Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Społeczeństwo (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-spoleczenstwo-124.html)
-   -   Ateista- to brzmi dumnie... (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/spoleczenstwo/t-ateista-to-brzmi-dumnie...-9625-print.html/)

Bogda501 05-09-2011 21:41

Ateista- to brzmi dumnie...
 
Chrześcijanie są wśród nas i nikt się temu nie dziwi. Chociaż nie jesteśmy oficjalnie państwem wyznaniowym, to każdy członek innego kościoła niż rzymsko katolicki, jest jakimś dziwolągiem.
N.p. tacy Świadkowie Jehowy, to już sekta... chociaż to przecież tacy sami chrześcijanie jak na ten przykład prawosławni.
Przyznanie się natomiast, że jest się osobą niewierzącą, to już publiczne samobójstwo.

Zakładam więc anonimową ankietę. bo ciekawi mnie, jak to wygląda wśród seniorów.


slava 05-09-2011 21:44

Bogda, a gdzie ta ankieta?

Scarlett 05-09-2011 21:48

Cytat:

bo ciekawi mnie, jak to wygląda wśród seniorów.

Po jaką cholerę babrać się wciąż w tym temacie.
Dowiesz się ilu jest ateistów wśród seniorów i co z tego
będziesz miała? Napiszesz pracę doktorską, czy jak?

slava 05-09-2011 21:54

Może być ciekawie, Bogda może taki sondaż jak przy rekrutacji;)

Bogda501 05-09-2011 21:54

Cytat:

Napisał Scarlett
Po jaką cholerę babrać się wciąż w tym temacie.
Dowiesz się ilu jest ateistów wśród seniorów i co z tego
będziesz miała? Napiszesz pracę doktorską, czy jak?

Czyżbym weszła ci w drogę..?

slava 05-09-2011 21:55

Bogda, dziękuję , jestem ciekawa.

Scarlett 05-09-2011 21:57

Cytat:

Napisał Bogda33
Czyżbym weszła ci w drogę..?

Nie weszłaś, ale jesteś monotematyczna.:mad:
Ankiety nie wypełnię, bo w co wierzę jest
moją tajemnicą i nie obnoszę się z tym.
Życzę owocnych badań.:rolleyes:

maja59 05-09-2011 22:05

Czy w ankiecie jest pytanie o nicka osoby wybierającej odpowiedź? Każdy z nas ma swoją orientację religijną, jeżeli tak można powiedzieć, ja nawet się ze swoją obnoszę, czyżby to jakiś wstyd był albo kompromitacja?:icon_eek:

Bogda501 05-09-2011 22:05

Cytat:

Napisał Scarlett
Nie weszłaś, ale jesteś monotematyczna.:mad:
Ankiety nie wypełnię, bo w co wierzę jest
moją tajemnicą i nie obnoszę się z tym.
Życzę owocnych badań.:rolleyes:

Siłą cię tu przecież nie trzymam i do niczego nie zmuszam... Może cię to zdziwi, ale nie zakładałam tego wątku z myślą o tobie..

Bogda501 05-09-2011 22:05

Cytat:

Napisał maja59
Czy w ankiecie jest pytanie o nicka osoby wybierającej odpowiedź? Każdy z nas ma swoją orientację religijną, jeżeli tak można powiedzieć, ja nawet się ze swoją obnoszę, czyżby to jakiś wstyd był albo kompromitacja?:icon_eek:

Ankieta jest anonimowa i każdy ma tylko jeden klik.

Scarlett 05-09-2011 22:06

Phi, jak się nie ma co powiedzieć, to tak się gada bele co:D

bronczyk 05-09-2011 22:28

Sonda bardzo ciekawa. A jeśli anonimowa to nie narusza nikogo prywatności.

