Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   eSenior (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-esenior-122.html)
-   -   Dlaczego lubię internet (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/esenior/t-dlaczego-lubie-internet-7863-print.html/)

antek3 23-09-2010 09:50

Dlaczego lubię internet
 
Wynalazek XX wieku - internet - czy jest lubiany przez użytkowników i za co?

Siri 23-09-2010 11:01

Witaj Andre! Internet poznałam dopiero będąc na emeryturze ponieważ mam dużo wolnego czasu, mniej wychodzę z domu, nuda zajrzała mi w oczy i postanowiłam poszukać sobie jakiegoś hobby...Lubię internet ,są tu różne ciekawostki ,które mnie interesują, odrywam myśli od codzienności ,polubiłam pogaduszki na gg i skypie...I jakoś czas milej upływa...Pozdrawiam serdecznie!

wankabor 23-09-2010 11:15

A ja jestem zakochana w internecie. To jest moje okno na świat. Aktualna sytuacja zmusza mnie do prawie stałego przebywania w domu, inaczej mówiąc mam " areszt" domowy. Bez internetu, nie mogłabym chyba żyć. Serdecznie pozdrawiam wszystkich internautów. Wanda

danam1 23-09-2010 12:24

internet jest dobry na wszystko
 
Witajcie,
Chce sie z Wami podzielic w czym mi pomogl internet:dowiedzialam sie
wielu ciekawych rzeczy,poznaje madrych i zyczliwych ludzi(Seniorek)
ucze sie komputerowej magii,wychodze z 15-letniej samotnosci,mam nowe hobby tj.grafika kom.Jedyne co mnie martwi ze tak pozno zaczelam ta
przygode i czy zdolam to wszystko choc czesciowo ogarnac.
Pozdrawiam Wszystkich

mimoza 23-09-2010 12:37

Cytat:

Napisał andre
Wynalazek XX wieku - internet - czy jest lubiany przez użytkowników i za co?


Mogę odpowiedzieć tylko w swoim imieniu.
Lubię internet właściwie za wszystko. Czasami łapię się na tym,
że nie lubię w nim źle pojętej anonimowości i poczucia bezkarności
tych, którzy go wykorzystują często w złych zamiarach.

Internet to dla mnie okno na świat, możliwość poznania wielu
wspaniałych ludzi. Dzieki niemu zadzierżgnęłam kilka a może kilkanaście
wspaniałych znajomości chociażby tutaj na seniorku. Itd, itp...

A za co Ty Andre lubisz internet?
Pozdrawiam :) - Cz

wawik 23-09-2010 13:02

Z mojego podwórka.
Po 60-ciu latach odnalazłem rodzinę na nk. - część rodziny.
Następna cząstka czeka na odkrycie. :)

antek3 23-09-2010 15:27

Cytat:

Napisał mimoza
Mogę odpowiedzieć tylko w swoim imieniu.
Lubię internet właściwie za wszystko. Czasami łapię się na tym,
że nie lubię w nim źle pojętej anonimowości i poczucia bezkarności
tych, którzy go wykorzystują często w złych zamiarach.

Internet to dla mnie okno na świat, możliwość poznania wielu
wspaniałych ludzi. Dzieki niemu zadzierżgnęłam kilka a może kilkanaście
wspaniałych znajomości chociażby tutaj na seniorku. Itd, itp...

A za co Ty Andre lubisz internet?
Pozdrawiam :) - Cz


Najważniejsze jest ludzkie życie i zdrowie. Cenię internet za możliwość ratowania za jego pośrednictwem ludzkiego życia czyli są to konsultacje na odległość podczas operacji, są to szybko przesyłane informacje o organach do przeszczepów, są to błyskawiczne ostrzeżenia o niebezpieczeństwach np. zjawisko tsunami lub huragany. Należy również docenić funkcję edukacyjną internetu i to nie tylko wśród dzieci i młodzieży ale i dorosłych.

toy_ 23-09-2010 16:54

mogę rozmawiać z kims...za to lubie neta

sarna2 23-09-2010 16:58

Internet dla samotnych , takich jak ja to połowa szczęścia.
Można porozmawiać, popłakać, poradzić się , pośmiać, pograć. Można znaleźć coś dla siebie.

toy_ 23-09-2010 16:59

wróciłas już?

