Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Profilaktyka i zdrowy styl życia (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-profilaktyka-i-zdrowy-styl-zycia-178.html)
-   -   oczyszczanie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/profilaktyka-i-zdrowy-styl-zycia/t-oczyszczanie-2441-print.html/)

Malgorzata 50 04-05-2008 23:46

No!!! Czyste jak łza...zycze Wam sukcesów ...i czekam na wiadomości z frontu

zochna 05-05-2008 14:35

Małgorzata50
 
...wreszcie 'zdania', które przypadły mi do gustu, dzięki ;) :D

Kundzia 05-05-2008 20:49

Dwa lata temu przaeszłam to oczyszczanie ziołami w gabinecie odnowy/zabiegi fundowane przez PFRON/Po tym zabiegu zrzuciłam kilka kilogramów i od tej pory już nigdy nie przybierałam na wadze,bez względu ile jadłam,najwyżej chudłam w przypadkach stresowych.Podczas kuracjii regularnie co dwa tygodnie była robiona analiza krwi z jonogramem.
Życzę powodzenia w kuracji.

Cela 05-05-2008 20:57

ja również bede Wam kibicować i czekać na relację

Basia. 05-05-2008 21:09

Dzięki wielkie
 
zaczynamy jak tylko do zochny dotrze przesyłka. :)

zochna 06-05-2008 20:36

zgłaszam gotowość
 
...już od jutra zaczynam/y/ :rolleyes: ;) :) :D

Basia. 06-05-2008 20:51

Zgłaszam się
 
od jutra zaczynamy.:) :)

Cela 06-05-2008 20:58

to do jutra

Nika 06-05-2008 21:52

Czytam,czytam...i rosnie we mnie ciekawość.Napiszcie koniecznie o przebiegu kuracji, o jej rezultatach i Waszym samopoczuciu...

zochna 06-05-2008 22:22

oby tylko...
 
...ciekawość :confused:
...myślę, że doniesienia z 'frontu' będą systematyczne i wyczerpujące :D
...tymczasem złości mnie fakt, że nie udało mi się umieszczenie podpisu pod wszystkim postami, tak jak to się 'zadziało' w przypadku zmiany awatara ;)

hannabarbara 06-05-2008 22:50

Szalone dziewczyny! Na litość, nie ekspermentujcie na sobie! Znszczycie własne mechanizmy obronne i oczyszczające i na dodatek wzbogacicie kasę jakichś naciągaczy. Szkoda, że swoich samochodów, telewizorów i komputerów nie naprawiacie same, tylko powierzacie fachowcom.Chcecie oczyszczać, to proszę sok z czerwonego grefrutu z miodem rano, dużo niegazowanej mineralki i głodówka (lub prawie głodówka ) przez jeden dzień w tygodniu. To dieta oczyszczajace podana przez lekarza w programie Grażyny Dobroń. To można bezpiecznie.A to o czym Wy piszenie to prawdopodobnie Herba light. Mistrz w wyciąganiu gotówki.

Basia. 07-05-2008 00:08

HaniuBasiu
 
Cytat:

Napisał hannabarbara
Szalone dziewczyny! Na litość, nie ekspermentujcie na sobie! Znszczycie własne mechanizmy obronne i oczyszczające i na dodatek wzbogacicie kasę jakichś naciągaczy. Szkoda, że swoich samochodów, telewizorów i komputerów nie naprawiacie same, tylko powierzacie fachowcom.Chcecie oczyszczać, to proszę sok z czerwonego grefrutu z miodem rano, dużo niegazowanej mineralki i głodówka (lub prawie głodówka ) przez jeden dzień w tygodniu. To dieta oczyszczajace podana przez lekarza w programie Grażyny Dobroń. To można bezpiecznie.A to o czym Wy piszenie to prawdopodobnie Herba light. Mistrz w wyciąganiu gotówki.

będzie dobrze, to nie jest Herba Light ... tego bym nie kupiła. :) Kochana dziewczya z Ciebie i dobra koleżanka. :) Buziaki.:)

Pani Slowikowa 07-05-2008 00:13

Hanno B
 
sok z buraka tez dobry odczyszczywacz..

Ja tez mysle ze zle robicie... ale nie wiem jak moge was powstrzymac..

Basia. 07-05-2008 00:16

Asiulek nie ma takiej opcji
 
Cytat:

Napisał Pani Slowikowa
sok z buraka tez dobry odczyszczywacz..

Ja tez mysle ze zle robicie... ale nie wiem jak moge was powstrzymac..

zaczynamy rano i będzie dobrze.:) :)

zochna 07-05-2008 07:59

start
 
...już jestem po rannej dawce, całkiem do przełknięcia :rolleyes:
a reszta;
"...boli mnie noga w biedrze, nie mogę chodzić dobrze ale..." + jeszcze z osiem innych, przykrych symptomów z ciała ;) :) :D

largetto 07-05-2008 08:37

Dziewczyny
 
głośno się zrobiło o "cudownych specyfikach" po ukazaniu się informacji o "lekarce z Mongolii, na rynku jest dużo preparatów nie do końca przebadanych, więc nie testujcie na sobie.
No chyba, że jest to 100% bez skutków ubocznych.
Zochna - a może pisz małego bloga dzień po dniu - masz dobre pióro - będzie jako dokumentacja dla innych??
Mimo tego trzymam za Was kciuki :)

Basia. 07-05-2008 10:41

Żyję
 
zmarzłam od picia wody :) :) :) Wandziu ten preparat, który z Zochną zażywamy w Polsce jest dopiero od 2 miesięcy.

zochna 07-05-2008 10:55

'z duszą na ramieniu'
 
...a już myślałam, że może dałaś się Basiu 'zakrakać /przepraszam!!!/ :D

largetto dziękuję, już od lat słyszę o tym 'dobrym piórze', pełne są już szuflady i komputer... :)
...bloga? - nie! Może dzięki Wam, uda mi się wreszcie zadebiutować jakimś opowiadaniem o g... ;) :D

Pani Slowikowa 07-05-2008 15:02

ale czy mozna
 
sie dowiedziec jaka jest nazwa tego specyfiku??? Dlaczego ta tajemnica?? W koncu chyba dobrze by bylo gdyby w razie czego mozna by ich wziasc za leb.. i do pierdla???:D :D :D

zochna 07-05-2008 17:36

to żadna tajemnica
 
tylko gdzieś mi wpadło w oko, że bez adresów itp.;)
...jak sama się o TO pytałam, to umieściłam adres w poście 43 "zdrowie seniora", na str. 43, a poza tym jest również w dziale "opinie" :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:29.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.