Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Polityka - wątki archiwalne (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-polityka-watki-archiwalne-185.html)
-   -   Jakim będzie prezydentem J.Kaczyński jeśli wygra wybory? (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/polityka-watki-archiwalne/t-jakim-bedzie-prezydentem-j.kaczynski-jesli-wygra-wybory-11049-print.html/)

Hypatia 14-04-2012 15:36

Jakim będzie prezydentem J.Kaczyński jeśli wygra wybory?
 
Jarosław Kaczyński zdeklarował zamiar ubiegania się o urząd Prezydenta RP. Jeśli wygra wybory ,jakim będzie prezydentem,czy takim jak Brat ? Czy zrealizuje swoje zapowiedzi ,swoje pogróżki ? Jaka będzie polityka zagraniczna pod jego prezydenturą - pamiętajmy ,że prezydent ją współtworzy. Jak to widzimy dziś ,my jego sympatycy i my jego przeciwnicy ?

Scarlett 14-04-2012 16:01

Dwa takie same wątki - wybrałam ten:D
Nie dopuszczam do siebie takiej opcji,
bo mój Prezydent musi być przystojny,
w miarę wysportowany, ostrzyżony,
który ma kontakt z dentystą.
Musi mieć czyste obuwie, zapięty rozporek
i musi mieć rodzinę - no po prostu chłop
z krwi i kości:D

toy_ 14-04-2012 16:03

są 3 wątki ;p

Lila 14-04-2012 16:04

Hypatio, lubisz gdybać, co?
Ano,źle będzie. Jest precedens - aresztowanie internauty za obrazę prezydenta.

Szykuj szczoteczkę, pastę do zębów i stringi.
Na 5 lat.

toy_ 14-04-2012 16:08

na 5 lat bardziej reformy...trwalsze

Lila 14-04-2012 16:14

A cóż tobie tak się czka tym Kaczyńskim?
Trzeci wątek? Aż taka fascynacja? Współczuję.:):)

A może założysz ''Jakim prezydentem jest Ekscelencja Bul Komorowski?'' Bardziej realistyczny będzie,
a nie jakieś twoje senne marzenia..

Scarlett 14-04-2012 16:15

Możemy na razie spać spokojnie:D


Cytat:

Sondaż dla RMF FM: Komorowski przed Kaczyńskim, obecna koalicja najlepsza

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...cna,nId,597761

Lila 14-04-2012 16:16

Koniec świata.:):)
Hypatii udzieliła się ''przegryziona gardziel''.
Marnie skończysz, zdaje się. Może aspirynkę zażyjesz, kochana?:):)

Hypatia 14-04-2012 16:25

Cytat:

Napisał Lila
Hypatio, lubisz gdybać, co?
Ano,źle będzie. Jest precedens - aresztowanie internauty za obrazę prezydenta.

Szykuj szczoteczkę, pastę do zębów i stringi.
Na 5 lat.



Liluchna,kopa lat....
Podaj przykład ,że ja się obraźliwie wyrażałam o głowie państwa - którejkolwiek po 89 ,wybranej w wolnych demokratycznych wyborach . Ty tego nie pojmujesz ,ale ja naprawdę szanuję demokracje ,nawet jeśli nieraz jej owoce są niezbyt dojrzałe lub nieco nadpsute - po prostu trzeba uważnie wybierać.
Liczę ,że zacytujesz jakiś mój post z pomówieniami ,inwektywami pod adresem naszych prezydentów lub znieważający głowę państwa.
Do roboty ,szukaj,szukaj.....:D

Jarosław II 14-04-2012 16:32

Boże miej w opiece naszą Polskę.:rolleyes:

babciela 14-04-2012 16:33

Dobrym.........................

mimoza 14-04-2012 16:40

Mam nadzieję, że ten dzień nigdy nie nadejdzie.:rolleyes:
A tak nawiasem mówiąc Hypatio zlikwiduj pozostałe
2 wątki na ten sam temat - bo dostajemy oczopląsu.
Pozdrawiam.:D - Cz

Lila 14-04-2012 16:48

Cytat:

