Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   zagranica (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-zagranica-173.html)
-   -   Zagranica: powitanie i lista obecności cz:VIII (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/zagranica/t-zagranica-powitanie-i-lista-obecnosci-czviii-7385-print.html/)

Iluzja 05-06-2010 03:34

Zagranica: powitanie i lista obecności cz:VIII
 
Witajcie, w VIII części naszego watku, z przyjemnością witam się ze wszystkimi odwiedającymi, dzięlę tym co mnie spotyka... i opisuję to co mnie drażni. O pogodzie też sobie opowiadamy i dzięki tym wiadomościom jesteśmy trochę ze sobą.
I tak własnie jest dzisiaj, bo odzyskałam TV Polonię, właśnie słucham sobie tego co dzieje się w jakimś serialu. A niedawno dowiedziałam się że znowu zalewa południe Polski, i Piseczno pod Warszawą, bo byla ulewa, a tam mieszkałam kilka lat, w latach 90-tych, kiedy to wróciliśmy do Polski, na kilka lat.
Wczoraj było u nas 28 stopni!!!

Nauczyłam się przenoszenia zdjęć do komputera... i teraz nareszcie mogę robić zdjęcia i robić z nich obrazki.
Miłego dnia wszystkim odwiedzającym... życzę.


Anna G 05-06-2010 06:36

Witam serdecznie, wstal piekny sloneczny i cieply dzien. Po tych ciemnych i zimnych dniach, az oczy bola od slonecznego swiatla! Ma byc u nas bardzo cieplo, do 30 stopni! Wreszcie! Milego dnia wszystkim zycze! :)

gosia196050 05-06-2010 08:27

POZDRAWIAM SERDECZNIE W TEN PIEKNY SLONECZNY
DZIEN I WSZYSTKIM ZYCZE SLONECZKA



mimoza 05-06-2010 09:16

Witajcie kochane. :)
Iluzjo masz już bieżące wiadomości o tym co się dzieje w kraju.
Niestety woda to taki żywioł, który wszystkich zaskoczył, aczkolwiek,moim zdaniem -
gdyby nie było zaniedbań na terenach położonych wzdłuż rzek i rozlewisk, to skutki byłyby dużo mniejsze.
Trzeba mieć nadzieję, że w końcu decydenci wyciągną słuszne wnioski i spowodują,
żeby prace umocnieniowe wałów nabrały tempa.
Aniu Staranna u mnie też słońce świeci, nie pada, miłej soboty i niedzieli życzę. :D - Cz

Iluzja 06-06-2010 08:16

Witajcie... nie zdwałam sobie sprawy, że tak mi będzie brakować wiadomości z Polski. Te 5 poranków bez TV Polonia, było jakieś dziwne. Programy nocne nieinteresjujące, no to szukałam jakiejś muzyki i robiłam swoje. Ale to nie było to samo. Zastanawiam się dlaczego zmieniają ustawienia parametrów. Przecoeż to kłopot dla nas, przecież i tak na astrze nic nie możemy zmienić, bo przecież płacimy za Canal+ i wszystko by się zmieniło. Ja mam podwóją, to mi znalazł polonię na tym drugim, i mam Kulturę i jakieś inne, ale nie mam kanału z samymi wiadomościami. Kiedyś kanał Zdrowie i Uroda był widoczny teraz jest płatny. Przecież my i tak już płacimy!!! Nic z tego nie rozumiem! Ale najważniejsze, że mam dwa programy!



To moje kwiatki z ogródka, przetworzone w programie do malowania.
Miłej niedzieli życzę...

mimoza 06-06-2010 08:28

Niedzielny poranek przywitał mnie słoneczkiem, śpiewem ptaków
i telefonem od siostry (jakże miłym). Zaraz inne samopoczucie.
Iluzjo dobrze, że nie tracisz kontaktu z krajem, zapewne przez to
samo nie czujesz się zupełnie oderwana. Natura człowieka jest taka,
że ciągle - czy chce czyteż nie - wraca do źródła.
Miłej niedzieli kochani :D - Cz

Anna G 06-06-2010 08:56

Wstal piekny sloneczny dzien i tak ma byc do konca tygodnia, milej niedzieli wszystkim zycze! :)

Anna G 07-06-2010 07:37

Witam. wczoraj byl piekny, sloneczny, wrecz upalny dzien. Bylam na przegladzie grup i orkiestr foklorystycznych, wspaniale przezycie! Dzisiaj pochmurno, w nocy byly burze! Milego dnia zycze! :)

Jadzia_G 07-06-2010 07:41

Witam u nas dzis tak jak wczoraj ....piękne słoneczko i niech tak zostanie - tak długo czekaliśmy na nie.
Pozdrawiam cały świat i miłego dnia życzę :)

mimoza 07-06-2010 08:10

Nowy tydzień nam się zaczął, coraz bliżej wakacji,
a pogoda jak pogoda kapryśna. Mam jednak nadzieję,
Ze to jej ostatnie humory... bo wody mamy wszyscy dosyć.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów
z kraju i z zagranicy. :D - Cz

Iluzja 07-06-2010 10:08

Już pisałam i mi zniknęło, więc na nowo...
Witajcie... jak to dobrze że miałam Polonię, wczoraj niechcacy właczylam o 10-tej i trafiłam na uroczystość beatyfikacji Jerzego Popiełuszki... bardzo byłam zadowolona, że mogłam to oglądnąć.
Wcześniej byla burza, lało dość długo, nic nie mogłam robić, ale powietrze czyściutkie, alergicy oddychają z łatwością, moje piekne maki, kompletnie zdewastowane. Jak to dobrze, że zrobiłam zdjęcia z samego rana.
Miłego dnia życze...


a-nitka 07-06-2010 10:47

Slonka u mnie tyle , ze musze sie przed nim chowac
Zycze milego dnia wszystkim

en_vogue 07-06-2010 15:46

Pozdrawiam bywalców wątku.
A-nitko u mnie słońca nie ma w nadmiarze:)

gosia196050 07-06-2010 16:52

MILEGO POPOLUDNIA



Iluzja 08-06-2010 06:14

Witajcie...było pięknie, i dzisiaj znowu szaro. Ale budziłam się słysząc głosy ptaków, rozćwierkane są gdy dnieje.
Miło mi was widzieć... pozdrawiam.


Anna G 08-06-2010 07:19

Witam i pozdrawiam caly swiat! U nas zapowiadaja bardzo upalny tydzien, nawet do +36 moze byc! Oj tak zle i tak niedobrze! Milego dnia wszystkim zycze! :)

en_vogue 08-06-2010 13:16



Miłego dnia życzę.

Mirusia 08-06-2010 15:20


gosia196050 08-06-2010 15:37

POZDRAWIAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE




Iluzja 09-06-2010 06:50

Witajcie, ledwo siedzę, tylko się przywitam i kończę na dzisiaj, znowu rwa kulszowa...
Pozdrawiam... do jutra.



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:50.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.