Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Różności - wątki archiwalne (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-roznosci-watki-archiwalne-191.html)
-   -   Witaj... ...Przedstaw się ...cz.III.. (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/roznosci-watki-archiwalne/t-witaj...-...przedstaw-sie-...cz.iii..-3396-print.html/)

tar-ninka 28-10-2008 19:43

Witaj... ...Przedstaw się ...cz.III..
 
Serdecznie witam wszystkich nowo przybyłych forumowiczów

Prosze o przedstawienie się ..
Poniewaz mamy ty zwyczaj świętować urodziny i imieniny naszych Seniorkow
Prosimy o podanie Imienia ,i daty urodzin ..wystarczy miesiąc i dzień.
Aby Jolita ,ktora zajmuje sie kalendarzem mogła nas o Waszych świętach informowac.
Zyczę wszystkim nowym czlonkom naszej Senior Cafe
wspaniałej zabawy i nawiazania wielu przyjazni.:D

Markbiz 29-10-2008 21:39

Witam jestem "nowy"!
 
Witam! Zgłaszam chęć uczestniczenia w życiu Senior cafe.
Mam 61 lat i mieszkam w północnowschodnim zakątku woj. warmińsko-mazurskiego. Urodzony 06 październik........

martunia 29-10-2008 21:40

Witaj Edwardzie.
Baw się z nami dobrze.

Ludgarda 30-10-2008 17:15

Witam serdecznie
 
Mam na imię Elżbieta. Urodziny obchodzę 17 pażdziernika, a imieniny 19 listopada.Pochodzę z Wielkopolski, niedaleko Poznania. Mam 59 lat.
Przepraszam,że przedstawiam się trochę póżno...
Tym, którzy pomimo to, powitali mnie życzliwie i z przyjażnią- bardzo dziękuję!:D
Portal ten" wyskoczył "w monitorze mojego komputera całkiem niedawno przy okazji poszukiwania czegoś innego podczas surfowania. Fakt ten uznałam za dobry znak i oto jestem wśród Was...zadowolona, z nadzieją na nawiązanie nowych przyjażni.:) i na to, że dobrze będę się czuła razem z Wami!

Kazik 30-10-2008 17:56

Witamy, ale zlituj się. Na 21 dni w seniorku-otwierasz 12 wątków. Raczej poczytaj gdzie umieścić swój post, bo przecież nie będziesz chyba otwierać nowy wątek co 2 posty? Robi się śmietnik--ale masz prawo. Traktuj to jako przyjacielską radę. A jak będę mógł w czymś pomóc -pisz na priv, a jak ciekawsze zagadnienie komputerowe to odpowiem na ePomoc, bo tam się zadaje pytania. Ale mogę też na Twój priv. Jeżeli masz "otwarty". Miło by było też nam wiedzieć coś o Tobie [nie obowiązkowe], ale do anonima mam dystans, czytałem tu, że inni też.

Nika 30-10-2008 18:14

Ludgardo i Edwardzie-witam Was bardzo serdecznie.bawcie się miło w naszym gronie!

Scarlett 30-10-2008 18:19

1 Załącznik(ów)
Elżbieto moja imienniczko i Edwardzie - czujcie się tu dobrze:) Napewno znajdziecie swoje ulubione tematy i seniorek stanie się skromną częścią Waszego życia.
Załącznik 19170

Nika 30-10-2008 18:20

Kaziu, nie przynudzaj,każdy ma prawo..wątki Elzbiety sensowne,nie wzniecają złych emocji..daj spokój.

Malwina 30-10-2008 19:33

Kaziu nie ochrzaniaj Ludgardy, ja jak tu wchodziłam pare miesięcy temu to robiłam niestworzone rzeczy i nikt mnie tak obcesowo nie ganił.Ja nie wiedziałam co to posty, priv, nie rozróżniałam watku od forum, ale wszyscy mieli anielską cierpliwość...Cześć Ludgardo moja

tar-ninka 30-10-2008 19:40

Ludgarda otworzyła tylko jeden watek ..
reszta to odpowiedzi na komentarze ,
a to wolno kazdemu , watki zakładac tez :D

Ludgardo , Edwardzie witajcie wsrod nas.

admin 30-10-2008 21:08

Cytat:

Napisał Kazik
Witamy, ale zlituj się. Na 21 dni w seniorku-otwierasz 12 wątków. Raczej poczytaj gdzie umieścić swój post, bo przecież nie będziesz chyba otwierać nowy wątek co 2 posty? Robi się śmietnik--ale masz prawo. Traktuj to jako przyjacielską radę. A jak będę mógł w czymś pomóc -pisz na priv, a jak ciekawsze zagadnienie komputerowe to odpowiem na ePomoc, bo tam się zadaje pytania. Ale mogę też na Twój priv. Jeżeli masz "otwarty". Miło by było też nam wiedzieć coś o Tobie [nie obowiązkowe], ale do anonima mam dystans, czytałem tu, że inni też.


