Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Nauka, problemy i pomysły edukacyjne (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-nauka-problemy-i-pomysly-edukacyjne-120.html)
-   -   Nigdy za późno żeby się dokształcać. (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/nauka-problemy-i-pomysly-edukacyjne/t-nigdy-za-pozno-zeby-sie-doksztalcac.-18245-print.html/)

wienna 16-05-2017 20:39

Nigdy za późno żeby się dokształcać.
 
Wyszłam właśnie z takiego założenia i zapisałam się na szkolenie z rachunkowości: http://www.academyofbusiness.pl/pl/s...warsztaty%2C3/ całe życie zajmuję się rachunkowością więc stwierdziłam, że napewno mi nie zaszkodzi a co więcej nie sprawi jakiegoś dużego problemu bo temat jest mi znany. Cieszę się, że się zdecydowałam bo poznałam fajnych ludzi i rzeczywiście nauka nie jest trudna.

Malgoo 15-06-2017 19:42

Dlatego i ja postanowiłam ostatnio wrócić na nieskończone studia-przerwałam je bo pojawiło się dziecko a potem zbyt wiele obowiązków. Teraz chce spróbować jeszcze raz ale z czymś zupełnie innym: http://www.wsb.pl/gdynia/kandydaci/s...two-wewnetrzne. Dużo pozytywnych opinii da się słyszeć o WSB właśnie o kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne ale czy to aby na pewno dobry kierunek dla kobiety?

goska96 26-06-2017 15:45

Oczywiście, że nigdy nie jest za późno! Na przykład moja babcia, grubo po 60, ostatnio zdecydowała się na zapisanie się studia podyplomowe w http://www.zpsb.pl i uwaga, za kilka dni ma prezentacje i będzie mogła się pochwalić ukończeniem podyplomóweczki na kierunku... uwaga kadry i płace ;) Można można. Życze sobie w tym wieku tyle energii i zapału do nauki.

monkz 25-09-2017 13:09

Uniwersytety trzeciego wieku działają prężnie praktycznie w każdym większym polskim mieście.
Na wiki poświęcone jest temu całe hasło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Uniwer...rzeciego_wieku
Ale są zawody w których należy się kształcić przez całe życie. Np kierunki związane ze sztuką filmową. Przecież aktorzy potrzebni są w każdym wieku.
Tutaj przykładowe kierunki: http://akademiamultiart.pl/nauka-w-ama
Albo tutaj: https://www.filmschool.lodz.pl/studia/stacjonarne/2

krucheciasteczka 08-06-2019 17:44

Na naukę nigdy nie jest za późno, tym bardziej w XXI wieku, w wieku, w którym można znaleźć naprawdę wybitnych prelegentów, którzy przedstawiają dane zagadnienia w sposób łatwy do zrozumienia i przyswojenia. Ostatnio brałam udział w szkoleniu z zamówień publicznych i jestem bardzo zadowolona. Szkolenie miało miejsce w Krakowie o organizowała je firma https://www.szkolenia-semper.pl/szko...enia-publiczne

mariatyn401 11-06-2019 10:04

Ja za to z czystym sumieniem mogę polecić firmę JGT, w której byłam na szkoleniach z rozwoju osobistego. Szkolenia bardzo fajnie zorganizowane, wykładowca przekazał mocno praktyczną wiedzę. Szczerze polecam :)

Faldony 09-07-2019 14:39

Zdecydowanie masz rację :)
 
Nigdy nie jest za późno! Mam 59 lat, a nauczyłam się norweskiego w http://kompetansesenter.pl :) Polecam każdemu bo satysfakcja jest niesamowita. Wyobraźcie sobie, że wcale nie byłam najstarszym uczniem... Pan Wojtek ma super podjeście do tych młodszych, jak i starszych :)

JUL7 16-07-2019 12:18

Matematyka
 
Na podszkolenie z matematyki też nie za późno, ja stwierdziłem że w codziennym życiu pomoże mi odświeżenie podstaw. Teraz korzystam z korepetycji online i nawet nie muszę wychodzić na czas lekcji z łóżka, taką szkołę to bym lubił w dzieciństwie.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:10.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.