Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Miłość, przyjaźń, związki, samotność (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-milosc-przyjazn-zwiazki-samotnosc-98.html)
-   -   Czy wierzycie w przyjażń między kobietą a mężczyzną? (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/milosc-przyjazn-zwiazki-samotnosc/t-czy-wierzycie-w-przyjazn-miedzy-kobieta-a-mezczyzna-2583-print.html/)

renet 29-05-2008 11:33

Czy wierzycie w przyjażń między kobietą a mężczyzną?
 
Czy to jest mozliwe ?? żeby istniała przyjażń między facetem a kobietą bez zobowiązań.
Ja jakoś w to nie mogę uwierzyć a co wy o tym sadzicie??

Basia. 29-05-2008 11:39

Wierzę w taką przyjaźń
 
Cytat:

Napisał renet
Czy to jest mozliwe ?? żeby istniała przyjażń między facetem a kobietą bez zobowiązań.
Ja jakoś w to nie mogę uwierzyć a co wy o tym sadzicie??

przez całe swoje dorosłe życie nie miałam koleżanek tylko miałam kolegów. Przyjaźń z dwoma kolegami trwa 40 lat, utrzymujemy ze sobą kontakt /bywamy u siebie/, znamy swoje najskrytsze tajemnice, pomagamy sobie wzajemnie. :) Możemy na siebie liczyć w potrzebie /sprawdzone/. Nasze drugie połówki jabłka zaakceptowaly tę przyjaźń i nie brużdżą :) z tego powodu. W jednym tylko przypadku przyjaźń przerodziła się w trwały związek bo mój partner, z którym jestem od 26 lat a znam go prawie 40 lat był kiedyś dla mnie "najlepszą koleżanką". :)

largetto 29-05-2008 14:29

Ja też nigdy nie miałam koleżanek ani przyjaciółek od serca, natomiast przyjaźniłam się z kolegą, który był chłopakiem mojej koleżanki a później został jej mężem. Niestety małżeństwo nie przetrwało, byłam jego powiernicą i próbowałam pomóc mu w jego staraniach aby utrzymać związek.Niestety przez "pijaństwo" mojej koleżanki - umarło śmiercią naturalną. Przyjaźń dotrwała do czasu wyjazdu z drugą żoną na inny kraniec Polski. Każde z nas miało już swoje życie i coraz mniej czasu ...niestety.....
Ale taka przyjaźń jest możliwa - sprawdzone :)

Lila 29-05-2008 15:19

hmmm...teraz jestem skłonna uwierzyć.Dawniej - nie.:)

ps.A nie było już takiego wątku?

Kundzia 29-05-2008 15:37

Lilu
 
Był już taki wątek i grzebie w archiwum żeby ewentualnie połączyć.

Były te sprawy poruszane w wątku:
http://www.klub.senior.pl/milosc-zwi...azni-1162.html

Pani Slowikowa 29-05-2008 15:54

ja tez
 
chcialam sie poprzyjaznic z takim jednym..:D Ale on sie mnie chyba bal.. bo nici wyszly z mojej przyjazni:rolleyes:

jolita 29-05-2008 16:01

moim zdaniem
 
1 Załącznik(ów)
miłość bez przyjaźni nie wytrwa próby natomiast przyjażń bez miłości...- a jakże!

ps. Kundziu - gratuluję spotrzegawczości. Jesteś moderatorem "na medal"!Załącznik 15034

Malgorzata 50 29-05-2008 18:40

Nooooo mam pewne watpliwosci ta mesko damska przyjażń podobno zaczyna lub kończy się w łóżku.Są przykłady

Alsko 29-05-2008 19:23

Nie zawsze!
 
