Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Książka, literatura, poezja (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-ksiazka-literatura-poezja-99.html)
-   -   Czy lubicie Harrego Pottera? (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/ksiazka-literatura-poezja/t-czy-lubicie-harrego-pottera-1054-print.html/)

Bianka 31-07-2007 15:35

Czy lubicie Harrego Pottera?
 
Czy czytacie te książki razem z wnukami (a może w tajemnicy przed nimi :) Czy oglądacie filmy? :)

Alsko 31-07-2007 15:53

Kupuję wnukom i...
 
ustawiam się w kolejce do czytania :)
Filmy oglądam bez koleki. A co?

iwo1111 31-07-2007 16:02

Cytat:

Napisał Bianka
Czy czytacie te książki razem z wnukami (a może w tajemnicy przed nimi :) Czy oglądacie filmy? :)

Moje dzieci (dorosłe) mają zupełnego "hopla" na jego punkcie. Przeczytały wszystkie tomy i widziały wszystkie filmy. Niedawno syn stał nocą kilka godzin w kolejce po kolejny tom i natychmiast go przeczytał. Poprzednim razem było to samo i nawet udało mu się dostać autograf od autorki. Ja nie czytałam żadnego, bo dzieci mają w wersji angielskiej. Dopiero się uczę tego języka więc to jeszcze nie dla mnie. Jakoś mnie to zbytnio nie pociąga.

Anielka 31-07-2007 16:06

1 Załącznik(ów)
Książek o Harrym P.nie czytalam,filmy -tylko dwie pierwsze części.Podobały mi sie.Nie mam wnukow,syn ze mna nie mieszka,więc nawet nie wiem czy kupuje książki/chłopcom,synowie jego wybranki/ na filmy z nimi chodzi.Załącznik 4533

Lila 31-07-2007 17:11

Ja nie czytam...
Dlaczego ?
Sama się nad tym zastanawiam,ale coś mnie nie ciągnie,choć zawsze byłam molem...książkowym,oczywiście...

Basia. 31-07-2007 18:11

Mam tak samo ............
 
Cytat:

Napisał Lila
Ja nie czytam...
Dlaczego ?
Sama się nad tym zastanawiam,ale coś mnie nie ciągnie,choć zawsze byłam molem...książkowym,oczywiście...

syn mi podrzucił do domu filmy też ich nie obejrzałam ..........

Bianka 31-07-2007 18:16

Ja jestem fanką HP. Czytałam wszystkie książki (oprócz ostatniej, bo jeszcze nie przetłumaczona) i oglądałam wszystkie filmy :)
A pytam dlatego, że wkurzają mnie recenzje. Dzisiaj na Onecie zamieścili "ekstrakt" jakiejś recenzji z gromami sypanymi na p.Rowling. Że HP niezgodny z wartosciami chrześcijańskimi.
A ja kocham baśnie. I ogromnie żałuję, że swego czasu nie dostałam sowy z wezwaniem do Hogwartu :) :) :)

Lila 31-07-2007 18:20

Patrz Bianca....a może jakbym się przełamała ?
Zawsze kochałam baśnie,ale to było tak dawno .....

Bianka 31-07-2007 18:30

Sama nie wiem.
 
Wolę nie brać Cię na sumienie, bo jak nagle coś Ci zaskoczy, moc się objawi i zaczniesz uganiać sie z różdżką? :D

Lila 31-07-2007 18:34

Oooooo ,to dopiero !!!
Od samego czytania ? I jest tam jakaś różdżka ?
Mnie się moc tylko raz objawiła,podczas wywoływania duchów..
Ale to było oszustwo na pewno,bo jaki duch byłby tak głupi,żeby dobrowolnie do mnie przybyć ?

Alsko 31-07-2007 19:28

Lila,
 
przeczytać powinnaś choćby z tego powodu, że rydzyki i inne największe ministry egzekwie chcą odprawiać wszędzie, nawet w księgarniach sprzedających Harry,ego. I grożą ogniem piekielnym. Chcesz się między świętymi nudzić, dziewczyno? :)

Alsko 31-07-2007 19:30

A sowa może się spózni? Bianko, warto czekać chyba.

Bianka 31-07-2007 20:26

Lila,
 
Cytat:

Napisał Lila
Oooooo ,to dopiero !!!
Od samego czytania ? I jest tam jakaś różdżka ?
Mnie się moc tylko raz objawiła,podczas wywoływania duchów..
Ale to było oszustwo na pewno,bo jaki duch byłby tak głupi,żeby dobrowolnie do mnie przybyć ?

Objawiła się moc? I co dalej było??? :) :)

Bianka 31-07-2007 20:28

Cytat:

Napisał Alsko
A sowa może się spózni? Bianko, warto czekać chyba.

Albo samej wysłać im sowę :D I poszukać wejścia na ulicę Pokątną :D

an_inna 31-07-2007 20:35

No pewnie, że czytam! Pierwszy tom czytałam jednym tchem, do białego rana. Następne już spokojniej. Filmy spoko :) ale wolę czytać. Oczywiście zaczęłam z wnukiem - wszystkie tomy ma ode mnie, do kina chodzimy, na DVD też wszystkie od nas dostał. Tylko, że ostatnio wnuka coś nie ciągnie do tego. Przestał być małym chłopcem? Ja nie :) On może sobie na to pozwolić bo ma 15 lat.

Alsko 31-07-2007 20:44

Na Pokątną
 
sama pewnie bym się bała. Ale w grupie...
Czasami przydałaby się taka odskocznia, co?

Bianka 31-07-2007 21:21

A czego się bać?
 
Cytat:

Napisał Alsko
sama pewnie bym się bała. Ale w grupie...
Czasami przydałaby się taka odskocznia, co?

Z różdżką? Przecież na ulicę Śmiertelnego Nokturnu Cię nie ciągnę :D Ale w kilka osób byłoby raźniej, fakt :)
O tak, bardzo by się przydała. Nawet lekcje ze Snapem wydają mi się fascynujące :)

Alsko 31-07-2007 21:26

Bianko,
 
bez fantazji i marzeń cóż to byłoby za zycie, brr!
Naużerałam się dziś z komputerowymi kłopotami, oczy mi się kleją. Idę wcześnie spać, może spotkamy się we śnie w krainie HP.
Dobranoc :)

Lila 31-07-2007 21:29

do Bianki
 
Cytat:

Napisał Bianka
Objawiła się moc? I co dalej było??? :) :)


Nic niestety.Duch uciekł.Nie zachowałam należytej powagi,bo dla kurażu napiłam się whisky z colą.Jak talerzyk zaczął latać,ja zaczęłam się śmiać..:D

Może powinien to być śmiech złowieszczy,to duch by to jakoś zniósł ?
Ale to była typowa głupawka,jakiej już kiedyś doznałam,gdy podwozie przy lądowaniu samolotu nie wyszło.Tak mam,jak się boję.A tego cholernego ducha się bałam,bo przyszedł na moje wezwanie tylko.Czyli jestem medium ...:D ...albo ktoś stamtąd na mnie czyha...

Pani Slowikowa 31-07-2007 22:05

pierwszy film
 
Harry Pottera obejzalam z przyjemnoscia.. Uwielbiam tego rodzaju bajki!!
Drugi film juz troche mniej.. a reszta wydaje mi sie zbyt naciagnieta. Chyba tak zawsze jest z wiecznie nie konczaca sie historia :rolleyes:
Pamietacie filmy o Angelice??


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:50.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.