Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Choroby, badania, terapie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-choroby-badania-terapie-87.html)
-   -   Poduszka rozwiązała wszystko (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/choroby-badania-terapie/t-poduszka-rozwiazala-wszystko-5232-print.html/)

hela59 28-08-2009 13:30

Poduszka rozwiązała wszystko
 
Witam,
Chciałabym się podzielić ze wszystkimi moim problemem, który odszedł dzięki poduszce. Cierpiałam na bóle kręgosłupa, głównie w okolicy kręgów szyjnych. A że już nie jestem pierwszej młodości to liczyłam się z tym, że kiedyś jakieś problemy ze zdrowiem u mnie wystąpią. Moja córka zrobiła mi prezent i kupiła mi poduszkę Uan-An. Od kiedy zaczęłam sypiać na tej poduszce mój problem-ból zniknął. Jestem bardzo zadowolona. Pracuję w biurze, więc ból był bardzo dokuczliwy i nie mogłam się skupić na wykonywanej przeze mnie pracy. Teraz mogę pracować spokojnie, jestem pełna energi, wstaje wypoczęta. Ogładając reklamy w telewizji nie wierzyłam w tego typu poduszki. Moja córka zaniepokoiła się moimi bólami i na internecie znalazła tą poduszkę na stronie lepszysen.pl. Dzięki niej zapomniałam co to znaczy ból kręgów szyjnych. Jeżeli ktoś ma taki sam problem jak ja miałam, to mogę mu polecić tą poduszkę. Gwarancja jakości oraz skuteczności niepodwarzalna.

BarbaraK 28-08-2009 17:59

Cytat:

Napisał hela59
Witam,
Chciałabym się podzielić ze wszystkimi moim problemem, który odszedł dzięki poduszce. Cierpiałam na bóle kręgosłupa, głównie w okolicy kręgów szyjnych. A że już nie jestem pierwszej młodości to liczyłam się z tym, że kiedyś jakieś problemy ze zdrowiem u mnie wystąpią. Moja córka zrobiła mi prezent i kupiła mi poduszkę Uan-An. Od kiedy zaczęłam sypiać na tej poduszce mój problem-ból zniknął. Jestem bardzo zadowolona. Pracuję w biurze, więc ból był bardzo dokuczliwy i nie mogłam się skupić na wykonywanej przeze mnie pracy. Teraz mogę pracować spokojnie, jestem pełna energi, wstaje wypoczęta. Ogładając reklamy w telewizji nie wierzyłam w tego typu poduszki. Moja córka zaniepokoiła się moimi bólami i na internecie znalazła tą poduszkę na stronie lepszysen.pl. Dzięki niej zapomniałam co to znaczy ból kręgów szyjnych. Jeżeli ktoś ma taki sam problem jak ja miałam, to mogę mu polecić tą poduszkę. Gwarancja jakości oraz skuteczności niepodwarzalna.

Czyżbyś Helu zarejestrowała się w celach reklamowych?

hela59 28-08-2009 18:49

Czy już poprostu, zwyczajnie nie można się podzielić z ludźmi na forum swoimi przemyśleniami. możliwe, że komuś w ten sposób pomogę. I nie zarejestrowałam się w celach reklamowych, tylko jak większość uczestników tego forum.

Arti 28-08-2009 19:19




poduszka (jasiek)z kwiatu wrzosu polecana jest przez zielarzy tym kto cierpi na bezsenność.
(trzy szklanki kwiatu wrzosu zaszyć w poszewkę małą)

akurat mamy :) już wrzos kwitnący :)
zamierzam sprawdzić jego działanie.

martunia 28-08-2009 19:20

Ta, tak napewno.
W związku z tym, napisałaś 3 posty.
Wszystkie, o poduszce.

Malwina 28-08-2009 19:33

artfilka, tak, tak wrzos zaszyty w poduszce, ale i lawenda(przepraszaa Cie Lawendo..hihi), chmiel...to sa zioła, które działają na bezsenność...

kabast 04-09-2009 15:31

Nie czepiajcie się, przynajmniej dowiedziałem się jak bezsenność wyleczyć:)

Lawenda-49 06-09-2009 01:14

Witam Domowników tego forum,to moja pierwsza wypowiedż tutaj,jestem NOWA proszę bądżcie łagodni w swych ocenach dla mnie choć jeden(lub Dwa Dni),OK?
Kocham zapach lawendy,mam 3 piękne jej okazy w naszym ogródku.Kwitną cudnie jeszcze. Ten zapach na pewno działa na osoby wrażliwe.Lubię też zapach maciejki-jeszcze kwitnie i pachnie!!!- u nas w ogródku dzięki moim specjalnym staraniom.

basialwica 06-09-2009 01:59

No i zgłupiałam, co jest reklama a co faktem.....słyszałam, że poduszka z owsa jest dobra....

bogda 06-09-2009 09:10

Witaj Lawendo-49 :) rozgość się w klubiku.
Życzę miłej zabawy i pobytu wśród nas.
Wszyscy są mili, czasem wystąpią jakieś starcia, ale to normalne, jak w życiu mimo, że to wirtual.

jolita 06-09-2009 09:50

Moim zdaniem każdy sposób z domieszką sugestii jest dobry...Na mnie wyłącznie reklama od czasów hasła:"margaryna jak masło" ma odwrotne działanie...
...............

piernatka 12-01-2010 16:17

Powitanie
 
Witajcie! Jestem tu pierwszy raz, a już tak miło. Czuję się jakbym znalazła się w gronie dobrze znanych mi osób. Wymiana doświadczeń to wspaniała rzecz. Pozdrawiam.

tadeusz50 12-01-2010 16:44

Cytat:

Napisał piernatka
Witajcie! Jestem tu pierwszy raz, a już tak miło. Czuję się jakbym znalazła się w gronie dobrze znanych mi osób. Wymiana doświadczeń to wspaniała rzecz. Pozdrawiam.

