Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Hobby, pasje (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-hobby-pasje-101.html)
-   -   Spacery, wędrówki, wypady za miasto... (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/hobby-pasje/t-spacery-wedrowki-wypady-za-miasto...-848-print.html/)

Bianka 26-05-2007 10:32

Chciałabym poznać osoby zainteresowane spacerami, wędrówkami, wypadami za miasto. Myślę, że świetnie byłoby "zmontować" niewielką grupę takich osób chętnych do wspólnego, miłego spędzania czasu na łonie przyrody. Mam 50+ lat. Co o tym myślicie, kochani?

P.S. Mieszkam w Warszawie.

Nika 26-05-2007 13:38

Świetny pomysł,szkoda że mieszkam w Krakowie.Może klubowiczki z grodu Kraka podejmą temat?

bogda 26-05-2007 13:38

Oj...to dla mnie za daleko, chętnie bym się na coś takiego pisała, uwielbiam spacery, włóczęgi po górach....

Dzidka 26-05-2007 14:20

Bianko, miło Cię widzieć w naszym gronie.Ja,tak jak Ty, uwielbiam wycieczki.Przeważnie jeżdżę z Uniwersytetu Trzeciego Wieku.Teraz np. w środę wyjeżdżamy do Kazimierza Dolnego.Gdybym chciała mogłabym praktycznie jeździć co dwa tygodnie.

W Gazecie Wyborczej, chyba w każdy czwartek, ukazuje się "Spacerownik". Organizują podobno piękne wycieczki niedzielne po Warszawie, a nawet poza miasto. Bardzo dużo osób korzysta z tej propozycji. Pozdrawiam.

Anielka 26-05-2007 15:48

Nieżly pomysł.Jestem z Gdańska,może nam się też uda coś zorganizować.Mamy też w Trójmieście niezłą grupke seniorek tylko sie "skrzyknąć".Pozdrawiam.:)

Bianka 26-05-2007 16:48

Cytat:

Napisał Dzidka
Bianko, miło Cię widzieć w naszym gronie.Ja,tak jak Ty, uwielbiam wycieczki.Przeważnie jeżdżę z Uniwersytetu Trzeciego Wieku.Teraz np. w środę wyjeżdżamy do Kazimierza Dolnego.Gdybym chciała mogłabym praktycznie jeździć co dwa tygodnie.

W Gazecie Wyborczej, chyba w każdy czwartek, ukazuje się "Spacerownik". Organizują podobno piękne wycieczki niedzielne po Warszawie, a nawet poza miasto. Bardzo dużo osób korzysta z tej propozycji. Pozdrawiam.


Dzidko, ja mówię o czymś troszkę innym. Myślałam nie o wycieczkach z coraz to innymi przypadkowymi osobami - bo tak wyglądają wycieczki, o których mowa w "Spacerowniku" (chociaż takie "wielkie łazęgi" też są całkiem fajne). Miałam na myśli wyjazdy gdzieś niedaleko poza miasto, a nawet do Kabat albo do Lasku Bielańskiego (np. na początek), tak, żeby nie tylko pokonać jakąs trasę, ale również posiedzieć sobie na kocyku, pogadać, zaprzyjaźnić się ze sobą. No i żeby grupa nie była za wielka, nie jakieś 40 osób, jak w przypadku tych organizowanych przez PTTK. Mówiąc krótko, chodziło mi o stworzenie niewielkiej, ale zgranej, sympatycznej "paczki". Czy taki pomysł jest do przyjęcia?

tar-ninka 26-05-2007 18:36

wyprawy za miasto..
 
Bianko to jest wspaniały pomysł.Żałuję że nie mieszkasz w moim miescie. Powodzenia.

Bianka 26-05-2007 19:20

Cytat:

Napisał tar-ninka
Bianko to jest wspaniały pomysł.Żałuję że nie mieszkasz w moim miescie. Powodzenia.


Dziękuję :) Ja też żałuję, że mieszkasz za daleko :(

duszka07 26-05-2007 20:30

Anielka, jestem za. Bardzo chętnie. Tylko kto nas skrzyknie?

green 09-06-2007 19:16

Jeżeli przejazd pociągiem + noclegi nie są problemem ...to chętnie Was zaproszę na Podlasie, do naturlandii. Ja jeżdżę lub spaceruję po ostatnich zakątkach naturalnego Świata od Białowieży poprzez Narwiański Park Narodowy, Biebrzańskie Bagna, Dolinę Rospudy, najpiękniejsze zakątki Suwalszczyzny, ale najczęściej zaglądam do pobliskiej Puszczy Knyszyńskiej. Możemy spróbować i spotkać się niewielką grupą w celu degustowania natury. Jestem w stanie przygotować scenariusz takiego wypadu na kilka dni, musiałbym tylko znać Wasze możliwości i preferencje. Jestem otwarty na propozycje. Słonecznie pozdrawiam H.T.

