Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Humor, zabawa (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-humor-zabawa-113.html)
-   -   Rozmowy lekkie, przyjemne i to, co nam na sercu leży. (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/humor-zabawa/t-rozmowy-lekkie-przyjemne-i-to-co-nam-na-sercu-lezy.-15102-print.html/)

Krycha. 04-03-2011 18:13

Wszyscy na forum świętują okrągłe liczby, przyda się i nam powód do świętowania.

Wątek przekroczył 4000 postów. Świętujemy.

Jarosław II 04-03-2011 18:33

Cytat:

Napisał eledand
Żadnych różnic ja nie robię,ale od dawien dawna,były zawsze problemy że my Zagłębiacy...........
a wy slązaki.Każdy rodził się,gdzie Rodzice żyli i takie sprawy Rejonizacjii były dla nas niemożliwe do zniesienia.

No cóż źle mnie oceniasz. Mam bardzo dobre relacje (aby nie powiedzieć stosunki:D) ze Ślązakami, czasem są zbyt hałaśliwi na rybach, ale wyrównujemy to zatopieniem w alkoholu:D Potem już wszyscy jesteśmy hałaśliwi. Jedna cecha jest dla mnie u Ślązaków niedościgniona. Umieją się śmiać z siebie:D :D

slava 04-03-2011 18:51

Cytat:

Napisał eledand
Tadeusz był z Sosnowca i nigdy takich scen u niego nie było.
Tematów takich nie powinno być.Wiem jak nazywane nas hitlerowskimi pomiotami a na Zachód to w pierwszej kolejce ci powyjeżdżali.
Lepiej zamknę mój dziup i będzie okey.

Młodzi Ludzie patrzą na te sprawy inaczej.:)


Ele, Tadeusz to był Tadeusz przez wielkie "T"

slava 04-03-2011 18:51

Krysia to balanga na całego.

Krycha. 04-03-2011 18:52

No dobra, po-świętuję sobie sama. Jak to wszystko wytrąbię,

zobaczycie mnie za miesiąc albo wcale. Bay,bay,,,

slava 04-03-2011 18:53

Cytat:

Napisał krycha44
No dobra, po-świętuję sobie sama. Jak to wszystko wytrąbię,

zobaczycie mnie za miesiąc albo wcale. Bay,bay,,,



Co samej, co samej. Tylko spróbuj. Ele, gdzie się podziała.:D

slava 04-03-2011 18:54

Zadzwoniła koleżanka i godzinka zeszła na rozmowie.

Jarosław II 04-03-2011 19:00

Cytat:

Napisał krycha44
No dobra, po-świętuję sobie sama. Jak to wszystko wytrąbię,

zobaczycie mnie za miesiąc albo wcale. Bay,bay,,,

Hmm,obiecałaś parę godzin temu , że nie....ale coś nam się nie klei. Może my jesteśmy wpożo ale klej nie taki:D :D , są inne w sklepach.


Krycha. 04-03-2011 19:01

To też mnie dziwi, o czym można godzinę gadać przez telefon.
U mnie to jest tak i już.

Krycha. 04-03-2011 19:03

Z klejem może być racja, Jarku. Znasz jakiś dobry? Zrobimy zrzutkę i kupimy.

Jarosław II 04-03-2011 19:08

Cytat:

Napisał krycha44
Z klejem może być racja, Jarku. Znasz jakiś dobry? Zrobimy zrzutkę i kupimy.

Super Glu, przyklei opuszki do klawiatury:D Ja jako prywaciarz-podglądacz zafunduję:D zabiorę komuś dofinansowanie dla chorego dziecka, a co mi tam niech zdycha:mad:

Jolina 04-03-2011 19:09

Ja odnośnie .... Wiesinego " wycia ", tylko nim znalazłam chwilę by odnieść się, to temat został daleko w tyle.
Napiszę tylko w dużym skrócie , by nie powielać tematu.
Pominę sprawy odludzia, bo to mniej ważne a po pewnym czasie i do tego można się przyzwyczaić.
Ale Krysiu, powyła byś Ty i to nie raz , gdybyś tak kilka razy w miesiącu musiała dzwonić po taksi by dostać się do miasta razy dwa, bo trzeba też czyś wrócić.
Tylko , jak mówi przysłowie, syty głodnego nie zrozumie.
Trzeba pomieszkać , by zrozumieć. Oczywiście, bez męża z samochodem , co to nawet po mieście Ciebie wozi.
Krysia, gdybym dysponowała osobistym samochodem , to była bym cała chepi, że mieszkam po za miastem w domu z ogrodem.

O, gratuluję 4.000

Krycha. 04-03-2011 19:12

Ja wiem Halinko, znam Twoje bolączki. Ale jak wiesz zawsze jest coś za coś.

slava 04-03-2011 19:13

Cytat:

Napisał Jarosław II
Super Glu, przyklei opuszki do klawiatury:D Ja jako prywaciarz-podglądacz zafunduję:D zabiorę komuś dofinansowanie dla chorego dziecka, a co mi tam niech zdycha:mad:


A co ty pracujesz w opiece społecznej, czy w ZUS-ie , aby zabierac dofinansowanie dla chorego dziecka.

slava 04-03-2011 19:14

Cytat:

Napisał krycha44
To też mnie dziwi, o czym można godzinę gadać przez telefon.
U mnie to jest tak i już.


I Ty Brutusie przeciwo mnie.:D

Krycha. 04-03-2011 19:16

Brakuje Ci towarzystwa do gadania Halinko,a jak prosiłam Was wszystkie o zaglądanie tutaj, toście się wypięły, mocno obrażone.

Krycha. 04-03-2011 19:19

Cytat:

Napisał Jarosław II
Super Glu, przyklei opuszki do klawiatury:D Ja jako prywaciarz-podglądacz zafunduję:D zabiorę komuś dofinansowanie dla chorego dziecka, a co mi tam niech zdycha:mad:


A niech Cię licho!!! Zgadzam się na klej pod warunkiem, że wypróbujesz go na Twoich palcach, zanim znowu zaczniesz.

Krycha. 04-03-2011 19:21

Cytat:

Napisał wiesia51
I Ty Brutusie przeciwo mnie.:D


Ależ skąd, To zdziwienie jest autentyczne, słowo!!!!
Nie potrafię długo gadać i tyle.

Jarosław II 04-03-2011 19:24

Cytat:

Napisał krycha44
A niech Cię licho!!! Zgadzam się na klej pod warunkiem, że wypróbujesz go na Twoich palcach, zanim znowu zaczniesz.

Właśnie tu i tam wypróbowałem i nie mogę posunąć myszki:)

Krycha. 04-03-2011 19:26

Cytat:

Napisał Jarosław II
Właśnie tu i tam wypróbowałem i nie mogę posunąć myszki:)


To dopiero brzmi dwuznacznie, hiiiihiiiii


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:05.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.