Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Różności - wątki archiwalne (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-roznosci-watki-archiwalne-191.html)
-   -   Dlaczego mi się znudziło (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/roznosci-watki-archiwalne/t-dlaczego-mi-sie-znudzilo-4475-print.html/)

Malgorzata 50 10-04-2009 20:20

Dlaczego mi się znudziło
 
Otóż nie było mnie tu jakiś czas wracam i co ja widzę ordung,ple ple ,i nudy na pudy.
Niestety nic już nie zostało z seniorka ,którego polubiłam -wyrzuca się dygresyjki i żarciki ,które były jego wdziękiem i dla których warto było tu czasem wejść jak czlowiek w realu się zasmucił.

Może jestem zboczona ale nienawidzę jak mi się mowi co mam mówić pisać i gdzie w zw. z powyższym nie będe zabierać zabawek bo to glupie ,ale wzywam użytkowników,moderatorów i administrację do nieco lżejszego traktowania siebie i pozostalych -nie jest zamachem stanu wtrącenie czasem czegoś niezupełnie na temat ,niezupelnie poprawnego politycznie i nie zawsze na serio.Nie jest również grzechem mala kpina z przedmówcy bo on też sobie może pokpić oraz powiedzenie wprost ,że coś się uważa za głupie i ze się czlowiekowi coś nie podoba albowiem nikt tu nie kopie lezącego ,każdy ma prawo riposty.WESOŁYCH ŚWIĄT:D

babciela 10-04-2009 20:39

Ja myśle że dobry żart- nie obrażajacy przedmówców i żart z samego siebie jest dowodem inteligencji- a chciałabym aby to forum bulo inteligentne i skrzyło sie od dowcipów. Zycie jest wystarczajaco smutne...

Alsko 10-04-2009 20:52

Jest dziwnie.
Usuwane są wpisy dowcipne, lekko napisane - bo nie na temat albo odnoszą się do (bez obrażania) do przedmówcy.
Natomiast zostają ciężkie, oceniające przedmówców w sposób poniżej wszelkiej krytyki, ale zawierające jakieś szczątkowe treści danego wątku.

Zniechęcające to jest. Wiele osób milknie.
W rezultacie nie ma z kim gadać i tyle.

babciela 10-04-2009 20:57

No, wlasnie. To nie jest miłe. Ja bardzo szanuje watki tzw powazne, bo pisza tam ludzie o wybitnej inteligencji, ale musza by tez watki mniej poważne. Nie możemy byc traktowani jak smarkacze , bo Adminowi cos tam nie odpowiada- jestesmy dorosli-powiedziałabym, że bardzo dorosli i nie bardzo zyczymy sobie cenzury , takiej a nie innej, jak - nie przymierzając - za komuny

Pani Slowikowa 10-04-2009 21:23

Cytat:

Napisał Malgorzata 50
Otóż nie było mnie tu jakiś czas wracam i co ja widzę ordung,ple ple ,i nudy na pudy.
Niestety nic już nie zostało z seniorka ,którego polubiłam -wyrzuca się dygresyjki i żarciki ,które były jego wdziękiem i dla których warto było tu czasem wejść jak czlowiek w realu się zasmucił.

Może jestem zboczona ale nienawidzę jak mi się mowi co mam mówić pisać i gdzie w zw. z powyższym nie będe zabierać zabawek bo to glupie ,ale wzywam użytkowników,moderatorów i administrację do nieco lżejszego traktowania siebie i pozostalych -nie jest zamachem stanu wtrącenie czasem czegoś niezupełnie na temat ,niezupelnie poprawnego politycznie i nie zawsze na serio.Nie jest również grzechem mala kpina z przedmówcy bo on też sobie może pokpić oraz powiedzenie wprost ,że coś się uważa za głupie i ze się czlowiekowi coś nie podoba albowiem nikt tu nie kopie lezącego ,każdy ma prawo riposty.WESOŁYCH ŚWIĄT



Oj Malgosiu jakzesz ty masz racje.:mad:
To ciagle nas pouczanie jest okropne!!
Ale aby zostal wykasowany jakis wpis , trzeba zebu ktos nacisnal "na kogos" trojkacik:mad: Czyli po prostu naskarzyl do moderatora czy admina..
Kiedys te praktyki nie byly stosowane czesto.. Ja np.. moze nacisnelam ten trojkacik raz czy dwa razy..
To jest przykre ale przedewszystkim cholernie nudne.
Druga sprawa to jezeli byla jakas wymiana zdan na forum .. niezbyt zgodna to nie wywalalo sie wpisow w kosmos ale do kosza... teraz juz do kosza nie idzie nic.
Moze moderatorzy zapomnieli jak sie przenosi .. bo latwiej jest po prostu skreslic.
Zapraszani jestesmy do "klocenia" sie na privach co doprowadza do tego ze robia sie okropne ploty za naszymi plecami.. oraz sytuacje zupelnie niezrozumiale.