Miło Cię powitać piernatka, ale może będzie lepiej jak przywitasz sie w wątku powitalnym
http://www.klub.senior.pl/roznosci/t...tml#post550388

tam prędzej ciebie zobaczą. Powodzenia

piernatka 12-02-2010 15:41

Poduszka rozwiązała problem.
 
Cytat:

Napisał hela59
Witam,
Chciałabym się podzielić ze wszystkimi moim problemem, który odszedł dzięki poduszce. Cierpiałam na bóle kręgosłupa, głównie w okolicy kręgów szyjnych. A że już nie jestem pierwszej młodości to liczyłam się z tym, że kiedyś jakieś problemy ze zdrowiem u mnie wystąpią. Moja córka zrobiła mi prezent i kupiła mi poduszkę Uan-An. Od kiedy zaczęłam sypiać na tej poduszce mój problem-ból zniknął. Jestem bardzo zadowolona. Pracuję w biurze, więc ból był bardzo dokuczliwy i nie mogłam się skupić na wykonywanej przeze mnie pracy. Teraz mogę pracować spokojnie, jestem pełna energi, wstaje wypoczęta. Ogładając reklamy w telewizji nie wierzyłam w tego typu poduszki. Moja córka zaniepokoiła się moimi bólami i na internecie znalazła tą poduszkę na stronie lepszysen.pl. Dzięki niej zapomniałam co to znaczy ból kręgów szyjnych. Jeżeli ktoś ma taki sam problem jak ja miałam, to mogę mu polecić tą poduszkę. Gwarancja jakości oraz skuteczności niepodwarzalna.

Wymieniona poduszka, owszem, jest skuteczna, ale kosztuje bardzo drogo. Ja poradziłam sobie inaczej. Kupiłam w sklepie internetowym łuskę gryki. Poduszeczkę uszyłam sama i wyszlo mi dwadzieścia złotych za sztukę. Śpię na niej i rzeczywiście czuję się lepiej:cool:

bronczyk 12-02-2010 16:00

Pomysł świetny. Gryka dobrze działa i cena przystępna. Trzeba mi wypróbować.

zrycla 24-02-2010 19:41

zgadzam sie z hela tez mialam problemy z kregosłupem i podeszka ortopedyczna mi pomogła rowniez pozpdawiam

e-bietka 28-02-2010 08:31

A ja słyszałam, że zdrowa jest poduszka z gorczycy. W mądrych książkach wyczytałam, że okłady z gorczycy pomagają na bóle reumatyczne, łagodzą bóle zwyrodnieniowe, a poduszka zalecana też jest dla ludzi cierpiących na bezsenność. Nigdzie jej kupić nie mogłam. W końcu "Goździkowa" poradziła mi, żeby w zwykłej poszewce na jasiek przeszyć tunele, wsypać w nie gorczycę i zaszyć, żeby gorczyca się nie przesypała w jedno miejsce. Oczywiście nie można nasypać za dużo gorczyczy, bo jasiek byłby za twardy, a gorczycę należy wymieniać od czasu do czasu, żeby działanie było lepsze. Tak zrobiłam i... działa! :D Siła sugestii?... Może tak, a może nie, ale na pewno niewiele kosztuje. :)

e-bietka 28-02-2010 08:46

A nawiasem mówiąc znam ludzi, którzy na bolące kolana, łokcie, kark przykładają woreczki z gorczycą. Można się śmiać, ale kiedy boli, człowiek wszystko zrobi, żeby sobie ulżyć.

Malwina 28-02-2010 09:09

Bietko z pieknego zdjęcia krakowskiego....tak ,tak, gorczyca jest dobra na sprawy reumatyczne, zwyrodnieniowe, artretyczne...poduszki, okłady, kąpiele "na sucho"(pisałam gdzies fdokładnie o nich...ostatnio dostałam (zdobywczą)gorczycę i "kąpię" nogi i ręce w niej...jest dobra...po roku użytkowania wyrzucić....

piernatka 28-02-2010 09:45

Poduszka pomogła na wszystko
 
Cytat:

Napisał Bietka
A nawiasem mówiąc znam ludzi, którzy na bolące kolana, łokcie, kark przykładają woreczki z gorczycą. Można się śmiać, ale kiedy boli, człowiek wszystko zrobi, żeby sobie ulżyć.

Masz rację Bietko. Osiem lat temu bardzo mocno potłukłam sobie kolano. W efekcie tego zbierała mi się w nim woda. Ból wielki, noga jak balon, chodzić nie mogłam. Jedyna rada lekarza to zoperowanie łąkotki. Za radą znajomej uszyłam woreczek,w który nasypałam mąki ziemniaczanej (nie za dużo).Tę poduszeczkę zwilżałam denaturatem i okładałam chore kolano.Może to dziwny sposób leczenia, ale naprawdę pomogło. Kolano jest trochę słabsze niż to nie potłuczone, ale nie puchnie i nie podchodzi wodą. I najważniejsze; uniknęłam operacji.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:48.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.