Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Jestem babcią, jestem dziadkiem (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-jestem-babcia-jestem-dziadkiem-95.html)
-   -   Jestem babcią. (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/jestem-babcia-jestem-dziadkiem/t-jestem-babcia.-246-print.html/)

Basia. 11-11-2006 21:45

Jestem babcią.
 
Od 19 sierpnia jestem babcią dwóch pięknych dziewczynek: Basi i Anastazji.

Ewunia 12-11-2006 01:06

Gratulacje!!! :)

Basia. 12-11-2006 12:18

Jestem babcią.
 
Dziękuję serdecznie. Pozdrawiam.

Innka1234 14-11-2006 10:49

też jestem babcią
 
Serdecznie gratuluję. Też jestem od dwóch lat babcią - obecnie już dwóch wnuczek. Starsza jest już tak rezolutna że jest lekiem na wszelkie zło. Są jak dla każdej babci spełnieniem marzeń - piękne uczucie być babcią:) :) :)

elkarak 16-11-2006 19:39

Zyczę bycia Babcią.
Też jestem Babcią . Mam wnuka chodzi do 2 klasy. Bywa u mnie nieraz na sobotę i niedzielę jest wtedy fajnie ,ale najlepiej lubię jak tylko z nim wyjadę na parę dni na wakacjie. Wtedy robimy co chcemy, oczywiście w ramach rozsądku.

krise1 16-11-2006 19:41

Basiu moje gratulacje. Ja też jestem babcią,mam 3 wnuków w wieku 17 lat, 6 lat i 5 lat

Basia. 18-11-2006 14:21

Jestem babcią.
 
Kochane dziewczyny, dziękuję za gratulacje. Pozdrowienia

Sunshine 18-11-2006 16:17

Serdeczne gratulacje.
Tez jestem babcia ale moja wnusia Sara mieszka bardzo daleko.Widzialam ja dopiero dwa razy.Pierwszy raz gdy sie urodzila a drugi raz na jej pierwsze urodziny w zeszlym roku.Dwa latka skonczy na poczatku grudnia,ale niestety nie bede przy niej tym razem.
Nie wobrazacie sobie jak jest ciezko znosic taka rozlake.
Bardzo zazdroszcze Wszystkim Babciom ktore maja swoje Wnuki blisko.Cieszcie sie tym z calych sil.
Pozdrawiam goraco Wszystkie Babcie na tym forum.:)

Biedronka 20-11-2006 23:07

Też jestem babcią
 
Witajcie!
Dopiero wczoraj weszłam na to forum. Chcę się Wam pochwalić, że też jestem babcią. Moja wnusia dziś kończy trzy latka. Jest moim słonkiem najukochańszym, zajmowałam się nią od niemowlęctwa. Dla niej zdecydowałam, że przejdę na wcześniejszą emeryturę, choć miałam dobrą pracę. Co rano dojeżdżałam do dzieci na drugi koniec miasta, by malutka miała opiekę. Bardzo jesteśmy zżyte. Teraz od września poszła do przedszkola i strasznie mi jej brak na codzień. Ale cieszę się, że jej się w przedszkolu podoba, jest rezolutna i świetnie sobie radzi.
A ja mam zamiar wrócić dopracy,właśnie jej szukam. Pozdrawiam. Babcia z Warszawy.

krise1 29-11-2006 11:34

Mój wnuk poszedł od września do przedszkola i prawie cały czas jest w domu, bo choruje. Złapał wirusa "pneumokoki" i mamy problem, bo trzeba wyleczyć i go zaszczepić, ale jak narazie, to zanosi się na długie leczenie.

jolita 29-11-2006 13:38

Cytat:

Napisał Basia
Od 19 sierpnia jestem babcią dwóch pięknych dziewczynek: Basi i Anastazji.

:) :) Basiu - gratulacje - oczywiście podwójne! Ja - mimo,że Jestem najstarszą z Was nie jestem i nigdy nie będę babcią...T.se la vive (Jak to poprawnie pisze się?).Nawet "przyszywaną" babcią nie dane mi być, bo ze wszystkimi wnuczkami i wnukami moich przyjaciółemprzechodzę na "ty" z czego wnuczęta cieszą się bardzo...(może z prawnuczętami będzie inaczej, ale znając siebie - nie wierzę). Witajcie Dziewczyneczki (czy imiona po obu Babciach?), rośnijcie zdrowo, bawcie się dobrze...:D :D

godi 01-12-2006 14:30

Jestem babcią ! Mam ich piątkę - najstarsza na I-szym roku studiów, najmłodsza w 3 klasie szkoły podstawowe. Pozdrawiam wszystkie babcie.

godi 10-02-2007 18:20

też jestem babcią
 
Mam pięcioro wnucząt :1.najstarsza - I rok UJ w Krakowie,
2-ga w tym roku matura ( już się trzęsę i gdzie się dostanie dalej), 3-cia - w przyszłym roku matura (o jej losy nawet rodzice niewiele się martwią - wyjątkowo zdolna), 4- ty - jedyny chłopiec - czwarta klasa szkoły podstawowej i ostatnia najmłodsza - trzecia klasa szkoły podstawowej. Cała gromadka jednakowo kochana. Oczywiście, że zajmujemy się najwięcej najmłodszymi. Najmłodsza ciągle do nas dzwoni "dziadki przyjedźcie", albo pisze do mnie na gg. Mój avatar - to moja najmłodsza wnuczka na koniu. Pozdrawiam wszystkie babcie.
krystyna

Basia. 13-03-2007 16:31

Moja wnuczka Basia
 
To jest starsza bliźniaczka Basia:

Basia. 13-03-2007 16:54

Moja druga wnusia
 
A to jest o 50 minut młodsza Nastusia:

Basia. 13-03-2007 17:12

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
Gratuluję tak licznej gromadki.

qrystyna216 13-03-2007 17:38

do BASI
 

Moja corka tez urodzila sie 19 sierpnia i tez ma na imie Basia, a to jest jej coreczka - moja wnusia Monika.

Basia. 13-03-2007 18:17

Prześliczna dziewczynusia z tej Monisi. Gratuluję Monisi!!!!!!!!!!!!!

krise1 15-03-2007 09:01

Dziewczęta gratuluję wam ślicznych wnuczek, niestety ja mam samych chłopców.

qrystyna216 15-03-2007 18:25

Jestem chyba najszczesliwsza babacia na swiecie. Czekalam na to 10 lat.Corka moja dwie pierwsze ciaze miala pozamaciczne.Potem badania, badania i decyzja - invitro. Dopiero trzecie przynioslo efekt - Monisia. Zgodzicie sie wiec chyba ze mna.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:43.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.