Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Informacje (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-informacje-126.html)
-   -   Moderatorzy potrzebni od zaraz (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/informacje/t-moderatorzy-potrzebni-od-zaraz-364-print.html/)

admin 14-01-2007 03:22

Moderatorzy potrzebni od zaraz
 
Senior Cafe poszukuje moderatorów forum. Moderatorem może zostać każda osoba, która korzysta z tego forum od co najmniej dwóch miesięcy i nie ma na swoim koncie banów lub ostrzeżeń w związku z aktywnością na Senior Cafe.

Moderowanie nie jest sprawą trudną, nie wymaga zaawansowania w użytkowaniu internetu ani żadnych specjalnych umiejętności. Nie zajmuje także wiele czasu.

Serdecznie zapraszamy wszystkiech chętnych do zgłaszania swoich kandydatur na adres cafe@senior.pl . Wszystkich użytkowników prosimy zaś o zgłaszanie i zachęcanie w tym wątku kandydatów/kandydatek, których chcieliby widzieć w roli moderatora.

admin 15-01-2007 18:09

Nowe moderatorki :)
 
Do pomocy w moderowaniu zgłosiły się następujące osoby:
Nella
tar-ninka
jolita

oraz emka46, którą zapraszam do współpracy moderatorskiej w lutym (po osiągnięciu wymaganego "stażu")

Przede wszystkim serdecznie dziękuję :)
Proponuję Paniom następujące fora do moderowania:
tar-ninka - Różności i Hobby
Nella - Książki i Problemy edukacyjne
jolita - Różności i eSenior

bardzo proszę Panie o potwierdzenie mailem swojej decyzji i wyrażenie zgody na moderowanie tych forów. Jeśli ktoś z pozostałych Użytkowników miałby jakieś uwagi, zapraszam do ich zgłoszenia w tym wątku. Jeśli nie będzie uwag i zmian, jutro po południu wszystkie trzy Panie otrzymają narzędzia do "gospodarzenia" na forach.

Oczywiście zaproszenie do współpracy przy moderowaniu forów Cafe Senior nadal jest aktualne :)


emka46 16-01-2007 16:25

Dziękuję za uwzględnienie mojego zgłoszenia.Okres oczekiwania szybko minie.Pozdrawiam

czuk1 23-06-2017 09:57

Cytat:

Napisał admin
Senior Cafe poszukuje moderatorów forum. Moderatorem może zostać każda osoba, która korzysta z tego forum od co najmniej dwóch miesięcy i nie ma na swoim koncie banów lub ostrzeżeń w związku z aktywnością na Senior Cafe.

Moderowanie nie jest sprawą trudną, nie wymaga zaawansowania w użytkowaniu internetu ani żadnych specjalnych umiejętności. Nie zajmuje także wiele czasu.

Serdecznie zapraszamy wszystkiech chętnych do zgłaszania swoich kandydatur na adres cafe@senior.pl . Wszystkich użytkowników prosimy zaś o zgłaszanie i zachęcanie w tym wątku kandydatów/kandydatek, których chcieliby widzieć w roli moderatora.

Pisałem. Nie trafiło do wątku. Ponawiam.
Zgłaszam możliwość moderowania , jakiegoś wycinka Klubu Seniora . Jestem nowy w Klubie. Przyznam się, że nie opanowałem jego ram/programu funkcjonowania. Ale mógłbym spróbować zaopiekować się jakimś fragmentem forum Klubu. Piszę na forach Agory od 14 lat, 36 tys. wpisów, blisko 600 zdjęć, 3 własne fora, w 4 moderowanie

sellenhel 24-06-2017 21:34

Cytat:

Napisał czuk1
Pisałem. Nie trafiło do wątku. Ponawiam.


Post Admina jest datowany : 14.01.2007

Więc myślę że treść w nim zawarta jest już nieaktualna
:(

czuk1 27-06-2017 17:44

dot. moderowania
 
Dziękuję.

Jeśli tak, to sytuacja potwierdza fakt - braku moderatorów.
Również obecnie. Ja zgłosiłem swój udział.

Pozdrawiam

Doc 27-06-2017 18:28

Cytat:

Napisał czuk1

Jeśli tak, to sytuacja potwierdza fakt - braku moderatorów.
Również obecnie. Ja zgłosiłem swój udział.

Czytałem na wątku, "Witaj, przedstaw się...", że przesiadłeś się z Syrenki...


Nie za wcześnie, na moderację?

czuk1 03-07-2017 13:12

14 LAT na forach- 35 tys. wpisów, 588 zdjęć. Dwa fora własne, 1 moderowane. 8 lat moderowania w wielkim forum
finansowym. Mało.

Lila 03-07-2017 13:41

Czuk, tylko 35?:)
Ja na tym mam prawie 42 + 2 fora partii wiodących + kilkuletnia moderacja na forum, gdzie mi grożono bejsbolem,
i tutaj już lajtowo na Ogólnym
+ ponad 3 tysiące followersów mnie obserw. na TT .:)

Powiem tak; nigdy więcej moderowania.
Nigdy.

I powiem więcej; spadam powoli z sieci, z wyjątkiem TT,
a i tam jestem do czasu.

