Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Pielęgnacja (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-pielegnacja-137.html)
-   -   Moje piersi -mój kompleks (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/pielegnacja/t-moje-piersi-moj-kompleks-668-print.html/)

Lila 01-04-2007 22:26

Moje piersi -mój kompleks
 
Moje miłe.
Proszę się nie śmiać,tylko podejść do sprawy ze zrozumieniem..
Moje piersi zawsze były moim wstydliwym problemem..
Są duże.Za duże jak na mój gust.W związku z tym,czuję się nieelegancko.
Jako młoda i bardzo szczupła dziewczyna ,z duzym biustem,czułam się gorsza od moich koleżanek,bo widziałam ,jak kazdy nowopoznany chłopak gapił się zaraz na moją bluzkę,a miałam prawo podejrzewać ,że nie był to koneser ciuchów z MHD.

Po urodzeniu i karmieniu dzieci było nieco lepiej.A teraz? Szkoda gadać.Może wpływ na to ma HTZ ?
Ale jeżeli wyrzucę plastry do kosza,to staję się okropną jędzą,a na to nie mogę sobie pozwolić...

Co Wy na to ?....Lila:) :)

Basia. 01-04-2007 22:39

Cytat:

Napisał Lila
Moje miłe.
Proszę się nie śmiać,tylko podejść do sprawy ze zrozumieniem..
Moje piersi zawsze były moim wstydliwym problemem..
Są duże.Za duże jak na mój gust.W związku z tym,czuję się nieelegancko.
Jako młoda i bardzo szczupła dziewczyna ,z duzym biustem,czułam się gorsza od moich koleżanek,bo widziałam ,jak kazdy nowopoznany chłopak gapił się zaraz na moją bluzkę,a miałam prawo podejrzewać ,że nie był to koneser ciuchów z MHD.

Po urodzeniu i karmieniu dzieci było nieco lepiej.A teraz? Szkoda gadać.Może wpływ na to ma HTZ ?
Ale jeżeli wyrzucę plastry do kosza,to staję się okropną jędzą,a na to nie mogę sobie pozwolić...

Co Wy na to ?....Lila:) :)

Liluniu, dużo kobiet poddaje się operacji powiększenia biustu.
a Ty zamiast się cieszyć, że natura jest dla Ciebie łaskawa bawisz się w "jakieś kompleksy" ZUPEŁNIE NIEPOTRZEBNIE.
Mężczyźni bardzo gustują w kobietach mających duży biust, piszesz że każdy nowopoznany chłopak zawsze gapił się na Twoją bluzkę, gapił się bo bardzo podobały się jemu Twoje piersi !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyrzuć kompleksy do kosza.

akusia 01-04-2007 23:11

Lilu ciesz się tym swoim "problemem" wiele osób by chciały taki mieć.Uśmiech na ustach i pierś do przodu.Pozdrawiam.:)

an_inna 01-04-2007 23:31

Chyba Cię rozumiem Lila, bo jako młoda dziewczyna byłam narażona na zaczepki ze strony chłopców, a nawet starszych panów powodu dużego biustu i wcale z tego powodu nie cieszyłam się. Teraz problem upadł (czytaj: opadł:rolleyes: ). Poza tym wiem, że jak tylko zacznę się odchudzać, to pierwszy schudnie mi biust:)
A przez to "gapienie się" facetów to czułam się trochę jak towar na wystawie:mad:

Lila 01-04-2007 23:43

Dzięki za zrozumienie.Tylko mój problem trwa niestety.I chodzi mi o estetykę.
Wydaje mi się ,że każdy strój wygląda nieelegancko na kobiecie z takim biustem,która nie ma młodości Dody i odwagi Agnieszki Perepeczko.
Zastanawiam się,co może mi pomóc ? Odchudzanie nie,bo chudnę jedynie na twarzy,a zresztą figurę mam od lat taką samą,z małymi wahnięciami z okazji stresu..
Zapewniam Was,że czuję się tragicznie...
Po świętach mam wyznaczoną wizytę u ginekologa.Może coś poradzi ,bo odnoszę wrażenie,że się rozwijam w tym miejscu....cholercia !
Wiem,że to niemożliwe.Ale uwierzcie,nie mogę patrzeć na siebie,choć powinnam się cieszyć ze zdrowia tych air bag'sów..

an_inna 02-04-2007 00:14

Nie wiem czy Ci to pomoże, ale można kupić staniczek typu "minimizer" na Allegro http://www.allegro.pl/item180267851_minimizer_pomniejszajacy_biust_95e.h tml

an_inna 02-04-2007 00:15

c.d.
 
