Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Pielęgnacja (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-pielegnacja-137.html)
-   -   Lifting twarzy (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/pielegnacja/t-lifting-twarzy-2988-print.html/)

stiapanas 18-08-2008 16:50

Lifting twarzy
 
O turystyce medycznej słyszałem niejednokrotnie, a nasi sąsiedzi z Niemiec i Anglii są przykładem jak ta dziedzina rozwija się w Polsce. Niedawno dowiedziałem się o firmie MedicTrip, która proponuje usługi z tego zakresu ale na Ukrainie. Wśród swoich usług mają też lifting twarzy. Klinika jest we Lwowie, a ceny są rzeczywiście fantastycznie niskie ( np. za lifting twarzy biorą jedynie 1500 zł, gdy w Polsce taki zabieg kosztuje nawet 10 000 zł !). Rozważam możliwość skorzystania z takiej opcji dla swojej małżonki. Chciałem najpierw dowiedzieć się czy ktoś już coś słyszał o tej firmie i o jakości usług. Piszcie proszę co wiecie.

Malgorzata 50 18-08-2008 17:30

Kochaj żonę beż liftingu?? Daj spokój szkoda jej zdrowia i pieniędzy!!!A może najpierw zrób sobie sam i zobacz czy warto ukochaną kobietę narażać.

Lila 18-08-2008 17:38

Cytat:

Napisał Malgorzata 50
Kochaj żonę beż liftingu?? Daj spokój szkoda jej zdrowia i pieniędzy!!!A może najpierw zrób sobie sam i zobacz czy warto ukochaną kobietę narażać.


Tam w ofercie mają lifting penisa ..:D czy cuś ?

lawenda 18-08-2008 17:47

Oj LILU to wstydliwa rzecz, może już zrobiony, dlatego żonę chce wyrasować

destiny 18-08-2008 17:48

Ha!
 
Ja tam bym się poddała takiej operacji tylko, że na chwilę obecną nie mam swojego "idea fix".
I cóż mi po pięknej twarzy, jak kości sterane ?

lawenda 18-08-2008 17:50

Kości nie ważne, byle karoseria biła po oczach

Malwina 18-08-2008 21:44

oj Lawendko bierz swoją
karoserię na lawetę i wracaj do Zezolandii

Bianka 20-08-2008 11:36

Stiapanas,
 
Cytat:

Napisał stiapanas
O turystyce medycznej słyszałem niejednokrotnie, a nasi sąsiedzi z Niemiec i Anglii są przykładem jak ta dziedzina rozwija się w Polsce. Niedawno dowiedziałem się o firmie MedicTrip, która proponuje usługi z tego zakresu ale na Ukrainie. Wśród swoich usług mają też lifting twarzy. Klinika jest we Lwowie, a ceny na stronie www.medictrip.com są rzeczywiście fantastycznie niskie ( np. za lifting twarzy biorą jedynie 1500 zł, gdy w Polsce taki zabieg kosztuje nawet 10 000 zł !). Rozważam możliwość skorzystania z takiej opcji dla swojej małżonki. Chciałem najpierw dowiedzieć się czy ktoś już coś słyszał o tej firmie i o jakości usług. Piszcie proszę co wiecie.

Zajrzałam do internetu ukraińskiego i firma Medic Trip nie ma tam swojej strony. To tylko jakiś pośrednik, który nie podaje żadnych konkretów, na przykład strony internetowej tej kliniki we Lwowie, która dokonuje zabiegów, albo chociażby jej podstawowych namiarów - adresu, telefonu, e-maila.
Jeżeli rzeczywiście chcesz dokonywać zabiegów kosmetycznych we Lwowie, to poszukaj sobie w internecie ukraińskim, kto takie usługi oferuje. Oczywiście, prawdopodobnie będzie to sporo taniej niż u nas. Myśle też, że specjaliści mogą być nieźli. Nie wiem tylko co z ich sprzętem itd., warto by się dowiedzieć, zanim podejmiesz decyzję.

Krystyna45 04-02-2010 10:26

A jaki jest standard tej kliniki? ma certyfikaty itp? Zrób jeszcze rozeznanie w PL. W Warszawie jest tania i dobra klinika-Centrum Malia.

