Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Film, teatr (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-film-teatr-100.html)
-   -   Hobbit Pustkowie Smauga online WŁĄCZ film teraz full hd (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/film-teatr/t-hobbit-pustkowie-smauga-online-wlacz-film-teraz-full-hd-13827-print.html/)

multikino 27-12-2013 17:34

Hobbit Pustkowie Smauga online WŁĄCZ film teraz full hd
 
Hobbit Pustkowie Smauga
Fantasy, Przygodowy,
Premiera 25.X.2013


Imponujące smoczysko, pełna akcji przygoda i rewelacyjne efekty - "Pustkowie Smauga" to najlepsze zakończenie filmowego roku, jakie mogliśmy sobie wymarzyć, przynajmniej jeżeli chodzi o rozrywkę.Peter Jackson przestał nudzić. Co prawda robił to z wielkim wdziękiem i dzięki "Niezwykłej podróży" można było rozsmakować się w urokach życia w Shire, jednak pędzące tempo to największa siła filmowego Śródziemia. O ile rok temu wychodziło się z kina pod wrażeniem widoków oraz scen spotkania Bilba Bagginsa z Gollumem, o tyle teraz przed oczami pozostają kolejne brawurowe pościgi i potyczki, i przeżywa się mistrzowski finał, który zaostrza apetyt na trzecią część. Królem zakończenia jest, oczywiście, smok Smaug, który mówi głosem Benedicta Cumberbatcha (dla niego idźcie na wersję z napisami!). Kochająca złoto bestia jest olbrzymia i hipnotyzująca, tak jak i skarbiec, w którym odpoczywa - horrendalnych rozmiarów, pełne złota i biżuterii sale, przywołujące na myśl komnaty Morii przed zniszczeniem.

"Pustkowiem Smauga" rządzą rozmach, ale i fantazja. Jackson przeznaczoną dla dzieci opowieść z końca lat 30. minionego wieku przeistacza w dzieło dość mroczne i na wskroś współczesne. Zaludnia je nowymi postaciami, w tym sympatyczną, acz wojowniczą elfką leśną Tauriel (Evangeline Lilly), do której pewną słabość czują Legolas (Orlando Bloom wraca do swojej roli sprzed lat) i krasnolud Kili (Aidan Turner). Wątek romansowy Jackson wpisuje w film zgrabnie i delikatnie - ci widzowie, którzy nie cierpią melodramatyzmu, nie powinni się obawiać.

Nadal głównym bohaterem pozostaje Bilbo. "Pustkowie Smauga" potwierdza, że obsadzenie w tej roli Martina Freemana było strzałem w dziesiątkę. Co prawda trudno zapomnieć o Bagginsie, którego we "Władcy Pierścieni" stworzył Ian Holm, ale tutaj przecież bohater jest o wiele młodszy i o wiele dla całej historii ważniejszy. Freeman potrafi wzbudzić w widzu podziw dla Bilba, ale i rozbawić nas hobbitowymi słabościami i grzeszkami. Chwalić dzieło Jacksona można jeszcze długo, ale najlepiej sami sprawdźcie. Wątpię, by ktokolwiek żałował.


multikino 27-12-2013 17:37

!!

Łapcie link do filmu

Kliknij tu aby oglądać film TERAZcwieta 19-05-2016 04:59

Telkien flirt towarzyski
Prytty łomen

trogas 15-01-2017 11:03

Bardzo słaby film w mojej opinii... Nie postarali się...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:38.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.