Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Dom, wnętrza, ogród (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-dom-wnetrza-ogrod-104.html)
-   -   System jednego klucza w domu (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/dom-wnetrza-ogrod/t-system-jednego-klucza-w-domu-22726-print.html/)

Baisa 03-12-2019 13:13

System jednego klucza w domu
 
Chcialam
poznac wasze obiektywne zdanie na ten temat. Wiadomo jeden klucz to
wygodne rozwiazanie, ale czy rownie bezpieczne ?

monkz 03-12-2019 14:32

Na razie nie jestem użytkownikiem takiego systemu, ale wydaje mi się, że jest to wygodne rozwiązanie. Pewnie zdecydowałbym się na nie jeśli bym o nim wiedział (dowiedziałem się o tej opcji dopiero po fakcie). Jak przyjdzie pora remontu to powaznie zastanowię się nad wymianą zamków na taki system bo denerwuje mnie noszenie pliku kluczy..... I potem szukanie odpowiedniego klucza do wkładki. Jesli chodzi o bezpieczeństwo to moim zdaniem nie ma sie tutaj co bać.... Moim zdaniem zgubienie jednego klucza jest tak samo prawdopodobne jak zgubienie wszystkich kluczy do domu spiętych razem. Na logikę. Wkładki takie możesz przejrzeć sobie tutaj https://systemdkp.pl/71-systemy-jednego-klucza .

Strzycka 27-01-2020 01:04

Wygodne na pewno, ale co do bezpieczeństwa...trudno powiedzieć, dlatego mimo, iż słyszałam o czymś takim nie zdecydowałam się na system jednego klucza. Z natury jestem bardzo przezorna, może za bardzo.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:14.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.