Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Choroby, badania, terapie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-choroby-badania-terapie-87.html)
-   -   wiek twojego serca (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/choroby-badania-terapie/t-wiek-twojego-serca-1528-print.html/)

fionna 21-11-2007 16:09

wiek twojego serca
 
tak troche z przymrozeniem oka - na stronie pokochajswojeserce.pl jest kalkulator, za pomoca ktorego mozna "obliczyc" wiek naszego serca. czyli de facto sprawdzic, czy wlasciwie o nie dbamy.

u mnie niestety nie jest z tym dobrze :( od kilku lat mam zle wyniki badan cholesterolu, nadcisnienie i mimo, ze naprawde sie staram niewiele moge z tym zrobic :(

arczia 21-11-2007 16:33

fajna ta stronka " z sercem" ja mam wynik 44 :))

Stanley 21-11-2007 16:41

Fionna musiałaś mi to zrfobić zyłem sobie spokojnie papieroski paliłem wódeczkę tudziez piwko leżąc na kanapie popijałem a terza co polazłem wiedziony ciekawością a tą stronęi wynik tego jest taki serducho o 50 % starsze niż metryka na czerwono piszę koniec z paleniem kawunia o połowe słabsza itp. I co mam teraz robić już schodzić czy na starość zmieniać chodowane przez lata przyzwyczajenia

iwo1111 21-11-2007 16:46

Cytat:

Napisał arczia
fajna ta stronka " z sercem" ja mam wynik 44 :))

Też mi wyszło 44:) Czy to aby nie jakaś "podpucha":D

arczia 21-11-2007 16:52

Cytat:

Napisał Stanley
Fionna musiałaś mi to zrfobić zyłem sobie spokojnie papieroski paliłem wódeczkę tudziez piwko leżąc na kanapie popijałem a terza co polazłem wiedziony ciekawością a tą stronęi wynik tego jest taki serducho o 50 % starsze niż metryka na czerwono piszę koniec z paleniem kawunia o połowe słabsza itp. I co mam teraz robić już schodzić czy na starość zmieniać chodowane przez lata przyzwyczajenia


jeśli choć jedna osoba sie przejmie wynikiem jest już BARDZO dobrze:) ruszać sie trzeba! - ciężarki zakupić i sprężyny do rozciągania! a papieroski - fuj!!! kawa - to jeszcze najmniejszy problem - nie jest jeszcze tak szkodliwa, żeby lurę pić:))
Ubolewam, że jest zima i szybko ciemno - TV, necik kusi i ciepły domeczek i spacerować się nie chce za Chiny...

arczia 21-11-2007 16:54

Cytat:

Napisał iwo1111
Też mi wyszło 44:) Czy to aby nie jakaś "podpucha":D


Iwo, jak masz niskie ciśnienie, dobry cholesterol, wagę w normie - to podstawa dobrego wyniku:)

Alsko 21-11-2007 17:01

O, nie! Nie podoba mi się wynik! I co zrobiłam? Zapaliłam papieroska... Stanley, jakie schodzić, no co Ty!!! Może zmienić przyzwyczajenia? Jakoś na raty. Albo co...
Iiiiii tam! Wytoczę proces Fionnie!
Fionno, Twoje działanie zrobiło mi wbrew! Ciśnienie mi skoczyło! Czyli działasz przeciwko mnie :-)))

Basia. 21-11-2007 17:17

Mój wynik do kitu
 
chociaż waga super, dieta też. Moje serduszko ma 75 lat.:) Niech sobie ma, prawdopodobnie jest jeszcze starsze bo nie mogłam napisać że chore. Stronka nie przyjmowała tego faktu do wiadomości tylko pyskowała, że koleguje się ze zdrowymi serduchami.

arczia 21-11-2007 17:24

Cytat:

Napisał Alsko
O, nie! Nie podoba mi się wynik! I co zrobiłam? Zapaliłam papieroska... Stanley, jakie schodzić, no co Ty!!! Może zmienić przyzwyczajenia? Jakoś na raty. Albo co...
Iiiiii tam! Wytoczę proces Fionnie!
Fionno, Twoje działanie zrobiło mi wbrew! Ciśnienie mi skoczyło! Czyli działasz przeciwko mnie :-)))



he he... a Zioberek - pa pa ...

arczia 21-11-2007 17:26

Cytat:

Napisał Basia
chociaż waga super, dieta też. Moje serduszko ma 75 lat.:) Niech sobie ma, prawdopodobnie jest jeszcze starsze bo nie mogłam napisać że chore. Stronka nie przyjmowała tego faktu do wiadomości tylko pyskowała, że koleguje się ze zdrowymi serduchami.


sie nie martw - ja też oszukiwałam - mam wadę serca od dziecka :))

Stanley 21-11-2007 17:33

Alsko no jak nie schodzić z nerw wypaliłem juz z 3 papierochy. Za nic nie zmienie przyzwyczajeń po tym wyniku tym bardziej bo mało już mi zostało a wszystko przez Fionnę.A więc trudno Fionna wszystko na Ciebie palę piję i jak jakiś kanapowiec zalegam i czekam az się wynik poprawi wtedy się ruszę. Oby do wiosny

Alsko 21-11-2007 17:38

A ja jednak proponuję zmianę przyzwyczajeń - w ramach zażywania ruchu podajmy ją, Fionnę, do sądu. Polatamy sobie :-))

Basia. 21-11-2007 17:39

Arczia
 
Cytat:

Napisał arczia
sie nie martw - ja też oszukiwałam - mam wadę serca od dziecka :))

nie martwię się ani ciut, ciut.:) Mam również wrodzoną wadę serca.

hannabarbara 21-11-2007 17:51

Oj ludziska, to podpucha antynikotynowa. Pobawcie się ze zdrowym trybem życia z fajkami i mniej zdrowym trybem zycia, bez fajek. Wszystko jasne!

emka46 21-11-2007 18:36

Mimo,że nie palę mam jesienią i zimą 76 lat.
Wiosną i latem jestem trochę młodsza. Sercem,bo duchem zawsze młoda.

hannabarbara 21-11-2007 18:40

Cytat:

Napisał emka46
.
Wiosną i latem jestem trochę młodsza. Sercem,bo duchem zawsze młoda.

Trafiłaś w dziesiatkę! zimę po prostu, TRZEBA PRZETRWAĆ.

arczia 21-11-2007 19:13

no nie tak całkiem podpucha - papierochy, to tylko fragment testu...

an_inna 21-11-2007 21:13

Eee, nie chcą się ze mną bawić na tej stronie:mad: Nie to nie!

Ewa54 21-11-2007 23:02

Też jestem zdania, że to raczej zabawa niż poważny test i nie bierze on pod uwagę wielu wytycznych, aczkolwiek dobrze jest się zastanowić nad swoim wynikiem.
Ja otrzymałam odpowiedź że moje serce jest starsze odemnie o 6 lat. Myślę że to nie najgorzej, ale wszyscy ci co maja gorsze wyniki powinni wziąść się za siebie. wyrzućcie te papierosy! zmieńcie tryb życia i dietę! no i dużo ruchu jeszcze.

pozdrawiam i lepszych wyników życzę
Ewa

Malgorzata 50 21-11-2007 23:29

Moje 72 powiedzialo mi ...no to się wzielam i odelam ....Nie gadam z tą stronką ...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:57.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.