Tu nie jestem przekonany ¿e "chc±cemu nie dzieje siê krzywda."
No i Fracie! Wypleniaæ weganizm .....SALCESONEM????
To jak alkoholika traktowaæ nitrogliceryn± albo inn± cocacol±:) :)
Albo sexoholika leczonego robótkami na drutach.


Pluto,
masz bli¿ej do tych specjalistów dzia³aj±cych w omawianym temacie.
Pogadaj z nimi, to mo¿e co¶ zmieni± i zaczn± - kaszank±. :)

pluto37 24-06-2018 12:28

Cytat:

Napisa³ Frat
Pluto,
masz bli¿ej do tych specjalistów dzia³aj±cych w omawianym temacie.
Pogadaj z nimi, to mo¿e co¶ zmieni± i zaczn± - kaszank±. :)


Taak?
Bli¿ej? A kto odprawia³ egzorcyzmy przed namiestnikowskim na Krakowskiem? W ¶rodku - jak by nie by³o -stolnicy Polski???
I mo¿e nie wód¼ mnie na pokuszenie.
Æwiczê inne na³ogi ni¿ weganizm. Z powodzeniem.

A oprócz tego pamiêtam jak jeden smakosz na pytanie Czemu siê alkoholizuje namiêtnie?
Odpar³: BO LUBIÊ.

I podejrzewam z du¿± doz± pewno¶ci, ¿e gdyby takiego egzorcystê spytaæ podobnie, to te¿ perwert odpowiedzia³by, ¿e ....LUBI.

I Fracie!!! SALCESONEM????
To siê w ¿adnym rozmiarze pa³y nie mie¶ci.
To¿ równie dobrze ortodoksa ¿yda, czy podobnego muzu³mana z ichnich b³êdów rusk± peklowan± s³onin± leczyæ..... brrrr!

Frat 24-06-2018 13:14

Cytat:

Napisa³ pluto37
I Fracie!!! SALCESONEM????
To siê w ¿adnym rozmiarze pa³y nie mie¶ci.
To¿ równie dobrze ortodoksa ¿yda, czy podobnego muzu³mana z ichnich b³êdów rusk± peklowan± s³onin± leczyæ..... brrrr!


Pluto,
widzê, ¿e Ty z uporem domagasz siê, aby ten salcesonizm antywegañski za mêczeñstwo wegañskie uznaæ.
Mo¿e i racja, ale có¿ ja mogê?
Proponowa³em przecie¿, aby salceson na kaszankê zmieniæ. Zawsze to ³agodniej by³oby, a przynajmniej tak mi siê wydaje. :)
A poza tym, to o pe³noletniej dobrowolno¶ci poddania siê temu zabiegowi zapominaæ nie nale¿y.

pluto37 24-06-2018 14:54

[quote=Frat]
Cytat:

Pluto,
Proponowa³em przecie¿, aby salceson na kaszankê zmieniæ. Zawsze to ³agodniej by³oby, a przynajmniej tak mi siê wydaje. :)
Nieeee! Fracie! Jak mo¿esz wegana drêczyæ krwawem dzie³em masarza? To ju¿ jest sadyzm i postepowanie nieludzkie w godno¶æ i suwerenno¶æ cz³owieka godz±ce.

Cytat:

A poza tym, to o pe³noletniej dobrowolno¶ci poddania siê temu zabiegowi zapominaæ nie nale¿y.
I tu mam powa¿ne w±tpliwo¶ci... Nikt bowiem postronny stanu ¶wiadomo¶ci delikwentów poddawanych temu procederowi nie sprawdza³.
I sk±d wiadomo, ¿e w omawianym przypadku gang rze¼ników i masarzy nie inspirowa³ skrycie dzia³añ egzekutorów podszywaj±cych siê pod egzorcystów?

Truskawkowy 21-09-2018 12:55

Zgadzam siê w 100% jedynym rozwi±zaniem mo¿e byæ rozmowa z psychologiem oraz dobry o¶rodek leczenia uzale¿nieñ. Trzeba tylko byæ pewnym swojej decyzji oraz chcieæ byæ czystym.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:03.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.