Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Różności - wątki archiwalne (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-roznosci-watki-archiwalne-191.html)
-   -   Hello, jestem, widzisz mnie, też jestem ważna/y/ (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/roznosci-watki-archiwalne/t-hello-jestem-widzisz-mnie-tez-jestem-waznay-7896-print.html/)

Scarlett 04-10-2010 19:47

Hello, jestem, widzisz mnie, też jestem ważna/y/
 
Zakładam wątek, dla tych wszystkich, którzy czują się niezauważani na wątkach. Dla wszystkich, aby tutaj mogli trzasnąć sobie z całych sił ręką w stół i mocno krzyknąć - hello, jestem, chcę być zauważana/y/, nie jestem przezroczysta/y/.
Widzicie mnie, macie coś do mnie, no to może proszę prosto w oczy!!!

jip 04-10-2010 20:04

Cytat:

Napisał saguela
Zakładam wątek, dla tych wszystkich, którzy czują się niezauważani na wątkach. Dla wszystkich, aby tutaj mogli trzasnąć sobie z całych sił ręką w stół i mocno krzyknąć - hello, jestem, chcę być zauważana/y/, nie jestem przezroczysta/y/.
Widzicie mnie, macie coś do mnie, no to może proszę prosto w oczy!!!

No to prosto w oczy... o gdzie one są? nie widzę oczu......pokaż je....
Dobra i na poważnie i niech sie nie boją bo strach to to co najgorsze na forum, jak dostaniesz w nos z lewa to walnij z prawa.... pozdrawiam wszystkich, którzy się boją być zauważani...

wuere'le 04-10-2010 20:05

saguela, przecież jesteś widziana, co to za kompleksy?
Pozdrawiam serdecznie.

mimoza 04-10-2010 20:12

Cytat:

Napisał saguela
Widzicie mnie, macie coś do mnie, no to może proszę prosto w oczy!!!


Saguelo - Mam i mówię publicznie prosto w oczy;)
Brakuje mi Ciebie w "Kąciku poezji ..." :) - Cz

Jolina 04-10-2010 20:16

Wuere'le.....
Może to ja źle zrozumiałam.....ale wydaje mi się ,że Saguela nie dla siebie założyła ten wątek, tylko dla tych którzy czują się nie zauważani. Właśnie dziś po długim czasie czytałam pewien wątek i tam właśnie spotkałam takie osoby. Pozdrawiam.

Scarlett 04-10-2010 20:24

Dementuję, że to nie chodzi o mnie. Ja na forum teraz czuję się szczęśliwa. Chodzi tu o inne osoby, które na wątkach skarżą się, że są niewidzialne, nie czytane i Jolina ma rację.:)

eledand 04-10-2010 20:25

Oh,zauważyłam nowy wątek i jestem też już zauważona.
Pozdrawiam miło,ale ciemno na tym dworze.
Macie ciepło w domu,bo ja mam.;)

Sabinka41 04-10-2010 20:26

Jolinko to chyba tak trochę dla takich jak ja

senioritka 04-10-2010 20:26

Hello! Możecie mnie nie zauważać, ale i tak jestem.
Skromna ze mnie senioritka.

toy_ 04-10-2010 20:34

nie wiem czy powinnam tu się wpisać...no niech będzie

senioritka 04-10-2010 20:46

Dobrze, że się tu wpisałaś chociaż zawsze zauważam Twoją
obecność na forum. Rzadko się ujawniam, mało mam do
powiedzenia.

sarna2 04-10-2010 20:54

czarna lista- czarny wątek
 
Czy to wątek dla zdołowanych?
Jeśli ktoś się czuje niezauważany to ma sie wpisać na czarną listę?

Scarlett 04-10-2010 20:55

Sarno, jaką czarną listę, no coś Ty.:D
To jest wątek do dyskusji, refleksji dla wszystkich niedocenianych.

toy_ 04-10-2010 20:55

ja tak prewencyjnie...

Paula 04-10-2010 21:30

Nie zastanawiałam się nad stanem czy jestem zauważana czy też nie. Ważne, że was zauważam i to wy jesteście forumowicze najważniejsi ja tam mogę nawet z boku postać. Czytam was i cieszę się kiedy dialog jest otwarty a ja mogę w nim uczestniczyć. Wiele tematów to perełki a ludzie piszący posty to ciekawe indywidualności.
Pozdrawiam.

Jolina 04-10-2010 22:46

Sabinko 41
 
...... właśnie zostałaś zauważona.Pisz a będziesz czytana, choć nie zawsze jest odzew.I nie ma tu wcale złej woli.
Wiesz jak często ja jestem nie zauważana?,choć mam nie zły staż. Po prostu nie da się wszystkich w porę zauważyć. Potem sypią się następne posty jak jesienne liście i zasypują nasz wpis.Znam to z autopsji i tu chcę przeprosić tych , których i mnie zdarzyło się nie zauważyć . Najczęstszym powodem jest pośpiech i brak czasu.
Pozdrawiam Cię Sabinko.

Jolina 04-10-2010 22:50

Miła senioritko a wiesz ,że ja dość często Ciebie czytam i ale i posty do Ciebie. Więc nie jest tak źle. Pozdrawiam Cię serdecznie.Dobrej nocy życzę.

senioritka 04-10-2010 23:15

Miła jesteś Jolino. Pozdrawiam! Miłych snów!

Scarlett 05-10-2010 12:13

Nie ma narzekających, pokrzywdzonych, niewidocznych.
Jakże się cieszę, że wszyscy jesteśmy tutaj ważni.

sarunia 05-10-2010 12:47

Ech Saguelo, może intencje były dobre, ale to wygląda na rodzaj spędu, miałam ochotę użyć innego, bardziej dosadnego określenia, dla zakompleksionych, niedowartościowanych i niedostrzeganych.
A w dyskusji na innym wątku chodziło tylko o to, żeby "nowych" nie ignorować.
Do tego nie trzeba zakładać oddzielnego wątku!!!
Wystarczy, tam gdzie się "nowy" włączy w dyskusję, go dostrzec.
Ot i wszystko.

Żeby było jasne powtórzę: jestem już dużą dziewczynką i z brakiem akceptacji świetnie sobie radzę, naprawdę!
A dyskusji u Hani wyraziłam swoje zdanie na poruszany temat.

Saguelo, spraw, żeby ten wątek był sympatyczny i życzliwy a nie naśmiewający się z innych.

Dobrego dnia dla wszystkich.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:18.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.