Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   eSenior (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-esenior-122.html)
-   -   Do czego uzywamy komputera/internetu (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/esenior/t-do-czego-uzywamy-komputerainternetu-292-print.html/)

Mirosław 17-10-2006 12:17

Do czego używacie komputera/internetu?
 
Ja głównie do pracy a z zajęć "nieobowiązkowych" to komunikatory (GG, Skype) - do tańszych rozmów ze znajomymi, co ich rozsiało p całym świecie. No i grupy dyskusyjne tudziez fora - ale raczej czytam niż się udzielam...

araukaria 29-11-2006 14:47

Do czego uzywamy komputera/internetu
 
Mirosław
Do czego używacie komputera/internetu?

Ja głównie do pracy a z zajęć "nieobowiązkowych" to komunikatory (GG, Skype) - do tańszych rozmów ze znajomymi, co ich rozsiało p całym świecie. No i grupy dyskusyjne tudziez fora - ale raczej czytam niż się udzielam...


Dość długo ten wątek czeka na odzew z naszej strony. Już miałam odpowiadać, ale doszłam do wniosku, że bardziej adekwatną formą (i chyba praktyczniejszą) będzie ankieta. Zdaję sobie sprawę, że "propozycje ankiety" nie odzwierciedlają całej gamy możliwości z których korzystamy, ale ankieta pozwala "tylko" albo "aż" na określenie opcji w maksymalnej liczbie 10-ciu.
Dodam jeszcze, że mamy możliwość zaznaczenia wszystkich opcji z których korzystamy.
Mirosławie... Przepraszam, że ankiety nie dołaczyłam do Twojego wątku.... ale nie ma takich możliwości technicznych, albo może są ...tylko ja nie potrafię z nich skorzystać. Pozdrawiam.

jolita 29-11-2006 15:30

:D U mnie "inne" to: gry komputerowe [b]jednoosobowe [b](mahjong, pasjanse,kulki i tp.),Gadu-Gadu oraz mój "ODGROMNIK" czyli blog...
P.S.Araukario - widzę, że wzięłaś się do pracy na rzecz...Dzięki za "kuchenną" odpowiedż.:D

Himalaya 30-11-2006 00:47

Ja komputera używam do pracy (excel,word) telefonii internetowej, GG Skype Tlen, dyskusja na forum odbierania wiadomości e-mail , zakupy na allegro, a na google poszukuje różnych informacji które w danej chwili mi są potrzebne. Na czaty żadne nie wchodzę bo tam totalny bałagan . Od czasu do czasu postawie sobie tarota lub runy . w gry żadne nie gram bo nie umiem.Szkoda , że nie ma krzyżówek :) w internecie . No i oczywiście bank internetowy to chyba najlepszy wynalazek jak dla mnie bo za przelewy nic a nic nie płacę tylko 6.- zł na miesiąc za obsługę i używanie karty płatniczej A-ha. wysyłam deklaracje ZUS droga elektroniczną . Czasami siedzę po 10 godzin z małymi przerwani na spacerek z pieskami i małą gimnastykę hi hi :rolleyes:

iwo1111 30-11-2006 12:05

W moim banku na necie płacę za każdy przelew 50gr, a za zlecenia stałe 1zł, opłata za konto 5zł na m-c, ale i tak jestem zadowolona, bo nie wyobrażam sobie stania w kolejkach, żeby co miesiąc opłaty porobić. Kupuję też w sklepach internetowych, głównie karmę dla psa, bo wychodzi trochę taniej i do domu 15kg przywiozą.

Himalaya 30-11-2006 21:52

Iwo1111 podaj namiary na ten sklep może ja tez skorzystam gdyby mieli filie w Gdańsku

iwo1111 01-12-2006 12:16

Himalaya sklep nie musi być w Gdańsku, bo calą Polskę obsługują te internetowe. Ja już kilka razy korzystałam z tego sklepu i mam do nich zaufanie
http://www.karmydodomu.pl Nie pobierają opłaty za doręczenie, mają dość duży wybór i często są promocje. Kupuje u nich na przemian, eukanubę i royal canin i wychodzi zawsze trochę taniej niż w sklepie.

iwo1111 01-12-2006 12:18

Aha, tylko z tymi opłatami to jest za darmo jak płacisz na ich konto, bo jak przy odbiorze, to chyba są jakieś opłaty za doręczenie.

