Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Różności - wątki archiwalne (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-roznosci-watki-archiwalne-191.html)
-   -   Magia w naszym życiu (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/roznosci-watki-archiwalne/t-magia-w-naszym-zyciu-566-print.html/)

Nika 14-03-2007 08:09

Magia w naszym życiu
 
Instytut Gallupa podaje, iż co 3 Europejczyk ufa wróżbom, przepowiedniom i horoskopom.A Wy, Drogie senioritki? Czy czytacie horoskopy?Czy traktujecie je powaznie? Czy któraś z Was była choć raz u wróżki? Proszę o refleksje na ten temat. Miłego dnia wszystkim życzę.:)

Nika 15-03-2007 14:57

Osobiście nie czytam horoskopów, bo w kazdej gazecie piszą co innego, same ogólniki/ tez mogłabym je układać/. ale na widok czarnego kota,który przebiega mi ulicę....cofam się przezornie.U wróżki byłam raz i o dziwo...prześwietliła na wylot moje życie..a kilka jej prognoz sprawdziło się.Dziwneeeeeeeeee?1

jolita 15-03-2007 15:54

1 Załącznik(ów)
Na zachętę do dyskusjiZałącznik 196

emka46 15-03-2007 18:05

:D Może coś upitrasimy? Jakiś obiadek STOS-owny?:D :D

Wilhelmina 15-03-2007 18:28

Cytat:

Napisał nika
Osobiście nie czytam horoskopów, bo w kazdej gazecie piszą co innego, same ogólniki/ tez mogłabym je układać/. ale na widok czarnego kota,który przebiega mi ulicę....cofam się przezornie.U wróżki byłam raz i o dziwo...prześwietliła na wylot moje życie..a kilka jej prognoz sprawdziło się.Dziwneeeeeeeeee?1


Gdy kot znienacka przebiegnie Ci drogę,
nie rzucaj złego spojrzenia spod powiek,
traktuj to tylko jak małą przestrogę,
bo czasem lepiej że kot,a nie człowiek.
F.J.Klimek

A u wróżki byłam ostatnio 1,5 roku temu.Sprawdza się narazie.
Mam też złe(?) doświadczenia z wywoływaniem duchów.

bogda 15-03-2007 21:42

Horoskopy czasem czytam, ich treść nieraz poprawia mi humor. U wróżki byłam raz.. dawno temu... trochę się sprawdziło. Poszłam z koleżanką z ciekawości, ale powiem Wam że dużo powiedziała prawdy z mojej przeszłości. Co do przesądów.. to sama nie wiem...ale jak to mówią...strzeżonego - strzeże... więc nieraz zwracam uwagę na takie różne przypadki i też nie lubię jak mi czarny kot przebiegnie drogę. Ale nie chciałabym chyba wiedzieć do końca co mnie jeszcze czeka.... wolę niespodzianki.. byle miłe. :)

destiny 15-03-2007 22:21

to chyba...ja
 
1 Załącznik(ów)
Załącznik 202
Witam Was - wasza destiny :D

Jutro może jakąś ciekawą sztuczkę tu wkleję...na tą chwilkę kupiłam sobie miotłę, żeby dolecieć na ten Sabat do...BUNI

Paps:cool:

ammi1952 16-03-2007 00:41

O kurcze " SABAT"
a ja w swojej naiwności myślałam że to sympozjum DOJŻAŁYCH ANIELIC ale sie pomyliłam.
Wole skrzydła od miotły. POZDRAWIAM WSZYSTKIE ANIELICE. Grażyna

Wilhelmina 16-03-2007 07:09

Proponuję optymalne rozwiązanie.Kobieta zmienną jest.Trochę
wiedżma,trochę anioł,a często dobra wróżka.