Zablokowana na amen zostala Zosia ... nawet nie wiemy za co dokladnie.. Takie znikniecie ... kurcze jak w Argentynie:confused: Tylko przynosili po czlowieku zegarek na lancuszku i czapke..
Nie to ze ja lubie ta Zosie specjalnie ale to jest przyklad..

Od jakiegos czasu zrobilo sie tu jak w dyktaturze proletariatu.. Cichaczem ludzie na siebie donosza i cyk... nie ma cie:rolleyes:

ostatek 10-04-2009 21:32

A ja myślę, że nawet w poważnych wątkach można pisać dowcipnie i lekko. I fajna dygresja jest zawsze na wagę złota. Niestety, przyznaję rację przedpiśczyniom, że jakiekowiek próby "zelżenia" wątku (tzn. uczynienia go lżejszym i strawniejszym) kończą się kłótnią czyli kompletną klapą. Takie posty traktowane są niemal jak zamach na demokrację i wolność słowa. Nie chcę być poważna i nudna jak własny nagrobek. Trochę śmiechu mam jeszcze w zapasie... i bardzo nie chcę żeby zapleśniał... :) :)
Efekt? Piszę coraz mniej, a w niektórych wątkach - wcale, bo boję się wypowiadać... :mad:

Alsko 10-04-2009 21:37

Cytat:

Napisał Pani Slowikowa
Oj Malgosiu jakzesz ty masz racje.:mad:
To ciagle nas pouczanie jest okropne!!
Ale aby zostal wykasowany jakis wpis , trzeba zebu ktos nacisnal "na kogos" trojkacik:mad: Czyli po prostu naskarzyl do moderatora czy admina.. /.../

Asiu, to nie tak.
Jesteś moderatorką i powinnaś to wiedzieć.
Samo zgłoszenie nie jest równoznaczne z usunięciem wpisu. O usunięciu decyduje - na podstawie zgłoszenia - moderator lub Admin. Dawniej nie było tylu decyzji o usunięciu, ile jest teraz.

A jeśli chodzi o niegrzeczne odzywki i złośliwości - najwięcej ich na tzw. poważnych wątkach.
Mnie to zniechęca i tyle.
Niedługo na forum zostanie sama złośliwość, nuda i mlimli.

tadeusz50 10-04-2009 21:45

Tylko często zostaje się oskarżony bezpodstawnie o naciskanie trójkącika. Mnie to wielokrotnie spotkało, choć nie przeczę, że nie naciskałem czasem.

babciela 10-04-2009 21:53

Nie mam pojęcia co to za trojkącik.Ale to straszne , że jesteśmy tak kontrolowani, Do głowy nie przyszłoby mi aby na kogos donosic , czy naciskac jakis trójkąt. Od tego mam głowe , aby odpowiedziec w takim a nie innym tonie, czy zastopowac kogos. LITOSCI- toz to wymaga natychmiastowej naszej reakcji,nie dajmy robic z siebie kapusiów.
jestem zniesmaczona. FUJ!!!!

tadeusz50 10-04-2009 21:57

Cytat:

Napisał babciela
Nie mam pojęcia co to za trojkącik.Ale to straszne , że jesteśmy tak kontrolowani, Do głowy nie przyszłoby mi aby na kogos donosic , czy naciskac jakis trójkąt. Od tego mam głowe , aby odpowiedziec w takim a nie innym tonie, czy zastopowac kogos. LITOSCI- toz to wymaga natychmiastowej naszej reakcji,nie dajmy robic z siebie kapusiów.

