Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Opieka (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-opieka-102.html)
-   -   Sanatorium - nie tylko na poważnie cz.3 (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/opieka/t-sanatorium-nie-tylko-na-powaznie-cz.3-6618-print.html/)

Kundzia 15-02-2010 11:31

Sanatorium - nie tylko na poważnie cz.3
 
Witam w 3 części wątku :)
Z upoważnienia i na prośbę Destiny otwieram kolejną część.
Piszcie tutaj o swoich wrażeniach z pobytu w sanatorium.
Jak wiecie z pierwszych części różnie bywa, a Wasze uwagi i spostrzeżenia przydają się wyjeżdżającym, szczególnie po raz pierwszy.

Serdecznie pozdrawiam i życzę udanych pobytów :)

senioritka 15-02-2010 11:45

Kundziu! Wprawdzie nie na temat, ale już nie wiem, gdzie i jak mam do Ciebie napisać. Dzisiaj też napisałam do Ciebie
wiadomość, ale dalej nie mam pewności, że przeszła.
Czy tak jest? Pozdrawiam!

Kundzia 15-02-2010 12:43

Cytat:

Napisał senioritka
Kundziu! Wprawdzie nie na temat, ale już nie wiem, gdzie i jak mam do Ciebie napisać. Dzisiaj też napisałam do Ciebie
wiadomość, ale dalej nie mam pewności, że przeszła.
Czy tak jest? Pozdrawiam!

Choć nie na temat ale odpowiadam.Nic od Ciebie nie dostałam a skrzynkę mam zupełnie wyczyszczoną.

niobos 15-02-2010 14:47

Wital w Gołdapi
 
Dzień dobry ponawiam prośbę może ktoś sie jeszcze odezwie na ten temat.Z podróżą nie mam kłopotu bo jest autobus sanatoryjny który zabiera i z powrotem przywozi.

tadeusz50 15-02-2010 14:52

Cytat:

Napisał niobos
Dzień dobry ponawiam prośbę może ktoś sie jeszcze odezwie na ten temat.Z podróżą nie mam kłopotu bo jest autobus sanatoryjny który zabiera i z powrotem przywozi.

A szukałeś tu
http://www.sanatorium.com.pl/

niobos 15-02-2010 15:04

wital w Gołdapi
 
Tak stronkę odszukałam ale chodzi mi może ktoś tam był i może coś więcej powiedzieć jakie są warunki i czy zabiegi są na miejscu.

Juraj 15-02-2010 21:51

Cytat:

Napisał niobos
Dzień dobry ponawiam prośbę może ktoś sie jeszcze odezwie na ten temat.Z podróżą nie mam kłopotu bo jest autobus sanatoryjny który zabiera i z powrotem przywozi.

jakie schorzenia leczą w Gołdapi?!

niobos 16-02-2010 10:05

Juraj wejdż na ich stronke podana wyzej i tam piszą schorzenia.

maj31 10-03-2010 19:20

Nareszcie sie doczekałam skierowania.
Może ktos był w Szpitalu Uzdrowiskowym w Polanicy -Zdroju "Wielka Pieniawa"? Szkoda ze termin niezbyt ciekawy- przełom marca i kwietnia. Mam nadzieję , że wiosna w tym roku będzie piękna!
W internecie znalazłam bardzo mało informacji

jip 10-03-2010 21:59

Cytat:

Napisał maj31
Nareszcie sie doczekałam skierowania.
Może ktos był w Szpitalu Uzdrowiskowym w Polanicy -Zdroju "Wielka Pieniawa"? Szkoda ze termin niezbyt ciekawy- przełom marca i kwietnia. Mam nadzieję , że wiosna w tym roku będzie piękna!
W internecie znalazłam bardzo mało informacji

No to będziesz miała super, byłem tam - zabiegi na miejscu, warunki super, Polanica piękna, odwiedź Górę Piekielną(Piekiełko)wypij piwko albo grzańca, pospaceruj szlakiem sercowym, potańcz w Zdrojowej, będziesz miała kwitnące różaneczniki, porusz kulę, warto też pojechać kolejką do Kudowy, Dusznik, zazdroszczę Ci, jak wrócisz zdaj relację a swoją drogą pozdrów Polanicę...przesyłam kulę..



