Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Humor, zabawa (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-humor-zabawa-113.html)
-   -   Rozmowy lekkie, przyjemne i to, co nam na sercu leży. (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/humor-zabawa/t-rozmowy-lekkie-przyjemne-i-to-co-nam-na-sercu-lezy.-15102-print.html/)

Krycha. 04-03-2011 18:13

Wszyscy na forum świętują okrągłe liczby, przyda się i nam powód do świętowania.

Wątek przekroczył 4000 postów. Świętujemy.

Jarosław II 04-03-2011 18:33

Cytat:

Napisał eledand
Żadnych różnic ja nie robię,ale od dawien dawna,były zawsze problemy że my Zagłębiacy...........
a wy slązaki.Każdy rodził się,gdzie Rodzice żyli i takie sprawy Rejonizacjii były dla nas niemożliwe do zniesienia.

No cóż źle mnie oceniasz. Mam bardzo dobre relacje (aby nie powiedzieć stosunki:D) ze Ślązakami, czasem są zbyt hałaśliwi na rybach, ale wyrównujemy to zatopieniem w alkoholu:D Potem już wszyscy jesteśmy hałaśliwi. Jedna cecha jest dla mnie u Ślązaków niedościgniona. Umieją się śmiać z siebie:D :D

slava 04-03-2011 18:51

Cytat:

Napisał eledand
Tadeusz był z Sosnowca i nigdy takich scen u niego nie było.
Tematów takich nie powinno być.Wiem jak nazywane nas hitlerowskimi pomiotami a na Zachód to w pierwszej kolejce ci powyjeżdżali.
Lepiej zamknę mój dziup i będzie okey.

Młodzi Ludzie patrzą na te sprawy inaczej.:)


Ele, Tadeusz to był Tadeusz przez wielkie "T"

slava 04-03-2011 18:51

Krysia to balanga na całego.

Krycha. 04-03-2011 18:52

No dobra, po-świętuję sobie sama. Jak to wszystko wytrąbię,

zobaczycie mnie za miesiąc albo wcale. Bay,bay,,,

slava 04-03-2011 18:53

Cytat:

Napisał krycha44
No dobra, po-świętuję sobie sama. Jak to wszystko wytrąbię,

zobaczycie mnie za miesiąc albo wcale. Bay,bay,,,



Co samej, co samej. Tylko spróbuj. Ele, gdzie się podziała.:D

slava 04-03-2011 18:54

Zadzwoniła koleżanka i godzinka zeszła na rozmowie.

Jarosław II 04-03-2011 19:00

Cytat:

Napisał krycha44
No dobra, po-świętuję sobie sama. Jak to wszystko wytrąbię,

zobaczycie mnie za miesiąc albo wcale. Bay,bay,,,

Hmm,obiecałaś parę godzin temu , że nie....ale coś nam się nie klei. Może my jesteśmy wpożo ale klej nie taki:D :D , są inne w sklepach.


Krycha. 04-03-2011 19:01

To też mnie dziwi, o czym można godzinę gadać przez telefon.
U mnie to jest tak i już.

Krycha. 04-03-2011 19:03

Z klejem może być racja, Jarku. Znasz jakiś dobry? Zrobimy zrzutkę i kupimy.

Jarosław II 04-03-2011 19:08

Cytat:

Napisał krycha44
Z klejem może być racja, Jarku. Znasz jakiś dobry? Zrobimy zrzutkę i kupimy.

Super Glu, przyklei opuszki do klawiatury:D Ja jako prywaciarz-podglądacz zafunduję:D zabiorę komuś dofinansowanie dla chorego dziecka, a co mi tam niech zdycha:mad:

Jolina 04-03-2011 19:09

Ja odnośnie .... Wiesinego " wycia ", tylko nim znalazłam chwilę by odnieść się, to temat został daleko w tyle.
Napiszę tylko w dużym skrócie , by nie powielać tematu.
Pominę sprawy odludzia, bo to mniej ważne a po pewnym czasie i do tego można się przyzwyczaić.
Ale Krysiu, powyła byś Ty i to nie raz , gdybyś tak kilka razy w miesiącu musiała dzwonić po taksi by dostać się do miasta razy dwa, bo trzeba też czyś wrócić.
Tylko , jak mówi przysłowie, syty głodnego nie zrozumie.
Trzeba pomieszkać , by zrozumieć. Oczywiście, bez męża z samochodem , co to nawet po mieście Ciebie wozi.
Krysia, gdybym dysponowała osobistym samochodem , to była bym cała chepi, że mieszkam po za miastem w domu z ogrodem.