Nika 16-03-2007 08:45

Jak to trafnie ujęłaś, Wilhelminko.Nie ma ludzi idealnie dobrych, czyli aniołów i totalnie złych, bo w każdym drzemiw cos dobrego, trzeba tylko umiec do tego dotrzeć.A czy to nie jest zabawne-pączusiowata wiedźma na miotle?Miotle gigancie...

jolita 16-03-2007 09:49

Widzę, że mimo wszystko bardziej interesują nas czarownice niż dobre wróżki i uciekłyśmy Nikusi z tematu...
Dawno, dawno temu.... bo mając lat ok.19, a będąc już daaaawno mężatką dałam się namówić na wizytę u wróżki. Zdjęłam obrączkę i udałam się...
Pani wróżka po 1-szym rozłożeniu kart zapewniła mnię, że wyjdę za mąż za "pływającego" (taki panował wówczas szczyt marzeń). No i takie to było moje doświadczenie. Więcej nie słuchałam to i nie pamiętam!

destiny 16-03-2007 13:23

byłam raz !
 
Byłam raz u pani stawiającej karty (nie parającej się kabałą zawodowo).
Byłam młodą mężatką ...i wiecie, co ?
Ona mi powiedziała, że mam już syna i że jestem w ciąży (sama jeszcze o tym nie wiedziałam !), że to też będzie syn, że czeka mnie przeprowadzka do większego miasta...wszystko sie sprawdziło :D
Od tej pory nie chodzę stawiać kart. Panicznie boję się Tarota.
Nie chce wiedzieć ...Licho nie śpi !
Choc tak naprawdę, to jestem sceptycznie nastawiona do tematu Magii w naszym życiu :)
Kiedyś się tym bardziej interesowałam, kupowałam literature, dziś innaczej na to patrzę...

Basia. 16-03-2007 14:30

W 1982 r. poszłam z koleżanką do Józefiny Pellegrini, przedtem zamówiłyśmy sobie u niej horoskop. Ten horoskop był opracowany na 10 lat, mam go do dnia dzisiejszego sprawdziło się wszystko. Przewidziała, że 1983 r umrze mój mąż, przewidziała że w 1988 r. będę miała poważną operację i powiedziała mi o wielu innych wydarzeniach, które mnie spotkają w ciągu tych 10 lat. Kiedy od niej wyszłyśmy spotkałyśmy mojego męża, to był wysoki, wysportowany, silny i zdrowy mężczyzna. Powiedziałam koleżane, że wywaliłyśmy forsę w błoto, że baba naplotła nam bzdur. Rok później mój mąż zmarł na raka, ja w 1988 r. musiałam się poddać bardzo poważnej operacji kręgosłupa. Poszłam do Józefiny Pellegrini 18 lat później, opracowała mi horoskop i nic się nie sprawdziło.

Nika 16-03-2007 15:14

Jak to mówią- na dwoje babka wróżyła...

Basia. 16-03-2007 22:03

Cytat:

Napisał nika
Jak to mówią- na dwoje babka wróżyła...

Ja jestem jednocześnie bardzo sceptyczna i zabobonna jak nie wiem co.

emka46 17-03-2007 06:54

1 Załącznik(ów)
Załącznik 232Ja też jestem bardzo sceptyczna, chociaż jeden sen przepowiedział nagłe pogorszenie się stanu mojej Mamy a w rezultacie odejście.Ale to był jedyny przypadek.W innych nie było żadnych zwiastunów.

bogda 17-03-2007 16:53

Ja staram się nie analizować snów, nawet już nie zaglądam do sennika, żeby nie prowokować losu. Ale kiedy śni mi się moja mama, to zawsze traktuję to jako przestrogę lub ostrzeżenie.

jolita 17-03-2007 17:40

Senioritki! Przesyłam Wam bardziej życzliwego wróżbitę, bo te wiedźmy mogą nie znać się na osobach tak pełnych pogody ducha jak my...

emka46 17-03-2007 20:58

1 Załącznik(ów)
Załącznik 245 Moze ta wróżka lepiej powróży???

Ala-ma-50 17-03-2007 21:10

Mnie jak sie śni chłopak, którego porzuciłam dla pierwszego męża, to wiem,że będę miała nieprzyjemności...zawsze się sprawdza...nawet nie wiem czy ta osoba jeszcze żyje...dziwne...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:58.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.