Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Turystyczne (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-turystyczne-189.html)
-   -   Sanatorium Połczyn 19-11-07 (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/turystyczne/t-sanatorium-polczyn-19-11-07-1378-print.html/)

myszek 25-10-2007 16:13

Sanatorium Połczyn 19-11-07
 
:) :) :) Zapraszam do wspólnej podróży do sanatorium Połczyn -Zdrój od 19-11-07.Posiadam 3 wolne miejsca w samochodzie i chętnie zabiorę osoby z Warszawy lub miejscowości znajdujących się na trasie przejazdu.Na wiadomość czekam pod nr telefonu 501739259, lub e-mail.Pozdrawiam serdecznie

Jarzębina 17-01-2009 11:22

Wybieram się do sanatorium w Połczynie Zdroju w poerwszej połowie maja br.Może ktoś się też tam wybiera w tym samym okresie - ?Jadę tam pierwszy raz,chetnie poczytam opinii i wskazówek.

hawro 18-01-2009 10:18

Byłam i więcej nie chcę już tam być

Jarzębina 19-01-2009 10:03

A czy zechciał byś napisac,co Cię tak zniechęciło?Jestem w kropce,bo właśnie mam wysłac zaliczkę na pobyt prywatny-dośc drogi.

bozena50 31-01-2009 21:29

Byłam w Połczynie na przełomie października/listopada 2008 chętnie pojechałabym tam znowu. Bardzo mile wspominam pobyt, atmosferę, zabiegi. Wiadomo, że są różni ludzie i nie każdemu się dogodzi ale ja szczerze polecam to miejsce. Jarzębino jeśli chcesz wiedzieć więcej to daj znac, chętnie Ci opowiem o tym miejscu, mam takze duzo fotek przestawiających uroki parku i okolic. Pozdrawiam

ewiko 08-02-2009 21:39

Również polecam.Piękna okolica,piękny park - zwłaszcza w maju - i śliczne miasteczko. Bardzo chętnie wybiorę się tam jeszcze raz. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu.

tar-ninka 08-02-2009 22:16

Ja byłam już dawno w Połczynie
wspominam ten pobyt bardzo miło ,miasteczko i okolice badrdzo ładne .
Z opieki lekarskiej , zabiegów bardzo bylam zadowolona inni kuracjusze też , skarg ne słyszalam .

Libra 17-05-2009 16:50

Połczyn Zdrój - "Podhale"
 
3 Załącznik(ów)
Ja byłam w Połczynie w czerwcu ub. roku. Sanatorium "Podhale". Był to mój pierwszy pobyt w sanatorium, poszpitalny.
Połczynem jestem zachwycona :) Tzn. konkretnie Parkiem Zdrojowym.
Jako, że był to najpiekniejszy czas - kwitnienia roślin, świeżej zieleni na krzewach i drzewach, a do tego jeszcze pogoda byla przepiekna.
Co prawda - sanatorium "Podhale" jesli chodzi o standard "bytowy" pozostawia wiele do życzenia, pokoje bez łazienek, tv wspólne na hallu, brak kawiarenki itp. - to rekompensatą jest (i uważam, że BARDZO ISTOTNĄ) to, że wszystkie zabiegi są na miejscu, a załoga (cała, bez wyjątku) niespotykanie miła, uczynna i życzliwa.
I to zarówno lekarze jak i panie "zabiegowe". Na każdym kroku widzi się uśmiech i czuje się życzliwość.
Niedaleko (dosłownie "rzut beretem za płot") jest sanatorium "Gryf", w którym są dwie kawiarenki (tańce wieczorne zatem;-) i dwa baseny: jeden kryty a drugi na wolnym powietrzu. Były upalne dni, więc można było się kąpać i opalać na zewnątrz.
Same zabiegi - bardzo dobre, profesjonalnie wykonywane, borowinki też dużo, czyli "skolko ugodno" ;) .
Może patrzyłam na wszystko przez różowe okulary z uwagi na to, że ja z zasady jestem zadowolona z życia, co powoduje, że wszędzie mi się podoba i nie lubię narzekać - ale zapewniam, że pobyt w Połczynie Zdrój zapewnia dobre "ładowanie akumulatorków" zarówno z uwagi na zdrówko fizyczne jak i relaks "pozabiegowy".:) Dla mnie był to świetny wypoczynek jako, że wciąż pracuję (mam 51 l.) i na codzień mało mam czasu dla siebie...
Teraz złozyłam wniosek ponownie, mam nadzieję "załapać się" na 2010 r., da Bóg to też jakoś bliżej lata.... Zobaczymy:)
W załączeniu 3 fotki z Połczyna.

ewiko 11-09-2009 21:52

W październiku będę przejazdem w Połczynie , więc z przyjemnością odwiedzę "stare " kąty . Mam niesamowity sentyment do tej pięknej miejscowości . Mam nadzieję że w przyszłości zawitam tam na jakiś sanatoryjny turnusik .

ewikomega 11-09-2009 22:27

Cytat:

Napisał hawro
Byłam i więcej nie chcę już tam być

Ja również .Byłam w sanatorium ,w którym było wielu Niemców.
Przed sanatorium flaga niemiecka. Pielęgniarki spytałam się dlaczego?Jestem w Polsce. Przełożona pielęgniarek mi odpowiedziała, że oni dają ZAROBIĆ, :confused: a my Polacy w naszym kraju to co?nie dajemy zarobić NFZ ?
Spytałam się czy Niemcy przyjmujący Polaków u siebie postąpiliby podobnie, czyli wywiesili polską flagę- nie odpowiedziały mi:rolleyes: NIE PODOBAŁO MI SIĘ TO,przyznaję okoli8ca piękna, a sanatorium mieściło się prawie w Parku Zdrojowym, ale nie pojadę tam więcej, czułam się
dyskryminowana.

