Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Jestem babcią, jestem dziadkiem (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-jestem-babcia-jestem-dziadkiem-95.html)
-   -   Rado Starszych! (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/jestem-babcia-jestem-dziadkiem/t-rado-starszych-1255-print.html/)

baburka 20-09-2007 08:53

Rado Starszych!
 
Dzękuję!
Nie znajdę tych Waszych kasztanów. Im bardziej się spieszę, tym bardziej trafia mnie szlag. Był taki jeden w zielonej łupinie, dałam go komuś, może mu się przyda. Trzymajcie za Niego palce, niech mu się urodzi, niech ma. Byle z daleka ode mnie...o kuźwa...to brat. Chwalić pana, zamieszkał na innej półkuli.
Te Wasze kasztany - kasztany magiczne. Jeśli ktoś jest skłonny uwierzyć w cuda, pierwsza będę ja. E...facetom dam fory.

Dziękuję!
Tak mi się zdarzyło, że zostałam babcią. Już z matczeniem miałam niejakie problemy, babcienie - 0 zgrozo - bunt i przerażenie. Tak całkiem bez żadnego obrazka na wzór, no może tam trochę, ale to nie ja. Skeiłam obrazek z tych Waszych kawałków, co je Starszyzna rzucała na Forum. I dobrze mi wyszło.
Mam dla Was info: dorobiłam się wnuczki ( jak na razie to za mnie zrobili ją inni). Ma na imię dokładnie tak samo jak ja. To taki drobny prezent od rodziny. Zapewne to ona, gdy fiknę, cóś zrobi z tym, co w jej rękach zostawię po sobie.

Legendy rodzinne
Powiesiłam dziadka nogami do dołu. Ktoś musiał, a wtedy wiadomo, że ja tak samo jak on. Jestem wszak jego prawowitą córką. A niech sobie dynda, i niech tak zostanie. Dowieszę mu mamusię, a... już mam na ścianie.
To po nich wciąż robię cholerne porządki. Muszę. To jedyna nadzieja, że mnie powieszą. :D

Kończę. Zaglądam do Was częściej niż piszę. Tak trzymać, Dziewczyny/Chłopaki! Odwaliliście kawał porządnej roboty.

Anielka 20-09-2007 08:58

Witaj Baburko.Nie wiem,czy Ci gratulować,czy co innegeo.Nie umiem wpaść w Twój ton.Mysle jednak ,ze bardzo sie cieszysz,ze masz wnuczke.Tylko nie daj sie obarczyć obowiazkami Babci.Pozdrawiam i gratuluję/jednak/.

Bianka 20-09-2007 09:02

Gratuluję Ci wnusi!!!
 
To coś wspaniałego :) Nawet się nie obejrzysz, a to maleńkie stworzonko zawładnie prawie bez reszty Twoim sercem, a Ty będziesz z tego powodu szczęśliwa :)
Babciowanie nie jest tożsame matkowaniu. Jest bez porównania fajniejsze, pod każdym względem :)

Nika 20-09-2007 09:05

Wnuczątka gratuluję, nich chowa się zdrowo.Zdumiał mnie jedynie nagłówek-radę jestem w stanie zrozumieć, ale tych starszych-nie...to chyba nie o nas!Wszak tu same młode serca!!

baburka 20-09-2007 09:10

Dziewucha jak rydz!
 
Cytat:

Napisał nika
Wszak tu same młode serca!!

Jeeej, byle nie zanad to. Warto spojrzeć w metrykę. Czasami, bo w ogóle nie.:)

Lila 20-09-2007 09:13

Gratulacje z powodu wzbogacenia się o wnuczkę..
 
....o imieniu i charakterze Baburki.Bo tak będzie z pewnością.Geny bardzo lubią przeskoczyć jedno pokolenie...:D

Poza tym Baburko,porozumienie z wnusią murowane,na zasadzie przymierza..
Bo dziadków i wnuków łączy krytyczny stosunek do tego samego pokolenia....prócz miłości.Tak mi się wydaję.Sama nie wiem,co to znaczy być babcią...

Miejsce powieszenia czcigodnego dziadka ,wybrane wybornie.A także to iż wisi nogami do dołu,świadczy o niejakim szacunku dla praszczura.Wszak Benito Mussolini,powieszony głową do dołu ,był nieco śmieszny.
A jeszcze śmieszniej wyglądała Clara Petacci /chyba? / ,gdy w trakcie zwisu,opadła jej spódnica i ukazały się jedwabne dessous..

Z Twojego postu wynika ,że zaczynasz nas lubić...:) Cieszę się bardzo...

Nika 20-09-2007 09:18

Metryka mi mówi,że nie jest tak źle.A babciowania zazdroszczę, bo moje dzieci ..jedno nie chce, drugie za młode...buuu

Basia. 20-09-2007 13:20

Niko
 
Cytat:

Napisał nika
Metryka mi mówi,że nie jest tak źle.A babciowania zazdroszczę, bo moje dzieci ..jedno nie chce, drugie za młode...buuu

co się odwlecze to nie uciecze. Moja koleżankę "na raz" uszczęśliwiła wnukami trójka jej dzieci. Między wnukami były maleńkie różnice wiekowe rzędu miesiąca i wszystkie zostały powierzone babcinej opiece .......... cała trójka.

Pani Slowikowa 20-09-2007 13:49

Lila
 
Cytat:

Napisał Lila
....Wszak Benito Mussolini,powieszony głową do dołu ,był nieco śmieszny.
A jeszcze śmieszniej wyglądała Clara Petacci /chyba? / ,gdy w trakcie zwisu,opadła jej spódnica i ukazały się jedwabne dessous..



Coz to bylo za barbarzynstwo..!! Nawet trupa nie uszanowac!!
Ludzie moga byc straszni!!!

an_inna 20-09-2007 15:17

Oj Baburciu, Baburciu i na co Ci przyszło ? Do Rady jeszcze starszych się zwracasz??? Gratulacje!!!

Alsko 20-09-2007 16:38

Baburko, Ty filozofie wiecznie pytający,
 
a po cóż Ci obrazek, po co Ci wzory? Jesteś - spójrz w lustro. To Ty. Taka - nie inna. :)
Zjawił się nowy malutki człowiek - poznacie się i... Zobaczysz, co będzie dalej...

Rozia 07-11-2013 17:41

No właśnie - Barburko,(przez "U"),co dalej z Twoim - "babciostwem"?!ˇDajesz radę?!
Twoja wnuczka,to już siedemnastolatka?A Ty?! Co u Ciebie?!

Lila 07-11-2013 17:44

Roziu, zerknij na datę. To stary wątek.

baburka 09-11-2013 10:10

Witaj Roziu!
Moja wnuczka to poważna już osoba - ma 6 lat. Dogadujemy się świetnie :)
Pozdrawiam

Rozia 11-11-2013 16:31

No popatrz,ale mi się popieprzyło z datami!Myślałam,że Twoja wnuczka,to już nastolatka!
Cieszę się,że wszystko dobrze się układa!
Pozdrawiam!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:04.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.