Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Pielęgnacja (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-pielegnacja-137.html)
-   -   Spa (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/pielegnacja/t-spa-612-print.html/)

arczia 25-03-2007 20:25

Spa
 
W ten weekend udało mi się skorzystać z dobrodziejstwa SPA. Pierwszy raz w życiu! Zabiegi były tańsze, niż myślałam, a nocleg znacznie mniej kosztował, niż w środku sezonu.
To było wspaniałe, zwłaszcza masaż excluzywny twarzy, dekoltu i rąk - te zapachy, ten spokój, łagodna muzyka i ... poczucie, że nie jestem intruzem, a kimś w danej chwili najważniejszym. Och... te zapachy, aromaty i wyciszenie! Dziewczyny - zamiast kupna następnej nowej torebki pędźcie do SPA - jest ich w całej Polsce sporo!
Kto był jeszcze i jakie ma doświadczenia? Proszę się podzielić! Ja byłam w Kolobrzegu.

emka46 25-03-2007 20:53

:confused: A zdradzisz ile to kosztuje?

arczia 25-03-2007 21:21

masaż o którym pisałam - trwa 50 min. a cena 60 zł. Normalny - połowę tego, ale chyba nie jest tak przyjemny:)natomiast w trakcie pobytu- jacuzzi i sauna - bezpłatnie!

Nika 26-03-2007 11:45

dopieszczanie ciałka i ducha
 
1 Załącznik(ów)
Załącznik 4312 lata temu byłam w ośrodku Villa arbara w Jaworzu.Faktycznie-areobik w basenie, jackuzi,sauna, masaże wszelakiego rodzaju/ w tym czekoladowy na dekolt i ramiona/pozwoliły mi na świetny relaks.W połączeniu z dietą 1200 kalorii i zajęciami w terenie-sprawiły, ze po 2 tygodniach schudłam 5 kg, straciłam sporo centymetrów w obwodach, dopieściłam sie na maksa.Polecam.

arczia 28-03-2007 12:23

długi pobyt - to marzenie... ale nawet krótki weekendowy daje dużo - nawet nie wiedziałem ile, póki nie spróbowałam :)

dzwoneczek 27-02-2008 14:54

I ja byłam w spa. Cudowne doznanie. Zamówiłam sobie masaź na kręgosłup (dla mnie wskazany, no i jeden z tańszych zabiegów - 70 zł), który wspaniale rozluźnił moje ciało. Polecam gorąco takie wyprawy!

katarzyna 02-03-2008 19:06

Pobyt w SPA
 
Mam pytanie. Co sobie zafundować w spa jeśli z powodu serca nie mogę przebywać w basenie? Jadę do Malinowego Zdroju we wrześniu. Pierwszy raz, dofinansowana przez siostrę.

iana 06-03-2008 10:46

odnowa wiosenna
 
A ja wiosna "odnawiam" sie na wyjazdach odnowy biologocznej - masaze,gimnastyka i dieta!/glodowa/.
Wracam troche mniejsza i duzo,duzo zdrowsza. Odnowiona psychicznie i fizycznie.Skora i sylwetka ladniejsze, nowe sposob-zdrowszy-odzywiania/ do czasu/. Organizm naprawde potrzebuje takiej odnowy po zimie. I to co mu daje lato-gromadzi na zime. Nie traci na regeneracje zimowych podtruc. A potem zima zauwaza sie rowniez to naladowanie energetyczne. Naprawde zachecam.

smerfeta 06-03-2008 11:19

Nie byłam w SPA nigdy.Odnawiam się na rehabilitacji w szpitalu,mam tam zabiegi,kąpiel,masaż.
Finanse zaoszczędzone ale to nie to samo.Może kiedyś się odważę na SPA,jak podniosą mi emeryturę.Na razie robię domowe SPA z kosmetykami AVON

iana 06-03-2008 11:28

Masaze uzdrawiaja nas... i urody dodaja. Ale masaz limfatyczny co kilka tygodni jest bardzo wskazany. U specjalisty.. lub mozna sie go samemu nauczyc . A mozna sie go nauczyc na kursach lub z podrecznikow. Przy wszelkich zaburzeniach w ukladzie krazenia lub wydzielania wewnetrznego . Wszelkie zastoje i opuchniecia znikaja.