Czuk, widzę w Tobie urodzonego moderatora.
Pewnie Adm. weźmie pod uwagę fachowość i dobre chęci.
Powodzenia.:)

czuk1 04-07-2017 16:52

....wycofuję zgłoszenie...
 
Lila. Gratulacje. Podziwiam Cię.
Ba, podzielam Twoje zdanie. Moderowanie to upierdliwy obowiązek. Po tylu latach funkcjonowania w sieci - z mojej strony - jest to raczej próba zapoznania się z innym modelem forum internetowego i senioralną atmosferą. Nie mam parcia na moderatora.
Zgłoszenie bierze się z tego, że całe życie jestem aktywny i ciekawy świata. A w pracy awansowałem bez ubiegania się o wyższe stanowiska, zawsze miałem propozycje od pracodawcy. A teraz nawet nikt z Klubu nie pofatygował się odpisać na moje zgłoszenie. Dlatego wycofuję swoje zgłoszenie.
Tym bardziej, że zauważam sporo niewygód dla Klubowiczów i trudno było by mi się z nimi zgodzić a ich
usunięcie od moderatora nie zależy.

Pozdrawiam Cię serdecznie
życzę świetnego zdrówka i nastroju

Mariusz Czuk

Mar-Basia 04-07-2017 18:37

Dobra i rozsadna decyzja Mariuszu. Moderowanie na tym forum jest specyficzne :) :) Uczestnicz ale niech Cie nie korci abys zostal moderatorem. Mysle, ze sam sobie doskonale odpowiedziales....niewygody....i jeszcze raz niewygody.
Pozdrawiam i czuj sie dobrze na forum jako normalny uczestnik.
:) :)

Cytat:

Napisał czuk1
A teraz nawet nikt z Klubu nie pofatygował się odpisać na moje zgłoszenie. Dlatego wycofuję swoje zgłoszenie.
Tym bardziej, że zauważam sporo niewygód dla Klubowiczów i trudno było by mi się z nimi zgodzić a ich
usunięcie od moderatora nie zależy.


Dancia54 05-07-2017 23:13

Hm...... troszkę przykro mi się tak jakoś zrobiło :| .
Ale zastanawia mnie jedno - dlaczego nikt nie odpisał na
zgłoszenie Mariusza ?
Pozdrawiam .

lublinianka55 06-07-2017 21:52

Chociaz jestem tu nowa, to z uwagi na aktywnosc i praktyke, Mariusz bylby cennym nabytkiem ( z gory przepraszam za to trywialne okreslenie ).
Moze wladze tego Forum sa ukurat na urlopie, lub maja jakies rodzinne problemy i na nich musza sie skupic, dlatego milcza.
Nie sadze, by to bylo zlosliwe dzialanie.
Mariusz, daj im jeszcze szanse, moze popisz tu troche, daj im sie lepiej poznac, a z pewnoscia Cie docenia.
Tu trzeba miec 30 postow, by moc wyslac do kogos prywatna wiadomosc, nie masz jeszcze tyle, moze program tak jest ustawiony, ze na tym etapie po prostu nie bylbys w stanie moderowac ....
Z drugiej strony nie dziw im sie, wchodzi ktos, napisze kilka postow i i juz chce byc moderatorem.
Zaufanie zaufaniem, ale tak naprawde kazdy moze napisac, ze na innych forach ma sto tysiecy postow itp.
Moze postaraj sie ich zrozumiec ...
Chociaz z drugiej strony, milo by bylo dostac odpowiedz wyjasniajaca, tez prawda.

czuk1 14-07-2017 14:12

Dając informację .... o tym jak tu jest.... umożliwiłaś mi podjęcie decyzji.
Dziękuję serdecznie Mariusz

ps. będę wpadał do Klubu.... bom jest zarejestrowany.
Może też dowiem się coś ciekawego od Koleżeństwa - Seniorów ?

czuk1 01-08-2017 08:38

lublinianko 55. Dziękuję za wpis. Jestem aktywny na kilku forach społecznościowych. Tu wpadłem , z rekomendacji miłej forumowiczki, która chwali to forum. Poza tym moja przynależność do grona emerytów zaciekawiła mnie.... czym żyją emeryci a kawoszem jestem, pogadać sobie lubię... w Klubie.
Po kilku wejściach widzę jednak, że klub jest przestarzały bo mocno zamknięty w graficznych ramkach tablic, sformalizowanych bardzo czynnościach administratorów.
Idę stąd na wolność. Choć .... będę wpadał.
Pozdrawiam Cię Krajanko z naszej stolicy.

czuk1 01-08-2017 08:47

Cytat:

Napisał Doc
Czytałem na wątku, "Witaj, przedstaw się...", że przesiadłeś się z Syrenki...


Nie za wcześnie, na moderację?

Historia.
Przedstawiałem się.
Przejechałem ok. 750 tys. km. Od 1958 roku 3 motocykle i 9 samochodów. Pierwszy - Syrenka.
Pisałem . 5 moderowań. 3 własne fora.
Funkcjonowanie w sieci od 2003 r. .....

Nietaktowne to przepytywanie. Przyznaj ....
Widać ktoś tu o czymś nie ma pojęcia.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:42.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.