Cytat:

Napisał Malgorzata 50
Nooooo mam pewne watpliwosci ta mesko damska przyjażń podobno zaczyna lub kończy się w łóżku.Są przykłady


Czasami - pomimo chemii - przyjaźń trwa i w nic innego się nie przepoczwarza. Są przykłady :D

emka46 29-05-2008 19:35

Cytat:

Napisał Malgorzata 50
Nooooo mam pewne watpliwosci ta mesko damska przyjażń podobno zaczyna lub kończy się w łóżku.Są przykłady

To tak z doskoku,po przyjacielsku.

boleslaw_p 29-05-2008 22:32

Cytat:

Napisał Malgorzata 50
Nooooo mam pewne watpliwosci ta mesko damska przyjażń podobno zaczyna lub kończy się w łóżku.Są przykłady

No może nie zaczyna się, ale często się kończy. Dlatego jest mi trudno uwierzyć w czystą przyjaźń. Ale pewnie są też wyjątki.

renet 29-05-2008 23:23

Cytat:

Napisał boleslaw_p
No może nie zaczyna się, ale często się kończy. Dlatego jest mi trudno uwierzyć w czystą przyjaźń. Ale pewnie są też wyjątki.

mnie też jest w to bardzo trudno uwierzyć,mimo zapewnień mojego partnera że to tylko przyjaciółka jestem strasznie zdołowana i nie daje sobie z tym rady.

Malgorzata 50 30-05-2008 00:10

Aaaaa to o to chodzi ...renet wzmóż czujnosć i za Boga nie bądź zdołowana ,pierś do przodu ,usmiech na twarzy i rozejrzyj się bacznie za jakimś "przyjacielem' a zdenerwowany partner szybciutko powroci na utarte scieżki...Maialam kiedyś takiego "przyjaciela" zapewniam cię ,że najmniej mialo to wspolnego z przyjaźnią ..a ponieważ nie chcialam zeby przerodziło się w farsę -pogoniłam

Lila 30-05-2008 02:08

Ja bym w zapewnienia partnera nie wierzyła,nawet jakby przyjaciółka była zezowata,pryszczata i szczerbata..

renet 30-05-2008 23:41

No własnie i ja nie wierzę, ale on mnie zapewnia że tylko mnie kocha i nie ma sobie nic do zażucenia i nie łączy go z tą osobą nic tylko sprawy finansowe i interesy.
Małgosiu cały czas sobie to powtarzam że nie ma co się dołować ale wciąż o tym myśle i jakoś nie mogę się tych myśli pozbyć.

Malgorzata 50 30-05-2008 23:55

renet jako mistrz dołowy osmielilam ci doradzac ,chociaz wiem ,ze jest to rada z cyklu "ciocia Zosia wam powie.." ale chodzilo mi glownie o to ,żebyś nie pokazywala swojemu facetowi,że jesteś tak zdołowana ,a "przyjaciółce" przy okazji dokop inteligentnie i finezyjnie

chickita 31-05-2008 00:03

Wierzymy. Znaczy ja wierze. Mam takiego przyjaciela od czasu szkoły ponadpodstawowej. Musze jednak przyznac, ze owa przyjaźń trwa po dziś dzień, tak myslę, jedynie dlatego, że mój kolega, jako samiec, nie pociąga mnie seksualnie.

Malgorzata 50 31-05-2008 00:15

A może ci faceci mają przyjaciółki od pogadania - tak mi powiedzial jeden moj przyjaciel .Przy facetach trzeba rozwijać pawie ogony .Baba w domu zrzedzi ,laski chcą nie wiadomo czego ,a normalny nie mlody facet czasem też lubi wypuscić brzuch i otworzyc duszę-tyle warunek jest jeden zero pociągu chicki ty to masz łeb jak sklep.

Malgorzata 50 31-05-2008 00:18

Grazyna dlaczego niepotrzebna .Nie lubisz gadac z facetami ja uwielbiam....

grazyna 31-05-2008 00:21

Wywaliłam wpis, bo załozyłam, ze mój mąz mógłby to przeczytac....(branża była podana)
Ja rozwazałam to z punktu widzenia swego męża... Lubie pogadac , dalczego nie, ale po co zaraz sie przyjaźnić. Bardzo mi było przykro, gdy mój mąż tak wprost mówił mi, że chce sie pokolegować , czy pokorespondować z kumpelami z lat szkoły...Bo tak wielkie pragnienie jego chęci "pokolegowania się"na pewno ma jakis podtekst , ja to tak widze i już. Ciekawe , jak ja bym na siłe poszukiwała kontaktów z lat budy, afiszowała sie z tym....pewnie mu to wisi, ale ja sie z tym głupio poczułam, gdy mówi mi o swoich zachciankach szkolnych. tak samo moga poczuc sie też żony tych zakolegowanych z lat budy koleżankami.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:32.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.