Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Opieka (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-opieka-102.html)
-   -   Internetowa przychodnia (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/opieka/t-internetowa-przychodnia-3357-print.html/)

slav012 20-10-2008 10:07

Internetowa przychodnia
 
Buszując po necie znalazłem ciekawy serwis społecznościowy www.przychodnia360.pl
Użytkownicy na nim dzielą się na opiekunów-lekarzy i pacjentów. Ciekawy pomysł. Zarejestrowałem sie na nim i muszę przyznać, że warto było. Uzyskałem już kilka dobrych porad. Naprawdę polecam
A co wy myślicie o tym serwisie? Chciałbym poznać wasze zdanie

tereska68 23-10-2008 09:31

No cóż... Muszę się zgodzić z tym, że warto zajrzeć na ten serwis. Nie myślałam, że udzielają tam pomocy prawdziwi lekarze. Fachowa pomoc w Internecie to rzadkość. Chociaż zawsze można coś ulepszyć...

slav012 27-10-2008 08:40

Wiadomo, zawsze jest coś do ulepszenia. Ale mimo wszystko ten serwis jak dla mnie jest super. Może ktoś jeszcze się wypowie?

Ludgarda 28-10-2008 17:30

Właśnie przejrzałam rekomendowany serwis medyczny, na razie dość powierzchownie,tytułem wstępu, ale myślę,że to naprawdę kapitalna sprawa i duże udogodnienie dla nas...:cool: dzięki slav012:)
Sądzę,że w najbliższym czasie skorzystam.

krystynacz46 28-10-2008 18:13

A jednak wolę spotkanie w gabinecie lekarskim, nie ufam informacją w necie ( nigdy nie wiadomo ,czy to lekarz) , zresztą jeśli chodzi o moje zdrowie to nie lubię ryzykować.

slav012 30-10-2008 12:50

Cytat:

Napisał krystynacz46
A jednak wolę spotkanie w gabinecie lekarskim, nie ufam informacją w necie ( nigdy nie wiadomo ,czy to lekarz) , zresztą jeśli chodzi o moje zdrowie to nie lubię ryzykować.


A kto Ci karze ryzykować z własnym zdrowiem? W serwisie chodzi o to byś miała większą wiedzę o swoim zdrowiu. Będziesz lepiej przygotowana do wizyty u swojego lekarza. Może także się dowiesz jakie badania Ci przysługują nieodpłatnie...

JuMa 02-11-2008 20:39

podziekowanie, przyda sie
pozdrawiam

Agape 02-11-2008 20:49

Zalogowałam się w tej przychodni i dostałam wyczerpującą odpowiedż, naprawdę jestem zadowolona. Dziękuję slav012! :cool:

Nika 03-11-2008 10:08

Ciekawe.Zaraz sprawdzę,co to za cudo.Dzięki za podpowiedź.

slav012 03-11-2008 10:15

Fajnie, że wam się też ten serwis się spodobał:) Miło było przeczytać te podziękowania:)

krystynacz46 03-11-2008 12:50

Cytat:

Napisał slav012
A kto Ci karze ryzykować z własnym zdrowiem? W serwisie chodzi o to byś miała większą wiedzę o swoim zdrowiu. Będziesz lepiej przygotowana do wizyty u swojego lekarza. Może także się dowiesz jakie badania Ci przysługują nieodpłatnie...

Czytam, czytam różne serwisy, dzięki.

Mar-Basia 03-11-2008 13:02

Cytat:

Napisał slav012
Buszując po necie znalazłem ciekawy serwis społecznościowy www.przychodnia360.pl
Użytkownicy na nim dzielą się na opiekunów-lekarzy i pacjentów. Ciekawy pomysł. Zarejestrowałem sie na nim i muszę przyznać, że warto było. Uzyskałem już kilka dobrych porad. Naprawdę polecam
A co wy myślicie o tym serwisie? Chciałbym poznać wasze zdanie


Uwazam, ze w/w serwis spolecznosciowy moze byc pomocny dla wielu osob, zwlaszcza, ze w Polsce tak czesto narzeka sie na lekarzy. Slusznie czy nie - to inna sprawa i nie temat na dyskusje w tym watku. osobiscie z serwisu nie skorzystam, bowiem mam meza i dzieci lekarzy, ale dla tych, ktorzy chca sie wiecej dowiedziec o swoich chorobach - dlaczego nie.
Ladnie z Twojej strony, ze podzieliles sie z forumowiczami tym co znalazles w necie. Wlasnie tak widze wymiane miedzy nami, nie tylko na tematy zdrowotne.

slav012 05-11-2008 09:50

Cytat:

Napisał marbella123
Ladnie z Twojej strony, ze podzieliles sie z forumowiczami tym co znalazles w necie. Wlasnie tak widze wymiane miedzy nami, nie tylko na tematy zdrowotne.


Nie ma sprawy. Od tego jest te forum, żeby sobie pomagać:)

bronczyk 05-11-2008 21:29

Ja myślę, ze warto z tego serwisu skorzystać. Nie zawsze u lekarza jest czas na dokładne wypytanie się. A czasem to i w domu dopiero się przypomni, że coś się tam zapomniało powiedzieć.

tereska68 23-11-2008 13:06

Poleciłam ten serwis moim znajomym, którym także się on spodobał i jest dla nich pomocny. Dziękuję slav012

basia73 26-11-2008 20:03

A ja uważam, że jak coś dolega to trzeba iść do lekarza i dać się zbadać, a takie diagnozy na odległość to mogą tylko przynieść więcej szkody jak pożytku

anga 14-12-2008 15:43

slav012 uważam że link z przychodnią internetową jest bardzo przydatny, zdarza się że szukam w internecie informacji do jakiego lekarza udać się z określonymi dolegliwościami albo jakie będę potrzebowała zrobić badania. Lekarze niechętnie kierują na wyniki dlatego warto wiedzieć .

Ludgarda 15-12-2008 15:48

Jakiś czas temu zalogowałam się, napisałam post...ale nie jestem zadowolona...Uważam, że taka przychodnia nie jest przydatna, a jeśli, to tylko w niewielkim stopniu...:((

slav012 22-12-2008 09:18

Cytat:

Napisał Ludgarda
Jakiś czas temu zalogowałam się, napisałam post...ale nie jestem zadowolona...Uważam, że taka przychodnia nie jest przydatna, a jeśli, to tylko w niewielkim stopniu...:((


Dlaczego nie jesteś zadowolona?

Ludgarda 22-12-2008 17:24

Napisałam o pewnych dolegliwościach, zaledwie jeden post pojawił się w odpowiedzi, a spodziewałam się odzewu ze strony lekarza...Zauważyłam,że jest tam funkcja"opiekun", ale żaden opiekun jak dotąd nie jest mi przypisany. Może nie wszystko rozumiem, bądż nie potrafię posługiwać się pewnymi ustawieniami?!:confused:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:57.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.