Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   podlaskie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-podlaskie-159.html)
-   -   Województwo podlaskie: powitanie i "lista obecności" (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/podlaskie/t-wojewodztwo-podlaskie-powitanie-i-lista-obecnosci-1629-print.html/)

gynek66 11-01-2022 09:52

Udanego dnia ,życzę..:*

gynek66 11-01-2022 13:04

Dzień dobry pani ..

gynek66 13-01-2022 11:28

O, czym , i z kim tukej pisać.?

Dancia54 06-05-2022 22:12

:) Witaj miło . Choć myślę , że zrezygnowałeś z pisania tutaj bo i ja zaglądałam dawno . Nikt nie udzielał się więc przestałam pisać sama do siebie :) .
Ale teraz od czasu do czasu zajrzę , pozdrawiam cieplutko {} . Miłego weekendu ...

Dancia54 17-06-2022 19:25

No cóż . Witam Podlasie i zaglądających :) . Choć i tak wiem , że nikt nic nie napisze ale zaznaczam swoją obecność .
Miłego weekendu kochani {} :) .

Dancia54 19-08-2022 23:08

Powiem tak - te nasze Podlasie nie jest skore do spotkań , prawie wszyscy chcą być incognito ale należy to uszanować .
Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku , dobranoc

Dancia54 17-09-2022 21:08

Dobry wieczór .
Wiem , wiem , nikt tu już nie zagląda ale sentyment pozostał jakiś . Niczego ciekawego nie napiszę ale zostawię pozdrowienia :) .
A może jednak ktoś jednak zajrzy ? ;)

Dancia54 22-09-2022 18:30



Witam zapomniane Podlasie . A to wyżej to próba bo zapomniałam jak się wstawia obrazki :redface: .

Dancia54 22-09-2022 18:34

Hura ! :) Udało się , tylko jakim cudem...?
Ale witam zaglądających i pozdrawiam z Podlasia , które jest piękne i.... nasze :P ;) .

Dancia54 24-09-2022 19:29


Witam Podlasie i gości , szkoda , że już nikt tu nie zagląda .
Ale może zajrzy tu kiedyś jakaś zbłąkana duszyczka ? ;)
Sobota więc sprzątanie , pitraszenie i...relaks .
Pogaduchy z siostrą i tak minął dzionek .
Dziś w nocy ma być znów zimno a grzejniki prawie nic nie grzeją :| . Ale na stopy ciepłe skarpetki , na plecy kubraczek z polarka i da się wytrzymać :) .
Pozdrawiam z Podlasia miło <3 .

Dancia54 24-09-2022 19:33

https://youtu.be/X2yplzUF1y8

Dancia54 13-10-2022 15:53

Witam wszystkich...
 


Dawno mnie nie było na podlaskim wątku ale widzę , że nikt tu już nie zagląda , nawet goście :| . Szkoda...
Pewnie dlatego , ze za mało mam do opowiadania .
No cóż , czas leci jak szalony , zdrówko też troszkę szwankuje , oprócz tego mnóstwo innych spraw ..po prostu życie . W tym roku nawet dwa razy zaliczyłam pobyt w sanatorium choć to były pobyty lecznicze komercyjne .
To był mój najmilszy czas , pozostały wspomnienia , kontakty i fotki :) .
Ale wygląda to jak monolog :D choć z drugiej strony lubię czasem tak pisać , nawet sama dla siebie .
Kto zajrzy - pozdrawiam z pięknego Podlasia <3 .

Dancia54 31-10-2022 20:03

Dobry wieczór zaglądającym .
Próbuję utrzymać ten nasz podlaski wątek ale tracę powoli wiarę w ludzi i nadzieję :( . No cóż , przykro i tyle...
Nie będę pisać co u mnie się dzieje bo po co i komu ?
Ale , że staram się być kulturalna , pozdrawiam podglądaczy ;) :P .