Elu trójkącik jest w prawym górnym rogu obok nr, postu w danym wątku. Oczywiście nie ma go we własnych, bo traci sens.

babciela 10-04-2009 22:00

jasne, ale to jest niemiłe.

jip 10-04-2009 22:04

EEE tam trza pisać tak coby się nie znudziło, nie denerwować się, słuchać podpowiedzi psa albo kota, i ... i myśleć, że inni też myślą, chociaż nie zawsze tak jest........no i wtedy nie ma nudów...

Kazik 10-04-2009 22:11

A Rozia ma od 1 marca 12 wątków (to 41 dni tylko) Ale nie liczyłem te które usunięto w całości. Nawet SeniorAP nie jest aż taki płodny w tym względzie. Były tez takie jak "nudni jesteście" i tym podobne. Takie dla draki, bo nadal uważam że to małolata przyszła się zabawić. Ja to określiłem "nadmuchać starsze balony". Niektórzy już mieli podejrzenia i nawet więcej, ale wystarczy że na chwilę ona "odpuści" i już jest dla niektórych O.K. Ale tylko po to aby założyć nowy podobny wątek.

Alsko 10-04-2009 22:23

Kazik, co ma wspólnego Twój wpis z apelem Małgosi o lżejsze traktowanie użytkowników forum???
Jesteś za kagańcem? No to lu!
A Twoje określenie- to o balonach - jest szczytem dowcipu, lekkości i grzeczności.
Kwint z esencją.

babciela 10-04-2009 22:51

Ha, ha, ha

Pani Slowikowa 10-04-2009 22:57

Cytat:

Napisał babciela
Ha, ha, ha



No wiesz?? Babcielu!!!Co to za "rubaszne" smichy hihi sobie Wacpani na powaznym watku urzadzacie??:D
:D

martunia 10-04-2009 22:57

Małgoś.
 
Cytat:

Napisał Malgorzata 50
Otóż nie było mnie tu jakiś czas wracam i co ja widzę ordung,ple ple ,i nudy na pudy.
Niestety nic już nie zostało z seniorka ,którego polubiłam -wyrzuca się dygresyjki i żarciki ,które były jego wdziękiem i dla których warto było tu czasem wejść jak czlowiek w realu się zasmucił.

Może jestem zboczona ale nienawidzę jak mi się mowi co mam mówić pisać i gdzie w zw. z powyższym nie będe zabierać zabawek bo to glupie ,ale wzywam użytkowników,moderatorów i administrację do nieco lżejszego traktowania siebie i pozostalych -nie jest zamachem stanu wtrącenie czasem czegoś niezupełnie na temat ,niezupelnie poprawnego politycznie i nie zawsze na serio.Nie jest również grzechem mala kpina z przedmówcy bo on też sobie może pokpić oraz powiedzenie wprost ,że coś się uważa za głupie i ze się czlowiekowi coś nie podoba albowiem nikt tu nie kopie lezącego ,każdy ma prawo riposty.WESOŁYCH ŚWIĄT:D

Fakt onegdaj lepiej bywało.
Pamiętam jak klepałyśmy głupoty do drugiej w nocy.
Nie będę ukrywać, że nie chce mi się zaglądać do poważnych politycznych wątków. Problemów mam pod dostatkiem w życiu realnym.

babciela 10-04-2009 23:05

wiesz , Asiu, mimo róznych uwarunkowan i ciemnosci w moim zyciu, bardzo cenię sobie smiech ,bardzo ubolewalam na wątku, który założyłas a ja nie potrafiłam wykrzesac z siebie nic dowcipnego- i rymowanego- pamiętasz-ale zdrowo sie usmiałam, spadam tez ze smiechu z fotela(nawiasem mówiac -to on się sam rozlatuje ze starosci) jak czytam dowcipne posty Alsko i Lili

Malgorzata 50 10-04-2009 23:05

i ja też martuniu dobrze ze kubeczek się ostał.....różowy

destiny 10-04-2009 23:06

Forum się...zestarzało :P
 
Chyba....:D :D

A tak poważnie, to czasami ręce opadają i nic się nie chce człowiekowi...
Nie można traktować forum jak wyroczni.
Tym bardziej poddawać się jej surowym regułom i manipulacjom (nie będę wnikać w te sprawy).
Jesteśmy już w tym wieku, że należy nam się troszkę szacunku,
a przede wszystkim humoru, co by do reszty nie zgnuśnieć :D
Radosnych Świąt życzę :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:14.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.