O, gratuluję 4.000

Krycha. 04-03-2011 19:12

Ja wiem Halinko, znam Twoje bolączki. Ale jak wiesz zawsze jest coś za coś.

slava 04-03-2011 19:13

Cytat:

Napisał Jarosław II
Super Glu, przyklei opuszki do klawiatury:D Ja jako prywaciarz-podglądacz zafunduję:D zabiorę komuś dofinansowanie dla chorego dziecka, a co mi tam niech zdycha:mad:


A co ty pracujesz w opiece społecznej, czy w ZUS-ie , aby zabierac dofinansowanie dla chorego dziecka.

slava 04-03-2011 19:14

Cytat:

Napisał krycha44
To też mnie dziwi, o czym można godzinę gadać przez telefon.
U mnie to jest tak i już.


I Ty Brutusie przeciwo mnie.:D

Krycha. 04-03-2011 19:16

Brakuje Ci towarzystwa do gadania Halinko,a jak prosiłam Was wszystkie o zaglądanie tutaj, toście się wypięły, mocno obrażone.

Krycha. 04-03-2011 19:19

Cytat:

Napisał Jarosław II
Super Glu, przyklei opuszki do klawiatury:D Ja jako prywaciarz-podglądacz zafunduję:D zabiorę komuś dofinansowanie dla chorego dziecka, a co mi tam niech zdycha:mad:


A niech Cię licho!!! Zgadzam się na klej pod warunkiem, że wypróbujesz go na Twoich palcach, zanim znowu zaczniesz.

Krycha. 04-03-2011 19:21

Cytat:

Napisał wiesia51
I Ty Brutusie przeciwo mnie.:D


Ależ skąd, To zdziwienie jest autentyczne, słowo!!!!
Nie potrafię długo gadać i tyle.

Jarosław II 04-03-2011 19:24

Cytat:

Napisał krycha44
A niech Cię licho!!! Zgadzam się na klej pod warunkiem, że wypróbujesz go na Twoich palcach, zanim znowu zaczniesz.

Właśnie tu i tam wypróbowałem i nie mogę posunąć myszki:)

Krycha. 04-03-2011 19:26

Cytat:

Napisał Jarosław II
Właśnie tu i tam wypróbowałem i nie mogę posunąć myszki:)


To dopiero brzmi dwuznacznie, hiiiihiiiii

Krycha. 04-03-2011 19:28

Choroba!!! Nie da się z Wami na trzeźwo wytrzymać!

Tu mam zapas do poduszki, bay, bay,,,

Jolina 04-03-2011 19:32

Krysiu, rozmowa a gadanie, to nie całkiem to samo.
Rzucanie zdawkowych słówek przerywanych co i rusz , to żadna rozmowa. To jest raczej taka sobie zabawa na chwile zagospodarowania wolnego czasu. Ale oczywiście lepszy wróbel w garści niż gołąbek na dachu.

Krycha. 04-03-2011 19:35

Ależ na tym to polega. Po to wymyślono takie portale aby ludzie bez wychodzenia z domu mogli pogadać.
Zobacz jak szybko można się tu pokłócić, hiiihiii.

Krycha. 04-03-2011 19:38

Można się napić wszystkiego bez obawy o ból głowy, mnie się to podoba i wcale nie tęsknię za bezpośrednim spotkaniem.

Jolina 04-03-2011 19:39

O tak, wystarczy nie tam gdzie trzeba postawić przecinek albo nie umieścić śmiejącej się buźki, i już sprzeczka gotowa.