Honorka1949 09-06-2007 21:21

a czemu mieszkasz tak daleko?

duszka07 10-06-2007 00:52

Honorka, widzę, że już my dwie chętne jesteśmy na wypad na Podlasie. Green, kontynuuj więc swój pomysł. A takiego zlotu (głównie kobietek) nie boisz się?

green 13-06-2007 12:45

"Honorko1949" co znaczy 500km wobec kosmosu, jestem bardzo blisko, a może jeszcze bliżej..."Duszko07" co masz na myśli...H.t

grazyna 13-06-2007 15:08

Ponieważ mój mąż nie jest zainteresowany wycieczkami (przynajmniej ze mną), wiec spaceruje sama, robiąc długie spacery , zahaczając przy okazji o okoliczne sklepy. Dzięki Bogu, moje miasto jest piękne , rozległe i znam w nim prawie każdy zakamarek. Mąż nawet teraz gdy ma urlop, raczej sam zaplanuje swój czas .Więc łazikuje sobie solo, ale to w pewnym sensie tez ma swoje dobre strony, bo nikt mnie nie pogania, mogę sobie sama narzucić tempo spaceru, mogę zajrzeć dokąd chcę, chodzi o napotykane sklepy.

Honorka1949 13-06-2007 15:33

Do Grena
 
No wiesz my z Duszka mieszkamy od siebie w odleglosci rzutu beretem ale masz racje co tam 500 kilometrow...

ammi1952 13-06-2007 17:16

Imienniczko uchylżesz tego rąbka tajemnicy w jakim to pięknym mieście mieszkasz?

grazyna 13-06-2007 17:32

Przepraszam, ale na razie wolę nie pisać gdzie mieszkam, wiem, powiecie dlaczego itd., ale tak wole i już.Nie wiem dlaczego, ale intuicyjnie wole sie nie ujawniać.

es55ca 15-06-2007 07:05

Rowerem!
 
Cytat:

Napisał green
Jeżeli przejazd pociągiem + noclegi nie są problemem ...to chętnie Was zaproszę na Podlasie, do naturlandii. Ja jeżdżę lub spaceruję po ostatnich zakątkach naturalnego Świata od Białowieży poprzez Narwiański Park Narodowy, Biebrzańskie Bagna, Dolinę Rospudy, najpiękniejsze zakątki Suwalszczyzny, ale najczęściej zaglądam do pobliskiej Puszczy Knyszyńskiej. Możemy spróbować i spotkać się niewielką grupą w celu degustowania natury. Jestem w stanie przygotować scenariusz takiego wypadu na kilka dni, musiałbym tylko znać Wasze możliwości i preferencje. Jestem otwarty na propozycje. Słonecznie pozdrawiam H.T.

Ja marzę o takiej wycieczce, ale rowerem.

green 15-06-2007 13:34

Realizujmy marzenia, wycieczka rowerowa. Jak już pisałem w innych postach, jestem skłonny podzielić się z Wami swoim doświadczeniem, i pięknymi miejscami... na obszarze naturlandii czyli Podlasia, Krainie przygody i przyrody, Zielonej Krainie Parków Narodowych...jednak najbliższy realny termin to sierpień - wrzesień. Jestem do Waszej dyspozycji, wyraźcie swoje zainteresowanie i zapotrzebowanie. Zapraszam H.T.

green 16-06-2007 18:07

Cały czas mam na myśli wycieczki rowerowe (wokół miejsca satelity),lub rajd - kurs na metę etapami. Z własnym wyposażeniem i wyprowiantowaniem, lub korzystając z punktów usługowych (takich jak noclegi i posiłki). Dlatego konkretnie pytam chętnych o ich preferencje. Czekam na propozycję, a może mnie tylko napuściłyście...to wasza strata.
Pozdrawiam H.T. p.s. podaję dostęp do mego albumu foto www.naturland.fotosik.pl, podzielcie się opiniami H.T.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:57.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.