Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Rodzina bliższa i dalsza (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-rodzina-blizsza-i-dalsza-97.html)
-   -   Chcę się pochwalić!!! (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/rodzina-blizsza-i-dalsza/t-chce-sie-pochwalic-1020-print.html/)

Ewita 23-07-2007 21:20

Chcę się pochwalić!!!
 
I dlatego zakładam ten wątek. No bo gdzie mam wykrzyczeć swoją radość, swoją dumę? Zdarzają się w życiu takie sytuacje, że chcemy podzielić się radością z sukcesów swoich najbliższych. Klub jest miejscem, do którego przychodzimy ze wszystkim: tym co dobre, złe, trudne, uciążliwe... Dzielmy się więc z klubowymi przyjaciółmi także radością!:D

Moje młodsze dziecko - Ania dostała się na studia. Dzienne. Żeby było śmieszniej, dostała się na Uniwersytet Łódzki (filologia polska, informacja naukowa) i (dziś się o tym dowiedziałam) na Politechnikę Łódzką (wydział mechaniczny, mechanika i budowa maszyn). Mój mąż, a jej ojciec pewnie siedzi gdzieś na chmurce i ręce zaciera - bo właśnie ten kierunek na tej uczelni swego czasu kończył, a:) ja jestem taka dumna, że muszę się z Wami podzielić swoją satysfakcją i radością.

hannabarbara 23-07-2007 21:26

Gratuluję Ewito córce, Tobie również, bo ją wychowałaś!

Alsko 23-07-2007 21:28

Gratulacje, dumna rodzicielko, chociaż to właściwie córce się należą,
Ma onaż teraz zgryz, co wybrać, czy nie? Dość duży, hm, rozrzut.

Lila 23-07-2007 21:32

Gratulacje dla Ewity i córci...:)

Pamiętam swoją euforię,jak moja dostała się na prawo UJ.
Mogę śmiało powiedzieć,że był to jeden z moich najszczęśliwszych dni w życiu..
Noooo,ale to było ładne parę lat temu....

Basia. 23-07-2007 21:35

Gratulacje dla Mamy i Córki.
 
Miło czytać takie wiadomości Ewito, GRAAATUUULUUJĘ!!!!!!!!!!!!! Tobie gratulacje się należą w takim samym stopniu jak Ani, bo to Ty ją wychowałaś.

Fajnie, że powstał ten wątek.

Ewita 23-07-2007 21:37

Anka wątpliwości nie ma - politechnika i już. A ja... Nie wiem, czy moja radość, że dostałam się na studia w 1969 roku była większa?

Ewita 23-07-2007 21:49

Może jeszcze słów kilka czemu aż tak to przeżywam... Nie należę do "zwariowanych rodzicielek", zawsze byłam wymagającą matką. Najlepszy komentarz wygłosił kiedyś - dawno już temu - mój syn, twierdząc "inni mają normalnych rodziców, a ja mam mamę nauczycielkę". Ale... od września do grudnia to właśnie Ania wzywała do mnie pogotowie 24 razy i modliła się, żeby mnie żywą dowieźli na "kardiologiczną R-kę". W styczniu przeżyła moją operację serca... A jednak! I to jest największa satysfakcja!

bogda 23-07-2007 21:55

1 Załącznik(ów)
Załącznik 4212Gratulacje dla Ewity i Ani....oby jej dalej szczęście dopisywało..

Anielka 23-07-2007 21:56

1 Załącznik(ów)
Ewito Gratulacje !!!!Obie jesteście wspaniałe.Zwykłe -niezwykłe .Wszystkiego dobrego Dla Ciebie jako matki i dla Ani,ponieważ poradziła sobie w trudnych dla młodej dziewczyny sytuacjach.Macie siebie i to jest wazne.Powodzenia i jeszcze raz powodzenia.Załącznik 4213

jolita 23-07-2007 22:39

Ewitko
 
Gratulacje oraz dobra rada: montuj drukarkę i ćwicz pisanie pracy dyplomowej, bo czas szybko leci...

Basia. 23-07-2007 22:49

Ewito, wiele satysfakcji przed Tobą.
 
Masz wspaniałe dzieci i jeszcze nie raz będziesz miała okazję do pochwalenia się nimi na tym wątku, a my będziemy się cieszyły szczerze razem z Tobą.

Pani Slowikowa 23-07-2007 22:49

Gratulacje
 
Ewito dobrego i zdolnego dziecka!!
Wiesz jak to jest w zyciu? Zamykaja sie drzwi a otwiera sie okno.Te dzieci to twoje okno w przyszlosc. :)

an_inna 23-07-2007 23:59

do Ewity
 
Ponownie gratulacje! Ale rozrzut :) Zdolne masz dziecko. I co matko polonistko, nie martwisz się, że nie w Twoje ślady poszła?

Malgorzata 50 24-07-2007 03:04

3 Załącznik(ów)
Załącznik 4232


Załącznik 4235



A na chmurce pewnie odbywa się party na cześc Ani :)

Ewita 24-07-2007 06:25

Na chmurce, Małgosiu - Andrzej z moimi rodzicami pewnikiem mieli bal... :) . Już widzę, jak - paląc niebiańskie papierochy - cała trójka pociąga ambrozję na cześć i za zdrowie:D

A czy mi jest żal, że nie na polonistykę? Nie. Dostała się przecież na ten kierunek! I to jest satysfakcja. A jeśli woli politechnikę - jej wybór (a perspektywy chyba większe). Taka moja dola i takie życie. Michał (syn) też jest humanistą, a elektronikę skończył;)

Bianka 24-07-2007 06:42

Pozwól, że i ja złożę Ci gratulacje
 
i będę cieszyć się wraz z Tobą :)

Dzidka 24-07-2007 07:08

Ewito, to najlepsza wiadomość po dłuższej przerwie. Cieszę się z Tobą i gratuluję zdolnej córki.

[IMG][/IMG]
.................................................. .................................................. ........................
Jeden kwiatek dla Ciebie!

Ala-ma-50 24-07-2007 07:28

Ewito!
 
Serdeczne gratulacje !
Dla Ciebie i córci



Wypadało by to oblać..
Szampan dla Ciebie..dla Ani chciałam kwiatki ....coby nie rozpijać młodzieży...ale co tam ....taka okazja nie zdarza się codzień...
Za zdrowie ,szczęście i świetlaną przyszłość Twojej córci.:)


Nika 24-07-2007 09:24

gratulacje
 
2 Załącznik(ów)
Załącznik 4237przyjmij dumna mamo także i moje serdedczne gratulacjeZałącznik 4238.wszystkiego najlepszego!!!

berbeć 24-07-2007 09:37

Dzięki serdeczne i piękne za te wszystkie gratulacje :*

Ktoś coś tutaj mówił o opijaniu....

a więc wraz z podziękowaniami... "załącznik" :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:46.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.