Lila 12-06-2008 15:46

Stand on but you spa? What? ...Łot ,sie qrna pytam ? Łot ?
Łot..wo ,ojczyzno ty moja...jak to..łot ..szło? hmmm..

babciela 12-06-2008 19:33

I think,spa it useful.I hope that you will (Lila)write to me soon

wisienka 29-07-2008 10:56

Może i ja się skuszę. Naprawdę tak polecacie?

wisienka 29-07-2008 19:32

I już :) Łatwo poszło. W weekend mam C-Mint Slim -chłodzący zabieg antycellulitowy w salonie Eris. Zobaczymy.

habibi 19-10-2008 14:04

Kochane Panie, czy 70-latki też jeżdzą do SPA?To chyba już wiek niezbyt stosowny, nieco przywiędłe zwłoki, jak tu się rozebrać do masażu?Krępacja!!!!!Odpowiedzcie.

Mar-Basia 19-10-2008 14:16

Cytat:

Napisał habibi
Kochane Panie, czy 70-latki też jeżdzą do SPA?To chyba już wiek niezbyt stosowny, nieco przywiędłe zwłoki, jak tu się rozebrać do masażu?Krępacja!!!!!Odpowiedzcie.


Naturalnie, ze jezdza. Dlaczego nazywasz cialo 70 latki zwlokami? Moge cie zapewnic, ze tysiace 70 latek wygladaja zupelnie dobrze, dbaja o siebie, sa wypielegnowane, chodza do kosmetyczki ,na masaze i uwielbiaja SPa. Nie zapomnij o tym, ze kobieta powinna dbac o siebie od najmlodszych lat a nie tylko na starosc. Kiedy patrze na zaniedbane mlodki z tlustymi wlosami, niezadbanymi rekami, niechlujnie ubranymi i nie za bardzo zaprzyjaznionymi z podstawowa higiena - tysiac razy wole dobrze zakonserwowana i ladnie pachnaca 70 latke.
Mam pytanie do ciebie: czyzbys miala problemy z przywiedlymi zwlokami? ;)

en_vogue 19-10-2008 15:22

habibi
 
Piękny Twój nick ,brzmi mile tak jak i znaczy.Czy Ty też taką jesteś?;)
Spa to coś co polecam wszystkim.Rozumiem,że mówiąc o zwłokach, miało to zabrzmieć dowcipnie i z przymrużeniem oka.

Basia. 19-10-2008 17:21

Habibi
 
Cytat:

Napisał habibi
Kochane Panie, czy 70-latki też jeżdzą do SPA?To chyba już wiek niezbyt stosowny, nieco przywiędłe zwłoki, jak tu się rozebrać do masażu?Krępacja!!!!!Odpowiedzcie.

no co Ty?!!!!!!!!!! Dlaczego piszesz o niestosownym wieku, te czasy kiedy kobiety siedziały w domach w charakterze służących swoich dzieci i wnuków i skrywały swój niestosowny wiek przed światem na szczęście mamy już za sobą. :) Oczywiście, że SPA jest również dla 70-latek.

Mar-Basia 19-10-2008 20:52

Cos "Habibi" znikla z watka????????

Lila 19-10-2008 23:12

Cytat:

Napisał habibi
Kochane Panie, czy 70-latki też jeżdzą do SPA?To chyba już wiek niezbyt stosowny, nieco przywiędłe zwłoki, jak tu się rozebrać do masażu?Krępacja!!!!!Odpowiedzcie.


Absolutnie NIE ! kochaneczko.:D
Uważam,że po 70-tce powinien obowiązywać zakaz mycia zwłok.Niech nieboszczyk idzie brudny w zaświaty.O la la la..
z brudu jeszcze nikt nie umarł,a ile ludzi w tym roku się utopiło ? Ho ho ho...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:09.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.