Krycha. 04-03-2011 19:42

No i co z tego, to też kawałek życia. Obrażalskie osoby nie muszą trzaskać drzwiami, znikają z ekranu i już.

Jolina 04-03-2011 19:50

Czyżby waśnie teraz Wiesia to zrobiła?, ale nie, bo nie widzę powodu do obrażenia się. Pewnie gdzieś po sąsiedzku wpadła.

Krycha. 04-03-2011 19:55

Moje towarzystwo dzisiaj naładowane jak setka żarówka, Wiesia i Ewa pauzują, nasz rodzynek też gości w Bydgoszczy, tylko popija na innej ulicy.
Zobacz Halinko jak bardzo to podobne do realnego życia.

slava 04-03-2011 19:57

Cytat:

Napisał Jolina
Czyżby waśnie teraz Wiesia to zrobiła?, ale nie, bo nie widzę powodu do obrażenia się. Pewnie gdzieś po sąsiedzku wpadła.


Jolinko wchodze tylko na trzy utki Twój, Krysi i Żabę ciągle, nieraz, rzadko gdzieś napiszę zdanie.
Rozmawiałam 30 minut z siostrą.

slava 04-03-2011 19:58

Cytat:

Napisał krycha44
Moje towarzystwo dzisiaj naładowane jak setka żarówka, Wiesia i Ewa pauzują, nasz rodzynek też gości w Bydgoszczy, tylko popija na innej ulicy.
Zobacz Halinko jak bardzo to podobne do realnego życia.

Krychna znowu gadałam przez telefon 30 minut z siostrą.:D

Krycha. 04-03-2011 20:00

Oj! Wiesiu, Twój telefon rozgrzał się dzisiaj solidnie.

slava 04-03-2011 20:00

Cytat:

Napisał Jolina
Czyżby waśnie teraz Wiesia to zrobiła?, ale nie, bo nie widzę powodu do obrażenia się. Pewnie gdzieś po sąsiedzku wpadła.


Jolinka ja taka obrażalska to nie jestem. Nieraz może zawiedzona, smutna, ale nie obrażona.:)

slava 04-03-2011 20:01

Cytat:

Napisał krycha44
Oj! Wiesiu, Twój telefon rozgrzał się dzisiaj solidnie.


Krysia ja mam dwa telefony, jak Jarko fabrykant.:D

Krycha. 04-03-2011 20:03

No to ja jestem lepsza, bo mam trzy,a cha!!!

Jolina 04-03-2011 20:05

Wiesiu, to tak jak ja, a jak się obrażę , to na moment tylko.

Jolina 04-03-2011 20:06

Ale smutna?, czy ja wiem. Raczej znudzona codziennością. Tak , to moja wada. Szybko mi się wszystko nudzi.

slava 04-03-2011 20:08

Cytat:

Napisał Jolina
Ale smutna?, czy ja wiem. Raczej znudzona codziennością.


Nie znudzona codziennością tylko smutna jak coś lub ktoś mnie zawiedzie.;)

Krycha. 04-03-2011 20:09

Dziewczyny, znowu się dziwię, co to jest nuda? Nie znam tego uczucia i chyba już nie poznam.:D

slava 04-03-2011 20:12

Cytat:

Napisał krycha44
Dziewczyny, znowu się dziwię, co to jest nuda? Nie znam tego uczucia i chyba już nie poznam.:D

Ja też nie znam nudy, ponieważ mam laptopka, krzyżówki, teraz będą PIT-y znajomych i rodziny obrabiane, Czaruś tez potrzebuje uwagi, jeszcze dzieci codziennie nawiedzające nas. Do tego 2 telefony rozgrzane do czerwoności.
Aha, jeszcze do moich obowiązków należy przygotowanie obiadu.

Krycha. 04-03-2011 20:13

Cytat:

Napisał wiesia51
Nie znudzona codziennością tylko smutna jak coś lub ktoś mnie zawiedzie.;)


Wiesiu, licz tylko na siebie, nie pozwalaj na zbytnią poufałość, a przede wszystkim wypowiadaj się tylko we własnych sprawach, szczególnie na forum. Oszczędzisz sobie sporo smutku.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:28.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.