Też tam byłem w maju 2006r, jeszcze będziesz miała fontannę tańczącą, zalicz sobie wycieczkę do Skalnego Miasta, będzie też do Pragi, w sumie zazdroszczę...

maj31 11-03-2010 08:17

Dziekuję za informacje.
Brzmią bardzo interesująco. Czekałam na to skierowanie ,czekałam i nie mogłam sie doczekac a po otrzymaniu listu nie byłam zbyt zadowolona :) bo okres chyba niezbyt ciekawy-kwiatów jeszcze nie będzie, no i przeciez swięta.
Po przeczytaniu Twojej opinii już się trochę uspokoiłam.
Wazne, że zabiegi na miejscu.Park wygląda sliczne.Teraz tylko wystarczy złożyć zamowienie na pogodę
Musze posprawdzac dojazd- PKP Wrocławia a dalej pewnie PKS

emerED 11-03-2010 14:57

Interesują mnie opinie o sanatorium Związków Zawodowych Pracowników Komunalnych tzw: "Komunalnik" w Nałęczowie.
Wdzięczny będę za podzielenie się nimi.:)

maj31 11-03-2010 16:01

Cytat:

Napisał jip
No to będziesz miała super, byłem tam - zabiegi na miejscu, warunki super, Polanica piękna, odwiedź Górę Piekielną(Piekiełko)wypij piwko albo grzańca, pospaceruj szlakiem sercowym, potańcz w Zdrojowej, będziesz miała kwitnące różaneczniki, porusz kulę, warto też pojechać kolejką do Kudowy, Dusznik, zazdroszczę Ci, jak wrócisz zdaj relację a swoją drogą pozdrów Polanicę...przesyłam kulę..



Też tam byłem w maju 2006r, jeszcze będziesz miała fontannę tańczącą, zalicz sobie wycieczkę do Skalnego Miasta, będzie też do Pragi, w sumie zazdroszczę...

Obiecuje,że jak wrócę to podzielę się wrażeniami- mam nadzieje ,że będą pozytywne

jip 11-03-2010 16:25

Cytat:

Napisał maj31
Obiecuje,że jak wrócę to podzielę się wrażeniami- mam nadzieje ,że będą pozytywne

Nie masz innego wyjścia, wrażenia muszą być super, zaglądnij koniecznie na grzańca do piekiełka, trochę pod górę i kawałek ale warto no i potem jeszcze wyżej do zamku , zamek mało widoczny, ale wierz mi to zamek,to ten po lewo od punktu widokowego, też po drodze do zamku

a w piekiełku pozdrów tamtejsze dziewczyny....były bardzo przyjemne,.....:D
Aa i warto pojechać choć w jedna stronę koleją do Kudowy, ta fotka to z kolejki, i wtedy sie jedzie obok posiadłości Wioletty Willas

Fotki zrobione w czasie takiej podróży....widoki w czasie jazdy kapitalne...

aktre 11-03-2010 17:33

W kwietniu wybieram się do Ciechocinka - sanatorium MSWiA.
Był tam kto? Jak tam jest? Strona mówi nie wiele.
Może ktoś podpowie jakieś ciekawe miejsca do odwiedzenia, ale takie mało głośne.

jip 11-03-2010 18:32

Cytat:

Napisał aktre
W kwietniu wybieram się do Ciechocinka - sanatorium MSWiA.
Był tam kto? Jak tam jest? Strona mówi nie wiele.
Może ktoś podpowie jakieś ciekawe miejsca do odwiedzenia, ale takie mało głośne.

Nie byłem ale miałem okazje zaglądać wygląda całkiem przyzwoicie, myślę, że będziesz miała super warunki, blisko tężni, a Ciechocinek to Ciechocinek!!!!!!, pozdrów Ciechocinek i czarne łabędzie.....

sellenhel 11-03-2010 18:46

Cytat:

Napisał aktre
W kwietniu wybieram się do Ciechocinka - sanatorium MSWiA.
Był tam kto? Jak tam jest? Strona mówi nie wiele.
Może ktoś podpowie jakieś ciekawe miejsca do odwiedzenia, ale takie mało głośne.

Aktre jutro kończy turnus koleżanka z seniorka która właśnie jest w MSWiA,myślę że po powrocie odpowie Ci na wszystkie interesujące Cię pytania. Jip ma rację sanatorium bardzo okazałe,nawet chyba jest basen na miejscu,bardzo bliziutko tężni.Ja byłam kilka razy w Ciechocinku i Jip ma rację,jak tańce to najlepsze w Ciechocinku a ze skierowania do tego sanatorium będziesz zadowolona. :D

maj31 11-03-2010 19:51

Ten wiadukt kolejki z Polanicy do Kudowy przypomina mi Stanczyki - cudne miejsce na Mazurach

Alunia 11-03-2010 20:06

Nikt o sanatoriach w Kudowie nic nie pisze.

Ale już wiem, że do Polanicy kolejką pojadę!:D

jip 11-03-2010 20:21

Cytat:

Napisał Alunia
Nikt o sanatoriach w Kudowie nic nie pisze.

Ale już wiem, że do Polanicy kolejką pojadę!:D

Nie mogę Ci nic napisać, byłem tylko w parku i na lodach, ale kolejka się przejedź, 28km 1,5 godziny ale warto....


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:22.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.