Dancia54 09-01-2023 21:32

Tylko pozdrawiam bo i tak nic nikt tu nie pisze :) .
W każdym bądź razie Podlasie istnieje...

hogan 17-03-2023 21:19

A może jednak?;)


Na Podlasiu mieszkałam jako dziecko lecz nie od urodzenia ale jak tylko weszłam w wiek szesnastu lat, to na początek oddaliłam się od rodziców lecz nadal na Podlasie a konkretnie z Sejn do Suwałk. Do Sejn przenieśliśmy się z Lidzbarka Warmińskiego, takie czasy... gdzie praca, to i mieszkanie i z takiej oferty skorzystał mój tatko.
W Suwałkach mam bardzo dużo rodziny z mamy strony i zazwyczaj, jak rozmawiam z kimś dopiero poznanym i kto mieszka w Suwałkach, to okazuje się, że jakaś piąta woda po kisielu, jesteśmy rodziną. A wszystko za sprawą babci czy raczej prababci, która miała siedem sióstr. Później oddaliłam się bardzo od Podlasia. Jeszcze jak babcia z dziadkiem żyła, to każde wakacje u nich spędzałam, a dokładnie niedaleko Wigier(4 km od Wigier). No i w tamte lato pojechałam zobaczyć jak obecnie się wszystko pozmieniało. Na początek odwiedziłam "brzegi" nad jeziorem, te dzikie i dostępne dla każdego. Mocno niestety się rozczarowałam, bo wszystko pozamykane, ogrodzone, sprywatyzowane z wielkimi płotami. Żal ogromny mi się zrobił... bo tyle mam wspomnień z tych miejsc. Jednak na tzw. "patelni" w lesie jeszcze jakaś cząstka dziczy została. Fakt, teraz parking dla samochodów chyba z kilometr od jeziora, dawniej jeździliśmy nad sam brzeg, jakieś dziwaczne ścieżki, ludzi sporo i to już nie to co dawniej. Dawniej, zawsze można było znaleźć brzeg bez ludzi, z odrobiną prywatności... jak nie tu, to tam ale zawsze było miejsce i tego mi bardzo brakuje. Nie robiłam dużo zdjęć ale jedno wstawię z Mikołajewa(jak na czerwony Krzyż się jedzie), na tzw. Piaski. Tam znam wszystkich, nawet z nazwiska :)


Dancia54 09-04-2023 20:20

Witaj Hogan .
Dopiero dziś zauważyłam Twój wpis na wątku podlaskim .
Mam nadzieję , ze jeszcze odezwiesz się . Sama mieszkam w Białymstoku ale w okolicach Sejn bywałam co roku ( w Sejnach również ) :) .
Tak samo Augustów czy okolice Suwałk :) .
Piękną fotkę wstawiłaś , muszę przyznać , lubię takie miejsca . W Wigrach też byłam i mam miłe wspomnienia ale jeśli znów pokażesz się to porozmawiamy o tym szerzej .
Tymczasem życzę Ci dalszych wspaniałych świąt Wielkiej Nocy i wszystkiego co najlepsze {} . Pozdrawiam cieplutko ..

Dancia54 23-05-2023 20:41

Witam z Podlasia .
Hogan zamilkła ale trudno , Doca nie ma (żal) :'( ale trzeba żyć dalej...
Dziś tak nostalgicznie troszkę ale nowina - jadę do uzdrowiska w lipcu i jestem szczęśliwa :D . Będę ponad dwa tygodnie , dobre i to :) . Muszę odsapnąć troszkę , poznać nowych ludzi i zażyć uzdrawiających zabiegów ;) .
Wszak zdrowie mamy tylko jedno ... buziaczki <3 .

Dancia54 28-05-2023 16:16



Witam Podlasie i zaglądających .
Nie wiem czy mi wyszło ale przypominam sobie jak wstawia się obrazki :D . Pozdrawiam .

Dancia54 28-05-2023 20:43


Dancia54 03-06-2023 18:48



Podlasiaku i Gościu , pozdrawiam pięknie .


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:11.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.