Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Różności - wątki archiwalne (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-roznosci-watki-archiwalne-191.html)
-   -   Życzenia świąteczne - Boże Narodzenie 2006 (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/roznosci-watki-archiwalne/t-zyczenia-swiateczne-boze-narodzenie-2006-686-print.html/)

araukaria 19-12-2006 13:13

Podzielmy się opłatkiem
 
Wigilijny wieczór - opłatek na stole
Zapach potraw wśród płonących świec
Betlejemska Gwiazda mruganiem wesołym
Niesie Ziemi swą niebiańską pieśń
Bóg miłością dusze rozświetla
i opłatek błogosławi biały,
Wlewa pokój w nasze smutne serca
Narodzony dzisiaj Jezus mały.
Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda
każdy dom i każdego z nas,
Niechaj piękne Bożonarodzeniowe Święta
Niosą wszystkim betlejemski blask.


Niech Wigilijny Wieczór i Swięta Bożego Narodzenia upłyną Wam i Waszym rodzinom w szczęściu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałazki.
Niech święta Bożego Narodzenia przyniosą:... radość z tego co jest,...nadzieję na to co przed nami,... uśmiech i pogodę ducha na każdy dzień nadchodzącego roku........araukaria

iwo1111 19-12-2006 13:45

Przy wigilijnym stole,

łamiąc opłatek święty,

pomnijcie, że dzień ten radosny

w miłości jest poczęty,

że jak mówi Wam wszystkim dawne,

odwieczne orędzie...

z pierwszą na niebie gwiazdką,

Bóg w Waszym domu zasiędzie.

Życzę Wszystkim Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech w te Święta zagości w Waszym domu mądrość i zgoda, uśmiech i dostatek!!!

jolita 19-12-2006 14:30

Pocieszanka dla .....
 
Możesz być sam,
lecz nie wolno Ci być samotnym...
...Tylko Ty możesz coś zmienić
Musisz swoją miłością
budować pomosty ku innym...
My jesteśmy z Tobą......
"Seniorki"

ryszarda 19-12-2006 22:16

Świąt prawdziwie świątecznych,
ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz,
pachnących choinką, jaśniejących pierwszą gwiazdką,
co daje nadzieję na następny rok.
Świąt wypełnionych radością i milością,
niosących spokój i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,
pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia
życzy Ryszarda

Himalaya 20-12-2006 11:01

Życzenia Świąteczne
 
Przepraszam za zamieszanie ale nie zauważyłam tematu "podziel sie opłatkiem" i założyłam nowy temat , potem przeniosłam swoje życzenia ale już nie mogłam zlikwidować tego tematu i dlatego napisałam o porządkach . No to się narobiło . Jeszcze raz serdecznie przepraszam . Może Moderator coś pomoże


Witam :)
Może bardziej doświadczone koleżanki pomogą mi w wybraniu preparatu do czyszczenia niklowanych palników w kuchence gazowej. Próbowałam różnych mleczek, emulsji i nic to nie daje są plamy jakby rdzy :rolleyes:

Himalaya 20-12-2006 11:24

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia czas uroczysty pełen miłości do bliźniego. Gasną wszystkie spory , na Wigilijnym stole naczynie dla spóźnionego lub zbłąkanego Gościa
Chcę złożyć życzenia z okazji tego najpiękniejszego Dnia w roku
Szczęśliwych , Zdrowych, Pogodnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia
Życzy wszystkim Seniorkom i Seniorom Bożenka

tar-ninka 20-12-2006 19:12

podzielmy się opłatkiem
 
Niech te nadchodzące Święta sprawią,że tajemnica Nocy Bożego Narodzenia choć na chwilę oderwie Was od codzienności i poprowadzi ku cudownym latom, kiedy z niecierpliwością oczekiwaliście pierwszej gwiazdki.

urszula-kol 20-12-2006 19:19

Jakie Sliczne życzenia i wielce wymowne /Jolitka/- dziękuję bardzo Wszystkim.Z głębi serca życzę Seniorom, aby Święta Bożego Narodzenia upłynęły w jak najlepszej atmosferze,były okresem pojednania i spokoju. Niech otoczy Nas Wszystkich pokój,miłość, szczęście i dobre zdrowie i niech to trwa na przyszłe lata. Uśmiechnijmy się do siebie.

Wieczór Wigilijny
To właśnie tego wieczoru
gdy mróz ślni,jak gwiazda na dworze
przy stołach są miejsca dla obcych,
bo nikt być samotnym nie może .

To właśnie tego wieczoru,
gdy wiatr zimny śniegiem dmucha
w serca złamane i smutne
po cichu wstępuje otucha.

To właśnie tego wieczoru
zło ze wstydu umiera,
widząc jak silna i piękna
jest Miłość, gdy pięści rozwiera.

To właśnie tego wieczoru,
od bardzo wielu wieków,
pod dachem tkliwej kolędy
Bóg rodzi się w człowieku.

jolita 21-12-2006 01:40



Serdeczne życzenia świąteczne wraz z mruczanką składa Tusio

Elżbieta 23-12-2006 22:30

Najgorętsze życzenia, płynące z głębi serca składam Wszystkim Forumowiczom - to najpiękniejsze Dni, Dni Radości, Uśmiechu i Miłości.

jolita 25-12-2006 14:56

Boże Narodzenie - I dzień
 
:D Opłatek - zgodnie ze zwyczajami w innych Krajach posmarowałam miodem co sprawiło, że oprócz dotychczasowej radości w sercu pojawiła się radość podniebienia...(ha, ha - jak:) by było jej mało podczas Świąt).
Pozdrawiam - widzę, że dobrze bawicie się poza Seniorkiem, bo tu pustki, a ja jak zwykle dopieszczam kolejny nałóg...

emka46 25-12-2006 15:12

Nie jesteś tu sama.

jolita 25-12-2006 16:45

:)
Cytat:

Napisał emka46
Nie jesteś tu sama.

Emko - to fajno, że jesteś - może do nocy jeszcze ktoś zawitaj.Widzę, że "nasze" Wybrzeże aktywne.Pozdrawiam i ... czekamy dalej:D

emka46 25-12-2006 17:10

Od odkrycia tego forum bywam tu często, ale jako leniwiec obserwator.Znam Wasze problemy z kompem,większość przerabiałam dobrymi efektami.Najważniejsza wytrwalość/Popelniam jeszcze dużo błędowale na końcu zawsze kawałeczek do przodu!

tar-ninka 25-12-2006 21:31

podzielmy się opłatkiem
 
Nie jesteś tu sama Jolitko ja byłam tutaj wczoraj wieczorkiem i dzisiaj zaglądałam przed południem, ale nie było nikogo .Zyczę wszystkim miłego .. Jutra ..

ammi1952 04-04-2007 19:50

Dziewczyny jestem pod wrażeniem suuuuper dzięki serdeczne a tak prywatnie zdolne jesteście ładne to i sympatyczne o rety wzruszyłam się Grażyna


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:58.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.