Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Łódź (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-lodz-150.html)
-   -   Czy Łódź jest dla nas (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/lodz/t-czy-lodz-jest-dla-nas-2283-print.html/)

Fami 08-04-2008 20:51

Czy Łódź jest dla nas
 
Czy Łódź jest dla seniorów miastem marzeń?, Uniwersytet Trzeciego Wieku nie przyjmuje chętnych, służba zdrowia - fatalna, szpitale?, domy z barierami dla niepełnosprawnych - czy miasto coś robi dla seniorów?

Jadzia P. 08-04-2008 22:00

Ani Łódż nic nie robi, ani okoliczne miasta. Ja chciałam zapisac się w moim mieście do klubu emeryta, a są 3 takie kluby. Niestety , nie ma szans, jest tak dużo chętnych, że kolejka nie ma końca. W zasadzie nowa osoba dostaje się do takiego kluby tylko wtedy jak ktoś zrezygnuje bądż po prostu umrze.Panie które prowadza tłumaczą sie kiepskimi warunkami lokalowymi, ale klubowicze spotykają sie raz w tygodniu a w pozostałe dni często w lokalu jest po prostu pusto. Przecież gdyby zorganizowali nastepną grupe i spotykali się w innym dniu w tym samym lokalu, z pewnością nie brakowałoby chętnych. Moja kuzynka wyprowadziła się do Słubic i tam właśnie tak jest , klub liczy ponad 400 osób i ciągle przyjmują nowych . Każda grupa spotyka się w innym dniu w tym samym lokalu. Im się chce , a naszym nie...

frida 09-04-2008 13:30

macie rację....poprostu nie każdemu z kierowników się chce robić coś dodatkowego..wiem cos o tym,sama pracuje w domu dziennego pobytu i walcze z mOPSem o jakiekolwiek pieniadze aby urozmaicic czas wolny seniorów i nieraz łza się w oku kręci,bo głową swoją muru innych nie przebije...prawda jest ze jak się chce to można wiele zzrobić...:)

z centrum 09-04-2008 22:00

i znowu wraca ten ironiczny refren;

kto mieszka w Łodzi,
sam sobie szkodzi.

Ale za to nasz Prezydent Miasta walczy o wolny dzień na Trzech Króli.
nie wiadomo :confused:
śmiać się :D
czy płakac :mad:

Jadzia P. 09-04-2008 22:17

Oj, chyba płakać...

Fami 12-04-2008 19:34

Witaj janusz
Może my też zaczniemy "walczyć" z panem Prezydentem?
o to by dało się dalej płynąć w tej Łodzi, i żeby to też była nasza Łódź. Masz może pomysł?
Pozdrawiam wszystkich.:cool:

DDPdobragwiazda 19-06-2009 15:25

JEDYNY TAKI DOM W POLSCE
Dom Dziennego Pobytu” POD DOBRĄ GWIAZDĄ” ul Pomorska 18 Łódź
ZAPRASZA
osoby starsze, samotne, niepełnosprawne.
Do dyspozycji: sala rehabilitacyjna –podwieszki, rowerki treningowe, lampa bioptron, bieżnia
Gabinet medycyny naturalnej – lóżko CERAGEM, fotel masujący aromaterapia, świecowanie uszu, muzykoterapia, refleksoterapia, body detox – oczyszczanie organizmu.
Fizjoterapeuta – masaże lecznicze i relaksujące
Gardenterapia ogród w centrum miasta
Ciekawe zajęcia, smaczne posiłki, rodzinna atmosfera, fachowa obsługa.
Dowóz osób niepełnosprawnych naszym transportem
Sami Państwo decydujecie ile razy w miesiącu chcecie do nas przychodzić.
Dom czynny poniedziałek –piątek w godz.8,30 – 16,00
Szczegółowe informacje -tel.(042)633 84 07 kom. 506 064 760
Strona internetowa:www.dobragwiazda.pl.

DDPdobragwiazda 22-06-2009 13:32

Uwaga !! do powyzszego postu podajemy mail :ddg@dobragwiazda.pl

AleksanderTarwid1 01-09-2009 12:24

Cytat:

Napisał jp50
Ani Łódż nic nie robi, ani okoliczne miasta. Ja chciałam zapisac się w moim mieście do klubu emeryta, a są 3 takie kluby. Niestety , nie ma szans, jest tak dużo chętnych, że kolejka nie ma końca. W zasadzie nowa osoba dostaje się do takiego kluby tylko wtedy jak ktoś zrezygnuje bądż po prostu umrze.Panie które prowadza tłumaczą sie kiepskimi warunkami lokalowymi, ale klubowicze spotykają sie raz w tygodniu a w pozostałe dni często w lokalu jest po prostu pusto. Przecież gdyby zorganizowali nastepną grupe i spotykali się w innym dniu w tym samym lokalu, z pewnością nie brakowałoby chętnych. Moja kuzynka wyprowadziła się do Słubic i tam właśnie tak jest , klub liczy ponad 400 osób i ciągle przyjmują nowych . Każda grupa spotyka się w innym dniu w tym samym lokalu. Im się chce , a naszym nie...