Jarosław II 05-09-2011 22:29

Ja odpuszczam, dość narozrabiałem.

mimoza 05-09-2011 22:32

Bogda - odpowiedziałam.
Jarku - dlaczego? Przecież to jeden, jedyny klik... - Cz

Scarlett 05-09-2011 22:35

estem Ateistą 7 50.00%
Jestem watpiącym Katolikiem 2 14.29%
Jestem Świadkiem Jechowy 0 0%
Jestem wierzący ale nie praktykujący 3 21.43%
Wciąż poszukuję tej właściwej religii 1 7.14%
Jestem Katolikiem (rzymskim) 0 0%
Buddyzm 0 0%
Inne wyznania

Pytam się o sens tej ankiety.
komu to służy?
Chciałabym wiedzieć kto prowadzi te badania.
Jeśli poważny instytut badania opinii publicznej
to kliknę.:mad:

slava 05-09-2011 22:43

Ela, ja chciałbym wiedzieć jak wygląda światopogląd wśród seniorów "moherowych beretów ", przepraszam za określenie.

ostatek 05-09-2011 23:24

Cytat:

Napisał Jarosław II
Ja odpuszczam, dość narozrabiałem.

Jarosławie... nie grzesz więcej... ;);)
Narozrabiałeś - fakt! Oberwało Ci się - też fakt. Internet żyje dniem dzisiejszym; za dzień czy dwa nikt o tym nie będzie pamiętał - bezapelacyjny fakt! Moderator nie był wzywany, więc chyba grzech został odpuszczony. :) Szybki komputer to szybkie, niekontrolowane emocje, a tym razem nawet mój strucel okazał się wyrywny. Sorkuję i proszę: oddaj nagrodę, może nie jesteś jej wart? Może zapędziłeś się tylko??

Nie o tym chciałam pisać. Scarlett zarzuciła monotematyczność wątków... nic prostszego - wystarczy nie zaglądać do 'tematów', które irytują, nie interesują lub się nie podobają. Zostawianie komentarzy wszędzie gdzie się da też nie jest obowiązkowe, podobnie jak głosowanie.
A swoją szosą (asfaltową) ciekawa by była praca doktorska (ech, magisterka wystarczy) o naszym forum... i równie ciekawe, czy by dało się ją przeczytać bez rumieńca i emocji? Przecież -
Forum KSC uczy, Forum KSC radzi,
Forum KSC nigdy Cię nie zdradzi... ;)
Żeby na temat było - fajna ankietka. Mnie się przyda, do wątku o religioznawstwie...

Anielka 06-09-2011 00:05

W poprzednim watku Jarosław napisał" Powiem wyraźniej bo nic nie kumasz. To byli ludzie którzy w tamtym okresie próbowali najpierw mnie kupić a jak się nie udało to chcieli mnie zgnoić. Wyszło na to, że teraz przychodzą po kromkę chleba. Jak radzisz dać bliźniemu po katolicku czy odpłacić jak na to zasłużyli po ateistycznemu Może tak doświadczona osoba da dobra radę.
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze cieplej "
Zeby nie było ,ze nie kumam.Kumam i to doskonale,po prostu
ja byłam w odwrotnej sytuacji.Ciagle ktos mi dokuczał,że jestem niewierząca,w trudnych czasach wszyscy stali w kolejce po dary przy kosciołach a ja musiałam sobie radzic i tak jest do dzisiaj.Ale nie mam do nikogo pretensji,pomagam kazdemu i temu wierzącemu,innowiercy czy ateiście, po prostu człowiekowi
Pytasz czy dać bliżniemu po katolicku czy po ateistycznemu.Dla mnie naprawdę nie ma różnicy dla mnie liczy się c z ł o w i e k i to tyle, a moze aż tyle.Jak widać są ludzie i "te drugie",mam nadzieję,ze ani Ty a ja do tych drugich nie należymy.Spokojnej nocy zyczę.

Kolczuga 06-09-2011 00:40

Ateista brzmi dumnie?

Dlaczego dumnie?

Co w tym dumnego?

slava 06-09-2011 18:47

Wyciągnęłam wątek, bo byłam ciekawa, jakie są wyniki.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:27.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.