Komentarze do artykułów z natury rzeczy są nowymi wątkami. Na przyszłość sugeruję sprawdzenie przed rozpoczęciem pouczania.

Ludgardo, czuj się jak u siebie w domu, komentuj, włączaj się w dyskusje i zakładaj wątki jeśli uznasz za stosowne - dotyczy to zresztą wszystkich użytkowników :) - zarówno nowych jak i nieco "zasiedziałych" ale mimo to milczących a także "największych gaduł" - jest tu miejsce dla wszystkich :)

jip 30-10-2008 21:21

Mimo, że już pisze od kilku dni,ale w to miejsce trafiłem dopiero dzisiaj. Krótko o mnie bo Kazik się zdenerwuje, ale my się go nie boimy bo jest nas dwóch ja i mój pies, działać będziemy raczej wspólnie. Pies nazywa się Pako jest pPONem, tzn prawie PONem bo trochę ras mu się przyczepiło i nie może powiedzieć, że jest typowym PONem ( nie warcz na mnie), ja to emeryt 21 = no dobra 42, na chodzie, lubię fotki, piszemy bloga, mieszkamy w Wielkopolsce i cieszymy się życiem i lubimy łazić, ja z kijami NW pies bez, nie mogę dla niego kupić ale i tak super się bawimy. Pozdrawiamy wszystkich Kazika szczególnie . Jak wyglądamy - fotki w naszej galerii.

jip 30-10-2008 21:37

Jeszcze coś, nie w edycji tylko nowe- nie za dużo tych stronek gdzie wołają - przedstaw się, niektóre zapomniane inne dawno nie odwiedzane, może warto by to ścisnąć i zostawić jedną porządną? Pozdrawiamy jip

krynia 30-10-2008 21:43

Powitanie
 
1 Załącznik(ów)
Witam nowo zalogowanych w naszym gronie. Mnie tutaj przyjęto bardzo serdecznie.Początkowo tylko przeglądam wątki teraz coraz śmielej biorę udział w zabawie. Kazik tylko tak żartował jest w porządku. Pomaga ,żartuje. Bawcie się dobrze w naszym gronie.Załącznik 19181

jip 30-10-2008 21:50

Przecież wiemy, że żartuje, tez nieraz to robię ale bardzo dzięki za miłe powitanie i akceptację postaramy się normalnie funkcjonować.

Alsko 30-10-2008 21:57

PON jest piękny i powinien się obrazić za postponowanie go literką p.
Co on bidak zwinił, że rodzice nie dopilnowali metryki?! ;)
Witajcie obaj w Klubie :D i bawcie się dobrze!

tadeusz50 31-10-2008 07:30

Witaj jip a raczej witajcie skoro jest was dwóch. Mnie też często jest dwóch. Ja i też pies Atos. A czasem nawet troje ale to już inna historia. Rozejrzyj się gdzie można nos wsadzić a gdzie dają prztyczka w niego. Miłego pobytu w seniorku. Powinniśmy się szanować bo nas (chłopów) jest tu mało i czasem te śliczności (kobietki) nie dają nam spokoju.

emka46 31-10-2008 07:51

Dla nowych forumowiczów i Pona Pako



tadeusz50 31-10-2008 08:16


To dla towarzystwa dla Pona Pako w grupie rażniej:D :D

almara 31-10-2008 11:43

Witam
 
Jestem już z Wami około miesiąca, ale jeszcze się oficjalnie nie przedstawiłam. Dopiero dziś trafiłam na ten wątek. A więc witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie.
O sobie pisać nie będę, bo nie lubię. To, co chcę na razie powiedzieć jest w moim profilu :)


Cytat:

Napisał tadeusz50
Rozejrzyj się gdzie można nos wsadzić a gdzie dają prztyczka w niego.


Masz rację Tadeusz. Tych "prztyczków" tu "do wyboru, do koloru". Aż strach się odezwać. Ja zawsze wolałam cukier niż pieprz ;) dlatego głównie czytam.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:36.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.