-------Przecież Ty możesz zorganizować nastepną grupe i spotykać się ile zechcesz.-------

danuna 28-09-2011 07:35

spotkania w Anastazji
 
Cytat:

Napisał Jadzia P.
Oj, chyba płakać...

Nie mogę sobie poradzić z forum aby tam nawiązać kontakt z Łodzianinami ale chciałabym spróbować tą drogą .Wiem że długi czas upłynąłale może się uda.jeśli jeszcze jesteś w wirze senoira to proszę o kontakt danusia.mich @interia .pl
Jestem samotną kobitką po śmierci męża i chciałabym móc spotykać się z innymi osobami. Chodzić na imprezy ,spotkania do teatru,no tak żyć .
pozdrawiam danuna:) :) :)

Fundacja 03-11-2012 15:54

Senior w akcji!
 
Witam serdecznie wszystkich. W odpowiedzi na pytanie czy nic się dla seniorów w mieście Łodzi nie robi chcielibyśmy zaprosić do wzięcia udziału w działaniach Fundacji Pierwiastek Trzeciego Stopnia...nasz Projekt Senior w akcji! rusza już w niedzielę zwiedzaniem Muzeum Fabryki i zakątków Manufaktury. Startujemy o godz 12, zbiórka pod Cinema City w Manufakturze o 11.45.


Dla wszystkich 60 +, niedziela 4.11.2012 godz. 12, ilość miejsc ograniczona.

Zapisy pod nr telefonu: 506-146-474


Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na fecebooku gdzie na bieżąco informujemy o nowych aktywnościach dla seniorów.

Wszystkie nasze aktywności są bezpłatne.
W harmonogramie m.in.

Co?
- treningi kreatywności
- warsztaty ceramiczne
- zajęcia edukacyjne nt starości, starzenia się
- spacery po Łodzi
- Termy Uniejów
- spacery Nordic Walking
- muzeum Fabryki + zwiedzanie Manufaktury
- zajęcia informatyczne
- warsztaty aktywności społecznej
- wyjścia do teatrów, muzeów...

https://www.facebook.com/events/293042360797407/

ZAPRASZAMY!!!

szekla 10-11-2012 16:08

i jak było ? jakieś wrażenia ? :rolleyes:
czy to tylko jednorazowa reklama ? :confused:

Arti 10-11-2012 18:26

Łódź :rolleyes: takie duże miasto? i nie uwierzę aby się nic nie działo :rolleyes: myślę, że to sprawa słabej informacji tylko.
W google jest kilka :) i tu jest trochę osób :) to i skrzyknąć się można.

lidka 1 26-01-2013 01:44

jestem nowa, zupełnie niedoświadczona na tym polu. na pewno będę robiła mnóstwo gaf.Jestem młodą emerytką, mam sporo energii i ochoty na fajne spędzenie czasu. Podpowiedzcie mi co fajnego można robić w Łodzi i okolicach !!!!!

Mar-Basia 26-01-2013 02:33

Cytat:

Napisał lidka 1
jestem nowa, zupełnie niedoświadczona na tym polu. na pewno będę robiła mnóstwo gaf.Jestem młodą emerytką, mam sporo energii i ochoty na fajne spędzenie czasu. Podpowiedzcie mi co fajnego można robić w Łodzi i okolicach !!!!!


No...np przejechac sie karetka pogotowia na sygnale ;) ;)

romuald 09-02-2013 19:04

Program Fundacji Pierwiastek3 Stopnia przewidziany dla 60 plus był świetny,mam nadzieję na powtórke na ten rok, tym 3 osobom poprostu się chce wyjść na przeciw potrzebom seniorów,pomysleć co by fajnego dla nich wymyślić np. tężnie w Uniejowie,nauke komputera ,dużo zabaw i kretywnośći,jest dowod w postaci zdjęć na ,,fejsie'',obyśmy mogli być razem w tym roku całej Fundacji serdeczne dzięki i ''tak trzymac''Pozdrowionka Grazyna i Andrzej ''do zobaczyska''

romuald 09-02-2013 19:07

Cytat:

Napisał szekla
i jak było ? jakieś wrażenia ? :rolleyes:
czy to tylko jednorazowa reklama ? :confused:

To nie reklama to rzeczywistość :* Romuald

romuald 09-02-2013 19:17

Cytat:

Napisał szekla
i jak było ? jakieś wrażenia ? :rolleyes:
czy to tylko jednorazowa reklama ? :confused:

To nie reklama to rzeczywistość :* Romuald

szekla 24-02-2013 15:43

Cytat:

Napisał romuald
Program Fundacji Pierwiastek3 Stopnia przewidziany dla 60 plus był świetny,mam nadzieję na powtórke na ten rok, tym 3 osobom poprostu się chce wyjść na przeciw potrzebom seniorów,pomysleć co by fajnego dla nich wymyślić np. tężnie w Uniejowie,nauke komputera ,dużo zabaw i kretywnośći,jest dowod w postaci zdjęć na ,,fejsie'',obyśmy mogli być razem w tym roku całej Fundacji serdeczne dzięki i ''tak trzymac''Pozdrowionka Grazyna i Andrzej ''do zobaczyska''


To nic tylko gratulować,szkoda tylko, ze tu tak zdawkowo ....:rolleyes:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:11.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.