Prymulka 23-09-2010 17:17

Dla mnie to okno na świat.Mam dostęp do różnorodnych informacji i to jest dla mnie najważniejsze.O każdej porze dnia lub nocy można sobie poczytac,pograc,posłuchac muzyki,to już jest fenomenem samym w sobie.

Paula 25-09-2010 18:55

Witam.
Lubię i doceniam to narzędzie jakim jest internet. Powiem więcej jest super wynalazkiem minionych dekad. Oferuje mi szereg funkcji z których korzystam chociażby pobieranie plików czy aplikacji komputerowych. Jeszcze zakładanie kont bankowych (wpłat i wypłat) co pozwala mi zaoszczędzać jakże cenny czas i nie muszę stać w kolejkach na poczcie czy w banku spłacając miesięczne świadczenia . Mam obraz operacji.Oczywiście nie ujmując stronom internetowym, gdzie mogę dowiadywać się o różnych ciekawych rzeczach i ciekawych osobach. Tym sposobem znalazłam się na forum KSC i tu poznałam miłych i sympatycznych ludzi.
Jednak rola i funkcja
internetu jaką przytoczył Andre jest priorytetowa bo jest najlepsza ratuje życie ludzkie.
Pozdrawiam.

tomeh 10-11-2010 17:11

Lubię internet za to że dzięki niemu poznaje się świat. Choć traci też się wiele czasu. Ale to mniejsze zło.

wawik 10-11-2010 19:51

Szkoda, że 40 lat temu nie było internetu i o ile łatwiejsze było by życie.
Nie trzeba by było wystawać w kolejkach, wystarczyło by tylko kliknąć na Allegro. :)

tadeusz50 10-11-2010 20:28

Cytat:

Napisał wawik
Szkoda, że 40 lat temu nie było internetu i o ile łatwiejsze było by życie.
Nie trzeba by było wystawać w kolejkach, wystarczyło by tylko kliknąć na Allegro. :)

Nooo byłoby super. nie byłoby pustych półek;) ;)

Alsko 10-11-2010 20:47

Cytat:

Napisał wawik
wystarczyło by tylko kliknąć na Allegro. :)

I zamówionko złożyć na ocet ;)
A! I jeszcze można by było wpisać się na społeczną listę oczekujących na papier wartościo... tfu! chciałam powiedzieć: toaletowy.

ewikomega 10-11-2010 22:13

Dlaczego lubię internet?
Od przeszło dwóch lat jestem na emeryturze-obecnie internet jest dla mnie okienkiem na świat, encyklopedią, rozkładem jady i wszelkiego rodzaju informacją , biblioteką- czytam e-booki , rozrywką itd. Maksymalnie korzystam z usług tego wynalazku.
Wcześniej jak pracowałam , głównie w pracy korzystałam z Internetu/taką miałam pracę i dojście do wszelkich zbiorów , które normalnemu śmiertelnikowi nie było dane/.
Pracując na użytek prywatny sporadycznie korzystałam z Internetu, więcej czasu przebywałam w realu.
Obecnie jest odwrotnie . Może to już uzależnienie?
A może idę na łatwiznę?
Wystarczy w Google wpisać hasło i już mam co chcę:)

wiesia. 28-02-2014 18:24

Cytat:

Napisał bylamtu
Co sądzicie o tych czapkach bo według mnie są świetne. kupiłam jej taką czapkę z napisem zołza jest przeurocza:)

Witaj.
Wybacz ale to koszmarek, a nie czapka.:tongue:

wankabor 28-02-2014 18:36

Mnie też nie podoba się ta czapeczka.

adka 25-03-2014 16:48

Lubię internet bo poznałam tutaj wielu wspaniałych ludzi :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:52.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.