Napisał Hypatia
Liluchna,kopa lat....
Podaj przykład ,że ja się obraźliwie wyrażałam o głowie państwa - którejkolwiek po 89 ,wybranej w wolnych demokratycznych wyborach . Ty tego nie pojmujesz ,ale ja naprawdę szanuję demokracje ,nawet jeśli nieraz jej owoce są niezbyt dojrzałe lub nieco nadpsute - po prostu trzeba uważnie wybierać.
Liczę ,że zacytujesz jakiś mój post z pomówieniami ,inwektywami pod adresem naszych prezydentów lub znieważający głowę państwa.
Do roboty ,szukaj,szukaj.....:D


A po co?
Jest kilku innych kandydatów - gotowców.
Pomyśli się, jakby co, bo - sama rozumiesz- jest precedens.:D
Ach, tyle słońca jest w areszcie,
nie widzieli tego jeszcze..

No, to już masz odpowiedź.
Nie będzie takim samym, bo Lecha można było oblewać pomyjami. Szanowny BUL to zmienił.:D


btw dlaczego moderowana Kolczuga nie może pisać,
skoro tu pisze Cyntia -Scarlett też moderowana?
Może się dowiem?

maja59 14-04-2012 17:01

Cytat:

Napisał Hypatia
Jarosław Kaczyński zdeklarował zamiar ubiegania się o urząd Prezydenta RP. Jeśli wygra wybory ,jakim będzie prezydentem,czy takim jak Brat

Jarosław Kaczyński będzie świetnym prezydentem. Najpierw wsadzi do kicia Tuska razem z Komorowskim, potem rozpocznie prawdziwe śledztwo w sprawie mordu smoleńskiego, a na zakończenie poprowadzi nas na Moskwę. Ktoś wreszcie zrobi porządek z Putinem. Mam tylko problem z oszacowaniem długości tej kadencji:confused: .

pluto37 14-04-2012 18:27

Cytat:

Napisał koala
Jarosław Kaczyński będzie świetnym prezydentem. Najpierw wsadzi do kicia Tuska razem z Komorowskim, potem rozpocznie prawdziwe śledztwo w sprawie mordu smoleńskiego, a na zakończenie poprowadzi nas na Moskwę. Ktoś wreszcie zrobi porządek z Putinem. Mam tylko problem z oszacowaniem długości tej kadencji:confused: .


Koalo! Mnie wyłącz z tej wycieczki na Moskwę. Albo ....zmień wodza.:) :) :)
Z tym wsadzaniem do kicia to sie nie śpiesz. Że tych dwóch to oczywista jest, ale za nimi ..."pójdą inni" a z braku innych to z niewinnych sie dobierze.:tongue: jak to za Ziobry bywało.
A z drugiej strony to chciałbym obejrzeć pułki karawanów bojowych idących na Moskwicina pod wodzą kieszonkowego Napoleona w towarzstwie przechodzonych ciotek rewolucji na kucykach z odzysku i kawalerii spieszonej z koników na biegunach:):):)
Ale tylko ...w telewizji.

Ojanna 14-04-2012 18:40

E tam, to się nigdy nie wydarzy, nie ma szans.

Ale rozumiem silną potrzebę JK posiadania władzy. Rząd, prezydentura cokolwiek, byle na uchodźstwie. Wilk syty i owca cała. Polonia amerykańska go lubi, na pewno byłoby mu tam dobrze :) I eksperci pod ręką i na skargę lecieć bliżej...same plusy.

Stasienko 14-04-2012 19:22

Temat zdublowany. Zamykam.

Stasienko 14-04-2012 19:25

Temat zdublowany. Zamykam.

quasimodo81 14-04-2012 21:04

Trudno sobie wyobrazić ale może coś zrobi by moje pokolenie nie pracowało do 67 roku życia. Ja tez chce jeździć do Ciechocinka karmić kaczuszki w jeziorku a nie tyrać.:tongue:

Ojanna 14-04-2012 21:10

Cytat:

Napisał quasimodo81
Trudno sobie wyobrazić ale może coś zrobi by moje pokolenie nie pracowało do 67 roku życia. Ja tez chce jeździć do Ciechocinka karmić kaczuszki w jeziorku a nie tyrać.:tongue:


To pracuj, inwestuj i oszczędzaj, możesz być rentierem kiedy chcesz, JK ci nie potrzebny do niczego :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:26.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.