A pani Perepeczko wygląda całkiem fajnie :)

POLA 02-04-2007 11:04

Abb
 
A ja Lilę rozumiem, moja koleżanka też męczy się z tym problemem, zwłaszcza w okresie letnim staje się ten balast zbyt dokuczliwy i uciążliwy nie tylko ze względów estetycznych. Szczęśliwe są te, które natura potraktowała średnio, ale czy są do końca zadowolone? Pewno nie wszystkie.
Lilko, wolałabyś nosić rozmiar ABB?

Nika 02-04-2007 13:25

Ja ze swoich jestem bardzo zadowolona- nie za małe i nie za wielkie, a że nie prężne jak za młodu? Od czego dobry stanik? żnacznie gorsze jest za duże brzucho!!!

Lila 02-04-2007 15:44

:)

Pola,a co to za rozmiar ....ABB?

Ja wciskam się w 80 D.A marzy mi się chociaż miseczka C,choć i ta D jest ledwo,ledwo..
Ale za nic nie kupię E.To byłaby dla mnie trauma...:)

arczia 02-04-2007 16:55

Powiem tak - uroda to jedno, a zdrowie, to drugie. Dla urody - najmniejszym kosztem - można kupić taki biustonosz, jak na załączonym linku z allegro - wydaje się być dobry na zamaskowanie obfitości- bo to największy błąd kupowanie za ciasnego stanika w nadziei, ze to zmniejszy biust. Nic bardziej mylnego - przelewające się ciało w za ciasnym"kagańcu" wygląda fatalnie i właściwie to zwiększa uwagę otoczenia na problem. Biustonosz ma być wg znawców - o numer mniejszy pod biustem i miseczki o 1 rozmiar większe.

Drugi, większy problem - to zdrowotny. Za obfity biust jest ciężki i powoduje problemy zdrowotne- bóle pleców, przeciążenie kręgosłupa, zaburzenia statyki ciała. Jeśli tylko zasobność kasy pozwoli to doradzałabym chirurgie plastyczną - takie zabiegi zmniejszana są robione z przyczyn zdrowotnych i moze warto rozważyć...

BUNIA 02-04-2007 21:04

Lilus na majowce bedziesz mogla w toples mam bardzo wysokie i geste dzrewa .I napewno bedziemy Ci zazdroscic - ja pierwsza.

bogda 02-04-2007 21:29

Liluś.... co Ty wygadujesz... ja nie zauważyłam żebyś miała zbyt duży biust... masz ładny biust... tak bym na to patrzyła. Niejedna Ci zazdrości takiego biustu, przynajmniej jesteś seksi... daj sobie spokój i nic nie zmieniaj, bo jeszcze Ci coś uszkodzą i dopiero będziesz miała problem...
Pozdrawiam :)

POLA 02-04-2007 22:22

Do Lilki (abb)
 
Cytat:

Napisał Lila
:)

Pola,a co to za rozmiar ....ABB?

Ja wciskam się w 80 D.A marzy mi się chociaż miseczka C,choć i ta D jest ledwo,ledwo..
Ale za nic nie kupię E.To byłaby dla mnie trauma...:)


ABB= absolutny brak biustu:mad: , takie przypadki też się zdarzają i to wcale nie u modelek chudych jak patyk.

Lila 03-04-2007 08:10

ABB-a...no tak,to Waterloo faktycznie.Tylko już sama nie wiem,co gorsze ?

destiny 03-04-2007 10:20

rozwaga
 
1 Załącznik(ów)
Lilu, myślę, że normalnie to raczej nie powinnaś przybierać na biuście (chyba, że ogólnie przybiera się na wadze - choć i to nie jest zawsze regułą)...
Podejrzewam, że jest to sprawka HTZ ...plasterków, które pobudzają Twój organizm do działania :)
Porozmawiaj z lekarzem o tym. Może zmieni lek lub zaniecha chemicznej kuracji, proponując jakieś leki bardziej naturalne (mniej szkodliwe).
Co do operacji - zawsze możesz podjąć takie ryzyko. Tylko - po co ?
Masz świetną figurę i tylko Ci zazdrościć :)
A biust ?

Załącznik 566

Jak ja bym chciała być na Twoim miejscu !!!

emka46 03-04-2007 13:35

1 Załącznik(ów)
Załącznik 572 A to jaki rozmiar?

iwo1111 03-04-2007 14:06


ammi1952 03-04-2007 14:09

hahahaha Iwo to jest świetny komentarz Pozdrawiam Grażyna

Lila 03-04-2007 14:38

Seniory - potwory..
 
:D :D :D

To są te wyrazy współczucia ???


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:39.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.