Rozia 05-02-2010 18:32

Bałabym się na Ukrainie robić sobie jakikolwiek lifting albo cóś!

Arti 05-02-2010 18:46

Cytat:

Lifting twarzy ....usługi z tego zakresu ale na Ukrainie.

nooo ta na Ukrainie lifting.. nie wiem jak robią lifting twarzy..i jakoś nie pałam ochotą na to doświadczenie :)

e-bietka 23-02-2010 20:42

Na Ukrainie ;) ... lifting ;) ... A czy po można się rozpoznać? :rolleyes: ...

Alina25 11-08-2010 18:33

A nie bezpieczniejsze sa zastrzyki z kwasu hialuronowego?

koni 04-10-2010 13:22

Wiecie co, a może po prostu odpowiednio wcześnie zadbać o to żeby skóra się nie zestarzała. Myślę, ze nawet dieta może mieć na to bardzo duży wpływ, zresztą znalazłam artykuł, który w znakomity sposób to obrazuje, zerknijcie sobie tutaj http://vimed.pl/zachowaj-mlodosc-sprawnosc-i-witalnosc/ Warto wiedzieć, jak w prosty sposób można zapobiegać zbyt szybkiemu starzeniu się.

fredzia44 09-10-2010 17:06

Witam.Moja śp, ciocia robiła sobie sama lifting.Smarowała twarz grubo kremem NIWEA odczekała pół godziny i zcierała go ostrym ręcznikiem frotte. Cerę miała gładką.

Jolcik 10-10-2010 00:59

Cytat:

Napisał fredzia44
Witam.Moja śp, ciocia robiła sobie sama lifting.Smarowała twarz grubo kremem NIWEA odczekała pół godziny i zcierała go ostrym ręcznikiem frotte. Cerę miała gładką.



Przypuszczam Fredziu, że Twoja ciocia miałaby gładką cerę i bez tego liftingu. Są czynniki genetyczne, które sprawiają tak,że. wygląda się pięknie do późnej starości, bez specjalnego naszego udziału. Moja mama miała tak piękną brzoskwiniową cerę, że do końca życia nie użyła nawet kremu niwea, a jedynym kosmetykiem upiększającym była szminka. Ja od młodości borykałam się z trądzikiem i łojotokiem,który pozostał pomimo ukończenia 60 lat.Z gabinetów kosmetycznych w celu oczyszczania skóry korzystam od 20 roku życia, używam dobrych kremów , maseczek i innych środków pielęgnujących , a pory są wciąż rozszerzone i nigdy moja skóra nie wyglądała i nie będzie wyglądać tak jak skóra mojej mamy .

basialwica 10-10-2010 11:04

Dzień dobry.
Jeżeli mogę to powiem, że moja babcia myła twarz tylko w serwatce, moja mama, uzywała tylko kremu nivea. Ja niestety od młodości pudru.
Suma sumarów, należy sie polubić i pogodzić z biologią.Licznik bije jednakowo dla wszystkich.
Stety.

Bolcia 23-11-2010 09:05

Basiu to chyba w pokoleniach te prawidłowości się powtarzają. Najpoważniej mówię, że moja babcia (i damy z jej pokolenia) myła twarz w serwatce (bo kosmetyków wytwarzanych przez koncerny jak dziś to pewnie nie było) a mama do dziś używa tylko kremu "Nivea". Ja natomiast stosuję kremy różnych marek mając swoje ulubione również. Sugeruję się jednak składem zawartości opakowania bardziej niż producentem. W każdym kremie jest inny zestaw składników a więc urozmaicenie dla cery. I niestety kupiję te z górnej półki wierząc może naiwnie, że są lepiej kontrolowane pod względem zawartości.

przekora 21-01-2011 13:23

Jeszcze jedna opowieść o dawnych metodach kosmetycznych: moja mama na rozgrzaną twarz wcierała glicerynę, potem za pomocą płatków owsianych stosowała peeling i cerę miała świetną. Do późnej starości wyglądała przynajmniej o 10 lat młodziej. Acha, zimą masowała twarz bryłką lodu.

Opcja 12-02-2011 00:04

czytałam,że na zasadzie liftingu działa awokado, zmniejsza zmarszczki


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:49.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.