Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Hobby, pasje (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-hobby-pasje-101.html)
-   -   . . . Nasza grafika - obrazki . . .cz. 15 (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/hobby-pasje/t-.-.-.-nasza-grafika-obrazki-.-.-.cz.-15-4882-print.html/)

tar-ninka 26-06-2009 17:30

. . . Nasza grafika - obrazki . . .cz. 15
 
. . . . . . . . .
Otwieram następną już 15- stą część naszej grafiki tą samą winieta

Na winiecie sa wszystkie awatarki naszych graficzek mimo ze kilka pań opusciło nas po 9 miesiacach zabawy z nami
Przeszły do zdublowanego przez Iluzje watku..
Poniewaz ja nikogo nie wyrzucalam a panie nie uznaly zastosowne pozegnac sie z nami , ich awatarkow nie usuwalam.

Życze wszystkim graficzkom dalszej miłej zabawy grafika .:D

tar-ninka 26-06-2009 17:43

Nowa częśc zaczynam pracami Ninki

Irenki
. . . . . .
i Basi

Basiu lekcję odrobiłas na..5:D

nektarynka 26-06-2009 18:25

***Witam w nowym wątku***
 
Tarninko pięknie Przywitałaś dziękujemy,nie zdążyłam napisać w poprzednim wątku bardzo ładny Twój wiersz z obrazkiem:cool:
W ogóle prace bardzo ładne i ciekawe pozdrawiam miłego wieczorku życzę .
Moje prace


nektarynka 26-06-2009 18:27

**Jeszcze** taki **
 

inka-ni 26-06-2009 18:42

Na powitanie nowego wątku- zpozdrowianiami.


Arakuda 26-06-2009 19:29

Witam i podziwiam wszystkie wspaniałe prace. To jest moja zabawa z filtrami - smaki i zapachy lata.
Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy :)

akusia 26-06-2009 20:49

Witam,to dzisiejszy mój obrazek.

bronczyk 26-06-2009 21:00

Następna część. Piętnasta. Można powiedzieć jubileuszowa. Ileż ja już waszych pięknych prac obejrzałam. Ile dzięki temu miałam radości. Myślę, że jeszcze niejedną piętnastkę wspólnie będziemy obchodzić. Prace rozpoczynające bardzo różnorodne. Jedna kolorowa z kaskadą kwiatów, druga stonowana w ciepłych brązach, trzecia z wymykającym się kangurem. Chyba on nie chce uciec z wątku? Nektarynka nawet królową pszczół do nas sprowadziła. Monarchini wcale nie przejmuje się towarzystwem większych od siebie. A dziewczyneczka złotowłosa siedzi na ławeczce jak uosobienie lata. Inka-ni powitanie świetne.Pięknie sobie radzisz z różnorodnymi kształtami, z tworzeniem cieni, odcieni. Arakudo rzeczywiście te smaki uznaję za letnie. Choć rzodkiewki dostępne cały rok to jednak latem mają swój specyficzny smak. A truskawki z bitą śmietaną. Letnie niebo w gębie.Akusiu świetne tło. Jakby je kto w metalu grawerował. A na nim kwiatowa dekoracja prezentuje się niezwykle efektownie. To ja też letni widok umieszczam

nektarynka 26-06-2009 22:11

Ale kolorowo
 
Nasza Halinka pięknie napisała ,o naszych obrazkach a o swoim pupilku zapomniała jak się biedak czuje. Obrazek z Twoją psiną w kwiatach super ,to chyba Rododendron taki biały śliczny.Halinko to twoja Magnolia wzięłam sobie:)

Na Dobranoc


basia1247 26-06-2009 22:31

Bardzo piękne prace na tym wątku. Halino Brończyk piękne komentarze.Nie chcę wymieniać uczestników tego forum po imieniu gdyż nie chcę nikogo pominąć. Ani na chwilę tego wątku nie opuściłam chociaż nie zawsze wystawiałam. A tego nie wiem czy już tu nie było boć przecież seniorka jestem i mogę mieć luki w pamięci Pogimpowałam zdjęcie w lewym rogu bo u mnie z weną krucho

inka-ni 27-06-2009 00:49

Jeszcze coś dolożę,bo ja nie zawsze mam venę.Filtruś jednak ciągnie najmniej skoplikowany.No Halinka jak zwyke nigdy nie krytykue zawsze pozytyw,a nawet z plusem.Pięknie róznobarwnie i to ma swój optymistyczny urok.



troszczeczkę ziemi,troszeczkę slońca tego pragnirmy by piękniej żyć.

aannaa235 27-06-2009 07:50

Zajrzałam, oczy nacieszyłam.
Pozdrawiam dzisiejszą solenizantkę.
Życzenia na odpowiednim wątku.

nektarynka 27-06-2009 17:51

*** Witam w sobotni dzionek ***
 
Co takie pustki ,,,Przecież mamy Solenizantkę
Tarninko wszystkiego najlepszego
*** W Dniu Twojego Święta
***

tar-ninka 27-06-2009 18:03

Dziękuję Nektarynko za śliczną karteczke :D
a ja zrobilam ostatnio takie cos...
. . . . . . . . . . . . . .

inka-ni 27-06-2009 18:20

Witam Cię Nektarynką widocznie real wcągnąl graficzki.Urczystosci imieninowe wie i spotkanie z bliskimi.Ja coś doloże.Pupila Halinki zrobilam w plnerze.


Tu próby moje z animacją na gimpie lecz wciąz zle cos robię.To akurat mi wyszlo,ale inne nie.

To juz nie i nie wiem w czym bląd.Dalm gif a wychodzi z tlem.


inka-ni 27-06-2009 18:22

Witam Solenizantkę zyczenia na ogólnym,ale wszystkiego najleprzego.Wladyslawo.

tar-ninka 27-06-2009 18:33


Dziękuję Ninko pięknie za życzenia
Nie wiem dlaczego wyszlo ci tło .
Wziełam obrazek na filtrusia , dalam animacje i wyszlo bez tła ..nic nie ruszalam .

nektarynka 27-06-2009 18:34

Witam Was
 
Ale śliczny obrazek Zrobiłaś Tarninko super:cool:
Ninko bardzo dobrze Ci idzie te Halinki pupile świetne i ta animacja super ,nie powiem Ci dlaczego tło bo nie wiem i ta kula fajnie .
A ja nie mam pomysłu


inka-ni 27-06-2009 18:39

Wladziu ja nie mam animacji w filtrusiu i jak zrobic no wlasnie teraz jest fajnie.

inka-ni 27-06-2009 18:41

Nektarynko ty piękne robisz animacje bo masz program ja go nie mam.Bardzo ladne twoje obrazki lubię kolorystykę.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:47.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.