Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Kosmetyki (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-kosmetyki-133.html)
-   -   Depilacja (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/kosmetyki/t-depilacja-4880-print.html/)

fionna 26-06-2009 14:40

Depilacja
 
A co z depilacją - gdzie się depilujemy, w jaki sposób, czy uzywamy to tego specjalnie przeznaczonych kosmetyków czy używamy tych codziennych? Jak często? Czy kobiecie "wypada" mieć zawsze wydepilowane pachy i łydki?

Malgorzata 50 26-06-2009 15:16

Cytat:

Napisał fionna
A co z depilacją - gdzie się depilujemy, w jaki sposób, czy uzywamy to tego specjalnie przeznaczonych kosmetyków czy używamy tych codziennych? Jak często? Czy kobiecie "wypada" mieć zawsze wydepilowane pachy i łydki?

Matko,kobieto nie podpuszczaj...kobiecie nie wypada nie mieć tego wszystkiego wydepilowanego .A używaj sobie czego chcesz jest mnóstwo opcji:rolleyes:

babciela 26-06-2009 17:24

Jasne, n ie wyobrażam sobie owłosionych nożysk,czy zarosnietych,śmierdzących( nie da sie zlikwidowac potu w zarosnietej pasze)pach.Robie to płynnym woskiem, troche boli, ale czego sie nie robi dla ładnego wygladu....Voila

Mar-Basia 26-06-2009 17:34

Cytat:

Napisał fionna
A co z depilacją - gdzie się depilujemy, w jaki sposób, czy uzywamy to tego specjalnie przeznaczonych kosmetyków czy używamy tych codziennych? Jak często? Czy kobiecie "wypada" mieć zawsze wydepilowane pachy i łydki?


Kochaniutka, my przeciez nie kozy....chodzimy do kosmetyczki i to dosc czesto. Jak Ty sobie to wyobrazasz zadajac pytanie "czy wypada"? Jestesmy w XXI wieku........cosik nie tak ze skojarzeniami.:confused:

fionna 26-06-2009 19:16

Jasne, że "nie wypada" było prowokacją, dlatego napisałam je w cudzysłowie... temat taki bo ostatnio z koleżankami wywiązała się dyskusja na ten temat - jedna z nich bowiem nie depiluje pach, bo uważa, że nie odczuwa takiej silnej potrzeby, a golenie powoduje u niej jakieś straszne podrażnienia, z jakimi nie potrafi sobie poradzić. I twierdzi, że ją wkurza to, że wlaśnie kobiecie "wypada" mieć wydepilowane pachy... taka norma, która nie wiadomo skąd znalazła u nas miejsce kilkanascie lat temu, choć jeszcze nasze matki (i ojcowie) się tym nie przejmowali. To są w dużym skrócie jej argumenty.

Malgorzata 50 26-06-2009 21:26

Temat pasjonujący ,a czego koleżanka sobie jeszcze nie depiluje i z jakiego powodu? Rys historyczny też bardzo interesujący.Brawo, jestem poruszona.

Lila 26-06-2009 21:29

No , Małgoś,chyba głowy nie należy depilować ?

babciela 26-06-2009 21:29

Ja tez cała się poruszyłam-serio

destiny 26-06-2009 21:31

Liluś...
 
Cytat:

Napisał Lila
No , Małgoś,chyba głowy nie należy depilować ?

Co kto lubi. Mój znajomy lubi...irokeza :D :D

bogda 26-06-2009 21:31

A mnie się poruszyło odrastające owłosienie. Też serio.

babciela 26-06-2009 21:32

A dlaczego nie?- jak masz ładny kształt głowy, nie widze przeciwskazań- czysto, nie trzeba codziennie szarpac się z włosami- jestem za, a może Fionna cos nam ciekawego przekaże o dyskusji wsród pan na temat depilacji główek???

babciela 26-06-2009 21:33

oczywiście sprawa nie dotyczy głowek kości udowych

Malwina 27-06-2009 13:46

macie rację o ile nie dotyczy główek kości udowych i innych głow kości..hihi i warunek ładny kształt głowy......

Pani Slowikowa 27-06-2009 14:03

Podobno male uwlosienie na ciele czlowieka potrzebne jest do lepszego odczuwania....... dotyku. :)

Duze uwlosienie na glowie kobiety powoduje ze bardziej sie podoba mezczyznom.. Szczegolnie kiedy wlosy sa geste dlugie i jedwabiste.
Natomiast uwlosienie na glowie mezczyzny nie ma specjalnego odzwieku w kobiecych sercach.. a nieraz nawet wprost przeciwnie.

Tak zdecydowali naukowcy ostatnio.:rolleyes: :)

Mar-Basia 27-06-2009 14:24

Cytat:

Napisał Pani Slowikowa
Natomiast uwlosienie na glowie mezczyzny nie ma specjalnego odzwieku w kobiecych sercach.. a nieraz nawet wprost przeciwnie.

Tak zdecydowali naukowcy ostatnio.


Pewnie byli lysi......brrrrrr.;) Zecydowanie wole panow z piekna czupryna :D

jakempa 28-06-2009 20:18

Obecnie depilacja to żaden problem, jest tyle wspaniałych kremów depilujących, że nie odczuwa się zadnego bólu jak przy wosku, nieraz patrzę na starsze panie z wąsikami, czy z ''kozią'' bródką i aż mnie korci, żeby podpowiedzieć, że są wspaniale nowoczesne kremy depilujace, ..ale...moze im się to podoba,. albo uwazają że są seksi, jak mi kiedyś któraś z sąsiadek powiedziala, jak jej zwróciłam uwagę na zbyt długie włosy wystające spod pach,

babciela 28-06-2009 21:35

Ooooo, Marbello- nie masz racji, lysinka u mężczyzn jest seksowna- i stanowi o dosc duzej ilosci testosreronu, a wszak to jest to.....Jeden z naszych politykierów ma dosc niskie czoło z dużailoscią owłosienia tamże- i popatrz wyniki wykazaly ,że ma niedobór tego hormonu(sam podal do piblicznej wiadomosci te wyniki)

destiny 28-06-2009 21:41

Babcielu...
 
Elu, a nie może być mądry i z włosami /na głowie, of course/?

Wracając do tematu - tu chyba chodzi o okolice bikini ?

Pani Slowikowa 28-06-2009 21:45

Cytat:

Napisał babciela
Ooooo, Marbello- nie masz racji, lysinka u mężczyzn jest seksowna- i stanowi o dosc duzej ilosci testosreronu, a wszak to jest to.....Jeden z naszych politykierów ma dosc niskie czoło z dużailoscią owłosienia tamże- i popatrz wyniki wykazaly ,że ma niedobór tego hormonu(sam podal do piblicznej wiadomosci te wyniki)



np taki Ed Harris.. super sexy blondyneczek , wymoczek.. Podoba sie nawet mlodym dziewczynom. Cos w tym jest;)

babciela 28-06-2009 21:49

No, zobacz , Joasiu, lysinka i ten duzu nos....


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:05.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.