Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   lubelskie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-lubelskie-145.html)
-   -   Województwo lubelskie: powitanie i "lista obecności" (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/lubelskie/t-wojewodztwo-lubelskie-powitanie-i-quotlista-obecnosciquot-1621-print.html/)

admin 13-12-2007 13:53

Województwo lubelskie: powitanie i "lista obecności"
 
Serdecznie witamy wszystkich Klubowiczów z województwa lubelskiego. Podfora regionalne mają służyć dzieleniu się informacjami, zaproszeniami, propozycjami i problemami związanymi z Waszym regionem.

Zapraszamy zarówno starszych jak i nowych użytkowników do "ujawnienia się" w tym podforum i napisania kilku słów o sobie. Może w ten sposób jeszcze lepiej się poznamy?

Osoby z województwa lubelskiego, które chciałyby zaopiekować się podforum jako moderatorzy proszone są o kontakt pod adresem cafe@senior.pl

Nowe podfora "miejskie" tworzy się w sposób opisany tutaj: http://www.klub.senior.pl/informacje...adac-1618.html

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół Klub Senior Cafe i portalu Senior.pl

Majsterklepka.eu 23-08-2008 23:10

Witam serdecznie coś cienko w tym naszym lublinie ale może się rozkręci

Iluzja 12-10-2008 06:02

Witam z samego rana, ci co mnie znaja, wiedza... ze zaczynam kolo 5-tej.
Nie jestem z Lublina ale... moja rodzina pochodzi z tego miasta, pracowalam tam 65 roku... mam rodzine...
I wiem jak to jest gdy na watku nikogo nie ma!!!

Udalo mi sie poznac kilkanascie osob na spotkaniu w Sopocie, i zaraz przyjemniej sie czlowiek czuje w Forum...

Zapraszam na watek "zagranica-powitanie", i na moj, ktory znajduje sie w dziale "Profilaktyka-zdrowy styl zycia" , a watek "Oddychanie... podstawa bytu".
Rozmawiamy na nim... o wszystkim, przyjaznie, oddychajac gleboko...

Pozdrawiam serdecznie wszystkich...

wisia 06-11-2008 23:44

lubelszczyzna.....ach
 
Witam ,ja co prawda nie jestem z Lublina ale od kilku lat często bywam w Waszym mieście i okolicach.Poznałam też różne zakamarki lubelszczyzny od Kazimierza Dolnego poprzez pojezierze Włodawskie , Roztocze.Wydaję się ,że czas biegnie u Was inaczej i niech tak pozostanie, pozdrawiam ! :)

małgorzatka303 17-12-2008 15:40

Ja co prawda też nie jestem lublinianką, ale moj małżonek pochodzi z tych stron, a konkretnie z okolic Kazimierza n/Wisłą. Piękne okolice... Kiedyś częściej odwiedzałam te strony, teraz coraz rzadziej, bo rodzinka powoli sie wykruszyła i nie ma za bardzo jechać do kogo. Jak odwiedzamy rodzinna wies męża, za którą on bardzo tęskni (stoi tam jeszcze ich dom, taki sam, tylko dach nie jest juz słomiany jak kiedyś), zatrzymujemy się u dawnych sąsiadów teściów, których również już nie ma wśród nas. Bardzo mili ludzie. I wogóle lubliniacy to bardzo życzliwi, sympatyczni i gościnni ludzie. Ma rację Wisia. Tutaj czas jakby zatrzymał się w miejscu...

Iluzja 20-12-2008 06:50

Wszystkim Lubliniakom, spokojnych i milych Swiat Bozego Narodzenia zycze... a w Nowym Roku liczniejszych gosci na tym watku...
...

KKangaroo 24-09-2009 16:33

Cześć. Mieszkam na Wyżynie Lubelskiej ale w Padole Zamojskim ;):rolleyes: to podpadam chyba :)

taneska 16-03-2010 13:42

Witam, rzeczywiście ,coś nas mało z Lublina. Przed chwilą się zarejestrowałam i dopiero zwiedzam forum.

senioritka 16-03-2010 14:17

Kończyłam studia w Lublinie i jest mi z tego powodu bliski,
Lublin i Lubelszczyzna. Mąż też pochodził z okolic Kazimierza.
Było, minęło. Zostały miłe wspomnienia z trójkąta: Puławy,
Kazimierz, Nałęczów. Pozdrawiam Lubelaków!

jolita 31-05-2010 14:58

..............................

smakokoszka 29-06-2010 07:44

Jestem z Lublina,w wątek wpiszę informację o czerwcowej imprezie---NOC KULTURY.To cykliczna [ już trzecia tego typu impreza ] To niezapomniana noc.Tysiące ludzi na ulicach , galerie , teatry uliczne , muzyka , taniec . Oj się działo.Dziesiątki scen aż trudno wybrać co chce się pooglądać.Następne propozycje kulturalne już od 9.07 , warto.Jeszcze pozostaje sierpień kiedy to będą Dni Lublina.Bardzo lubię zaliczać kolejne takie spotkania.Najsympatyczniejsze jest to ,że jest tam cały przekrój wiekowy i wszyscy są zadowoleni. Zapraszam na ulice bo naprawdę warto.

Jolina 03-07-2010 13:12

Serdecznie pozdrawiam Koleżanki z Lubuskiego
 
Serdecznie dziękuję za pamięć i życzenia imieninowe Koleżankom z Lubelskiego. A szczególnie koleżance, którą mogłam pominąć w podziękowaniach na profilach.
Przepraszam ,że dopiero dziś, wczoraj miałam usterkę laptopka. :)


Bacha13 17-08-2010 21:02

Witam wszystkich, nie tylko z Lublina:) Jestem nowa, nie bardzo się w tym łapię. Ale jako Lublinianka od urodzenia, a było to dość dawno temu ;) czuję się zobowiązana do wzmocnienia szeregów .Pozdrawiam cieplutko.:)

Siri 16-09-2010 19:11

Witam wszystkich,jestem z Lublina i mieszkam tu cale zycie.Od paru lat przebywam na emeryturze i staram sie miło spędzać wolny czas.Pozdrawiam serdecznie wszystkich klubowiczów!

barteczek 17-09-2010 10:45

jolitko, znów Cię niepokoję. Coś jestem niedouczona w internecie i nie potrafię nawet dopisać Znajomych, czy Przyjaciół. Staram się, kochana, staram!! Może zobaczę Twoje imię na moim BLOGU? Pozdrawiam.

Siri 18-09-2010 14:12



Co nas tak mało? Pozdrawiam Lublin !

Marynka10 29-10-2010 10:50

Co nas tak mało?
 
Zapisuję się jako kolejna Lublinianka.Obecnie nie mieszkam w Lublinie ale całym sercem jestem z Wami.Pozdrawiam jesiennym krajobrazem.Trochę się pogubiłam w załączaniu plików.Czy ktoś mi pomoże?Jak przesłać zdjęcie?

helena62 12-02-2011 19:29

Witam Lubliniaków pochodze, urodziłam się w tym rejonie...dawno, dawno temu , pozdrawiam wszystkich

Petrus16 06-04-2011 23:08

Witajcie
 
Mieszkam w Lublinie ale to nie jest moje rodzinne miasto.Wylądowałem tu na staż pracy i zostałem.Nie narzekam.Jestem początkujący i zwiedzam dopiero forum.

krysia12 17-04-2011 23:56

Witajcie ! Pochodzę z lubelskiego , jestem emerytką i czasami wpadam tutaj aby popatrzeć co u Was słychać. Pozdrawiam wszystkich z lubelskiego i nie tylko.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:06.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.