Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Choroby, badania, terapie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-choroby-badania-terapie-87.html)
-   -   bóle brzucha (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/choroby-badania-terapie/t-bole-brzucha-2739-print.html/)

BarbarkaM 02-07-2008 16:47

bóle brzucha
 
Może ktoś doradzi:co zrobić w stanach bólowych jelit/dolna część brzucha/?Proszę o sprawdzoną receptę.Gotowy lek lub domowy sposob leczenia...

grazyna 02-07-2008 17:06

Poprawiam sie i wpis wywalam, bo Małgosia ma racje , nie powinno sie takich bzdur tu pisac. Małgosia miałas absolutną racje, ja wczoraj dostawałam kręćka z bólu, pozdro !

Malgorzata 50 02-07-2008 17:17

LUDZIE!!!!!Żeby nie bylo ,że znow kpię z nieszczęścia ,nie kpię .Ale idź babo do lekarza ,a nie dowiaduj sie od domorosłych lekareczek co zrobić .Co ci powiedzieć .Napij się wody albo weź głrboki oddech .Bole brzucha chcesz leczyć domowymi sposobami - zastanów się co piszesz .Przeciez to może być tysiąc rzeczy -mniej lub bardziej griźnych .DO LEKARZA!!!!!

grazyna 02-07-2008 17:21

Poprawiam sie i wpis wywalam, bo Małgosia ma racje , nie powinno sie takich bzdur tu pisac. Małgosia miałas absolutną racje, ja wczoraj dostawałam kręćka z bólu, pozdro !

inka-ni 02-07-2008 17:23

Też tak uważam bo można wylądować na stole operacyjnym.

grazyna 02-07-2008 17:24

Poprawiam sie i wpis wywalam, bo Małgosia ma racje , nie powinno sie takich bzdur tu pisac. Małgosia miałas absolutną racje, ja wczoraj dostawałam kręćka z bólu, pozdro !

inka-ni 02-07-2008 17:27

Grażynko nie denerwuj się,bo ja dwa lata temu ledwie uszlam z życiem,bylam operowana,a ztymi brzychami to teraz naprawę lądują z jelitem grubym,przy mnie co dzien przywożono wlaśnie po takich operacjach.Lepiej się więc upewnic i to rada a nie krytyka.Pomysl o USG.

Malgorzata 50 02-07-2008 17:27

Cytat:

Napisał grazyna
Małgorzato, my sie chyba tu kolegujemy , prawda? I prosze na nas nie krzyczeć! Jeśli jestesmy kumpelkami to sobie gadamy o bólach i chorobach takze, teraz mnie wkurzyłas, dobra , ja juz nic nie powiem o zadnym bólu, bo tak to sie kończy przewaznie obfitym opierpaierem.:confused:

Grazynko nie krzyczę ,ale czym innego jest poskarżenie się ,a czym innym prośba skierowana do grupy laików pt."jak leczyć bole brzucha" podejrzewam ,że zaden lekarz nie udzieliłby rady na forum .Jesteście Panie chyba wystarczajaco dorosle ,zeby wiedziec ,że bóle brzucha to jeden z najbardziej niepokojacych objawów ,ktory ,jak napisala ineczka może się skończyć na stole operacyjnym.Nie odważylabym się nikomu radzić co robić nawet gdybymm miala anlogiczne bóle ,ktore byłyby głupstwem .Zadziwia mnie ten pęd do samounicestwiania się.:)

Malgorzata 50 02-07-2008 17:28

Cytat:

Napisał grazyna
A wiesz Inko, ja chyba bym ostatnio liczyła na taki stół, bo jesli idzie o mnie to mam dosyć...kłopotów kobiecych. Mógłby to być nawet kowal amator, byle by dobrze i nalezycie wypatroszył.:confused: Dla czytajacych brzmi to jak czarny humor i niby mozna boczki zrywać , mi natomiast mniej do smiechu.

Wcale mnie to nie śmieszy ,współczuję ci bardzo ,a byłas u lekarza?????

grazyna 02-07-2008 17:32

Poprawiam sie i wpis wywalam, bo Małgosia ma racje , nie powinno sie takich bzdur tu pisac........

tadeusz50 02-07-2008 17:35

Pozwolę sobie jako "chłop" wtrącić swoje trzy grosze. Nie tak dawno któraś z forumowiczek (nie pamiętam kto)skarżyła się, że została ukąszona przez jakiś owad w następstwie tego nastąpiła duża opuchlizna i podobnie prosiła o radę. Poradziłem jej wizytę u lekarza. Okazało się, że moje na wierzchu jest uczulona na ukąszenia owadów o czy wcześniej nie wiedziała. Dostałem od niej podziękowanie.

Malgorzata 50 02-07-2008 17:37

Cytat:

Napisał grazyna
Byłam a jakze , po leku rozpoczeły sie kłopoty, nosze sie z zamiarem zmiany lekarza , ale koniec gadania. pozdro..., będę z Wami stękała, nikt nic nie powstrzyma, no chyba ze Małgosia

Grazyna stękaj sobie ...ale blagam zmień lekarza i weź się za siebie babo !!!! Napisz jak ci to idzie bo przecież to nie jest koniec świata ,tylko trzeba porządnie wyleczyć!!!!!!

grazyna 02-07-2008 17:39

Poprawiam sie i wpis wywalam, bo Małgosia ma racje , nie powinno sie takich bzdur tu pisac. .....

tadeusz50 02-07-2008 17:49

Grażynko
Oczywiście możemy sobie pogdakać na tym forum, postękać tez możemy. Możemy też iść do piachu. Wiele lat temu żona skarżyła się na dolegliwiści i zamiast ją dosłownie wykopać do lekarza, cierpliwie czekałem aż sama się zdecyduje na ten krok. Gdy poszła było już za póżno na skuteczne leczenie. Nie żyje od 14 lat. Nie wezmę Cię za roączkę i nie zaprowadzę do lekarza, choć gdyby to było możliwe zrobiłym to. Pozdrawiam.

grazyna 02-07-2008 17:53

Poprawiam sie i wpis wywalam, bo Małgosia ma racje , nie powinno sie takich bzdur tu pisac. ....

BarbarkaM 02-07-2008 17:56

bóle brzucha
 
Kochani.Narobiłam "rabanu".Brzuch boli nie mnie,tylko mojego męża.Szkoda mi go.A te bóle to jelita.Przepraszam za wywołanie zamieszania.Ale na dobre rady "jestem otwarta".

grazyna 02-07-2008 17:59

Widzisz Barbarko , ale przez Twego męża rozbuchał sie temat zwiazany ze mna , az mi głupio troche :) Wszystko juz wyciełam i sory za tyle gadania o mnie!!!!!!!!!Poprawiłam sie juz wywaliłam tamte wpisy!

tadeusz50 02-07-2008 18:34

Tak czy owak leczmy się u lekarzy!! A nie jedna baba drugiej babie powiedziała....

Pani Slowikowa 03-07-2008 01:35

Cytat:

Napisał BarbarkaM
Może ktoś doradzi:co zrobić w stanach bólowych jelit/dolna część brzucha/?Proszę o sprawdzoną receptę.Gotowy lek lub domowy sposob leczenia...


Krople Inoziemcowa czy jak one tam sie teraz nazywaja... U nas jest MYLANTA..

grazyna 03-07-2008 08:52

Jeszcze raz : wszystko wywaliłam, poprawiam sie , nie zanudzam o chorobach , bo od tego są lekarze, gdyby mi sie to kiedyś jeszcze raz zdarzyło, prosze o opierpapier!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:18.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.