Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Ogólny (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-ogolny-107.html)
-   -   Ciąża w dojrzałym wieku? Cała prawda o późnym macierzyństwie - komentarze (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/ogolny/t-ciaza-w-dojrzalym-wieku-cala-prawda-o-poznym-macierzynstwie-komentarze-20641-print.html/)

antonio3 06-06-2018 15:10

Ciąża w dojrzałym wieku? Cała prawda o późnym macierzyństwie - komentarze
 
Komentarz do artykułu: Ciąża w dojrzałym wieku? Cała prawda o późnym macierzyństwie
--------------------
Jedyne o czym trzeba pamiętać w trakcie ciąży w tym wieku, to badania i wizyty u lekarza. Moja zona zaszła w ciążę w wieku 40 lat. Niektórzy powiedzą, że to za późno, ale nas to nie powstrzymało. Chodziliśmy na badania do pani doktor Rozmus-Warcholińskiej w Częstochowie. Robiliśmy u niej USG 3 lub 4D. Nawet pani doktor wykonała echo serca naszego dzieciątka. Nie było problemu z tym, że chciałem być przy żonie podczas badań. Sam zadawałem pani doktor wiele pytań, a ona cierpliwie i dokładnie odpowiadała na każde z nich. Świetnie tłumaczyła i była bardzo miła przy tym.

babciairenka 02-07-2018 11:02

Chyba jest coraz więcej takich przypadków. Powodzenia!

KarinaMa 28-06-2020 13:45

Kontakt z dobrym ginekologiem zawsze powinien być podstawą. Co do samej opieki, zawsze możecie przecież wykorzystać takie elementy jak http://produkty.mamotoja.pl/mleka-mo...kowe-nan-pro-1 więc nie powinno stanowić to dla Was większego wyzwania. Warto sprawdzić to już teraz.

mprohaska 19-01-2021 14:24

Zastanawiam się nad zamówieniem laktatora z sieci, czy jest to dobry pomysł? Młodzi rodzice niemal zawsze obawiają się, czy ich dziecko przyjmuje odpowiednie ilości pokarmu. Dzięki laktatorowi łatwo można to sprawdzić. Dla przykładu gdy 3-tygodniowy malec wypija 150 ml mleka sześć razy na dobę, to oznacza to, że przyczyną płaczu raczej nie jest głód. A to naprawdę cenna informacja. Jak jest ze starszymi rodzicami? W sieci znalazłam ten tekst https://www.mamazone.pl/artykuly/mal...lepsze-modele/.

finezyjna 03-02-2021 15:01

Dzisiaj to w sumie wszystko się może wydarzyć. Najważniejsze jest to, aby być pod opieką bardzo dobrych lekarzy. Jak chodzi o Poznań, to tutaj https://www.neomedica.pl/oferta/spec...i-poloznictwo/ warto się zgłosić. Spotkacie się tam z najlepszymi specjalistami.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:35.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.