edi54 12-10-2009 23:00

Cytat:

Napisał ewikomega
Ja również .Byłam w sanatorium ,w którym było wielu Niemców.
Przed sanatorium flaga niemiecka. Pielęgniarki spytałam się dlaczego?Jestem w Polsce. Przełożona pielęgniarek mi odpowiedziała, że oni dają ZAROBIĆ, :confused: a my Polacy w naszym kraju to co?nie dajemy zarobić NFZ ?
Spytałam się czy Niemcy przyjmujący Polaków u siebie postąpiliby podobnie, czyli wywiesili polską flagę- nie odpowiedziały mi:rolleyes: NIE PODOBAŁO MI SIĘ TO,przyznaję okoli8ca piękna, a sanatorium mieściło się prawie w Parku Zdrojowym, ale nie pojadę tam więcej, czułam się
dyskryminowana.


W kwietniu tego roku wróciłem z POŁCZYNA ale flagi niemieckiej nie widzałem. Niemcy mają inne pokoje i inne
wyżywienie można więcej .....ale brak słów POZDRAWIAM

Alunia 19-03-2010 08:42

Cytat:

Napisał ewikomega
Ja również .Byłam w sanatorium ,w którym było wielu Niemców.
Przed sanatorium flaga niemiecka. Pielęgniarki spytałam się dlaczego?Jestem w Polsce. Przełożona pielęgniarek mi odpowiedziała, że oni dają ZAROBIĆ, :confused: a my Polacy w naszym kraju to co?nie dajemy zarobić NFZ ?
Spytałam się czy Niemcy przyjmujący Polaków u siebie postąpiliby podobnie, czyli wywiesili polską flagę- nie odpowiedziały mi:rolleyes: NIE PODOBAŁO MI SIĘ TO,przyznaję okoli8ca piękna, a sanatorium mieściło się prawie w Parku Zdrojowym, ale nie pojadę tam więcej, czułam się
dyskryminowana.

Odgrzebałam przypadkowo ten wątek i znalazłam wpis ewikomegi.
Coś nieprawdopodobnego, Ewo!
Trudno uwierzyć, że tak można postąpić dla mamony.
W polskim obiekcie, na polskiej ziemi - WSTYD!!!.
Judaszowe srebrniki na myśl mi przyszły - od razu!:mad:

beakowalowa 06-08-2010 22:24

wolne miejsca w samochodzie do Połczyna
 
Jadę do Połczyna - Zdrój z Warszawy 25.08.2010 rano, wracam 15.09.2010. Mam 3 wolne miejsca w duzym samochodzie kombi z klimatyzacja - ale chętnie zabiorę też i 1 osobę (najlepiej kobietę :)
Bedzie weselej... i taniej...
Jest ktoś chętny?

alinap 04-10-2011 10:51

Masz rację
 
Masz racje, Ja tego samego doświadczyłam w Polanicy. Nie będę podawać nazwy pensjonatu, w ktorym byłam prywatnie. Wszystko było przygotowane pod Niemcow a garstka Polaków traktowana z ukrywaną niechęcią. Nawet mecze komentowano z uwielbieniem dla Niemców, czułam się zażenowana. Cały tygodniowy pobyt był wprost nieprzyjemny. A te niemieckie szyldy "tylko niemieckie" .A najgorsze gdy około 80 -cio letni mężczyzna opowiadał ,że on tu był jak był młody i określał Polanicę jako miasto jego młodości. I przyznaję rację jednej
z pań , oni nas napewno nie przyjmowaliby z takim uwielbieniem, myślę ,że wręcz odwrotnie. Już tam więcej nie pojadę.

jakempa 04-10-2011 20:38

Taka sytuacja miala miejsce, kiedy bylam w czasie swiat Bozego Narodzenia w Swieradowie Zdroju, Niemcy przebywajacy tam mieli pięknie wyposazone pokoje, podawane do pokoju napoje, Polacy- psujące się ogrzewanie, posciel podniszczoną, meble z PRL, w kawiarniach i restauracjach napisy po niemiecku, menu również, kiedy zapytalam kelnerki, czy przypadkiem nie jestem w Niemczech, ona tylko się uśmiechnela, Nawet pasterka w polowie byla po niemiecku prowadzona przez księdza,
Caly czas byłam w bardzo nie komfortowym nastroju delikatnie mówiąc,....już tam nie jeżdżę,..

kuracjusz53 14-11-2011 19:14

Mój pobyt w sanatorium „Irena" w Połczynie wspominam bardzo dobrze. Warunki mieszkaniowe bez zastrzeżeń. Dostałem w miarę duży pokój. Jedzenie serwowane na stołówce było smaczne, ale porcje mogły by być trochę większe. Zabiegi i masaże które odbywały się na miejscu pomogły mi wrócić do zdrowia. Panie recepcjonistki zawsze pomocne i uśmiechnięte. Jestem bardzo zadowolony zarówno z przebiegu jak i efektów całej kuracji.

Pozdrawiam wszystkich Jarek- Łódź


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:24.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.