Himalaya 01-12-2006 21:31

Dziękuje Ci Iwo. Nie ma sprawy zapłacę przez internet , zaraz wchodzę0 na ich stronkę .

iwo1111 02-12-2006 12:39

Ależ proszę bardzo :-))) Powinni Ci e-mailem wysłać potwierdzenie. Jak coś jest nie tak, to dzwonią. (jak podasz nr tel.) Nie doręczają, z tego co wiem, w weekendy.

araukaria 13-12-2006 16:29

Nowych użytkowników forum zachęcam do wypowiedzenia się w sondzie

wofo 09-01-2007 22:10

komputer,internet
 
Komputera uzywam do zabawy /tak nazywam przeglądanie wiadomości z kraju i ze świata,sluchanie muzyki,zaczynam się interesować fotografią cyfrową i obróbką zdjeć w ACDSee,Photoshop/.Wszelkie rachunki płacę oczywiście też przez internet.
Od niedawna jestem zarejestrowany i podziwiam niektórych użytkownikow np.kristel1.
POzdrawiam wszystkich.

hrabina 09-01-2007 22:59

Mirosław, witaj. Komputer to dla mnie pewnego rodzaju łączność ze światem. Używam go do: czytania codziennych wieści z kraju i ze świata, czytania wszelkich interesujących mnie ciekawostek, tłumaczenia słówek w języku obcym, czytania w bibliotece internetowej (no nie za często), korespodencji, wysyłania sms, dyskutowania, wykonywania operacji bankowych, komunikowania się przez gadu-gadu i skype, poznawania interesujących przepisów oraz do oglądania filmów, słuchania muzyki,nagrywania prywatnych zdjęć i filmików na płytki no i serfować, serfować po internecie:) Trudno byłoby dzisiaj odnaleźć się mi na emeryturze bez komputera!Pozdrawiam:)

Nika 10-01-2007 12:37

Korzystam przede wszystkim z wyszukiwarki,czytam co ciekawsze blogi,rozmawiam na gg,przeglądam poczte,korzystam z biblioteki internetowej/super wynalazek/,zagladam tez na stronke www,video.google.pl,a poza tym przeglądam fora.Dzięki temu dotarłam doWas,co bardzo mnie cieszy.Pozdrawiam wszystkich.

araukaria 10-01-2007 17:55

biblioteka internetowa
 
Cytat:

Napisał nika
Korzystam przede wszystkim z wyszukiwarki,czytam co ciekawsze blogi,rozmawiam na gg,przeglądam poczte,korzystam z biblioteki internetowej/super wynalazek/,zagladam tez na stronke www,video.google.pl,a poza tym przeglądam fora.Dzięki temu dotarłam doWas,co bardzo mnie cieszy.Pozdrawiam wszystkich.

Niko.... witaj w naszym gronie. Zainteresowały mnie "namiary" biblioteki internetowej. Bądź tak uprzejma i "wklej je" do wątku.... "ciekawe miejsca w sieci". Dziekuję:) i pozdrawiam.

araukaria 10-01-2007 21:22

Sonda w górę
 
Podrzucam.... i proszę nowych użytkowników .... zagłosujcie:)

Nika 11-01-2007 10:57

Dla Araukarii podaję adres biblioteki internetowej:www.pbi.edu.pl Pozdrawiam, na pewno ucieszy Cię bogaty księgozbiór.

araukaria 11-01-2007 18:44

Cytat:

Napisał nika
Dla Araukarii podaję adres biblioteki internetowej:www.pbi.edu.pl Pozdrawiam, na pewno ucieszy Cię bogaty księgozbiór.

Bardzo dziekuję.... pozdrówki:)

xl68 05-02-2007 20:52

emaile,Skype, prasa, programy, pogoda i .....cholera wie co!
Kompa uzywam w domu od 1994r a internetu od ? 95-6? jak tylko działał modem; nb. strasznie drogi. Teraz Neostrada 1MB, nie ściagam filmów więc całkowicie wystarcza. Koszt chyba 75 PLN, niemało, ale .....

jolita 07-03-2007 14:52

Re x168
 
1 Załącznik(ów)
Witaj Przbyszko(ku?). tak długo działasz to napewno będzie okazja, żeby podzielić się doświadczeniami...A jeśli chodzi o cenę to jakaś cholendarna...Czy kablówka nie byłaby tańsza? Pozdrawiam Załącznik 144


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:14.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.