Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   lubuskie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-lubuskie-147.html)
-   -   Województwo lubuskie: powitanie i "lista obecności" (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/lubuskie/t-wojewodztwo-lubuskie-powitanie-i-quotlista-obecnosciquot-1622-print.html/)

Frezja 13-02-2009 18:36

Powitanie.
 
Witam klubowiczów jestem z pięknego województwa lubuskiego.Jest u nas bardzo dużo lasów, jezior. Jesienią na brak grzybów nie można narzekać.Chętnie nawiążę kontakt z Lubuszanami i nie tylko.

aqua 09-04-2009 22:10

Witam, dołączam do klubowiczów, jestem tu dopiero od paru dni, ale prosto z Zielonej Góry :)

Baśka13 10-05-2009 09:27

Witam Lubuszan! Wprawdzie jestem z sąsiedniego województwa,ale co roku od
25-ciu lat zjeżdżam w Wasze rejony - na tydzień,na dwa,a czasami tylko na weekend.W tym roku zawitam na początku lipca.
Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę!

dziunia_50 10-07-2009 16:10

Witam,pozdrawiam wszystkich lubuszan.

jakempa 11-07-2009 12:43

Serdecznie witam lubuszan, Zielona Gora to miasto mojego wczesnego dzieciństwa, mieszkalam tam do V klasy szkoły podstawowej, mialam wielu przyjacioł lat dziecięcych, niestety drogi się rozeszły, nawet nie wiem gdzie i kogo los rzucił, w jakie rejony świata, ale sentyment pozostał, Pozdrawiam serdecznie z Wroclawia

dziunia_50 24-07-2009 15:00

Oj widzę,że wszyscy Lubuszanie urlopują,lub zbierają grzybki-pozdrawiam.

dziunia_50 09-08-2009 20:53

Ale tu pusto i smutno.

Benia 15-08-2009 11:16

Witam...też mieszkam w lubuskiem i to od barrrrrrrrdzo dawna bo od 1945r. pozdrawiam lubuszan i nie tylko :)

dziunia_50 15-08-2009 13:11

Cytat:

Napisał Benia
Witam...też mieszkam w lubuskiem i to od barrrrrrrrdzo dawna bo od 1945r. pozdrawiam lubuszan i nie tylko :)

Witaj,no i już o jedną osobę więcej-pozdrawiam.

sellenhel 19-08-2009 19:54

Witam wszystkich klubowiczów z lubuskiego.
Ja też jestem z tego pięknego województwa.Mieszkam tutaj juz 40lat,kiedyś moją małą ojczyzną był Wałbrzych i ziemie wałbrzyskie a teraz po latach czuję się bardziej lubuszanką
niż wałbrzyszanką.Wszędzie można nauczyć się żyć,pozdrawiam wszystkich klubowiczów z ziemi lubuskiej.

marlena1206 07-09-2009 09:46

witam serdecznie :)
mieszkanką lubuskiego jestem od urodzenia, zmieniłam tylko miasto ze Świebodzin na Międzyrzecz. Okolice oczywiście najpiękniejsze na świecie :)
pozdrawiam
Marlena

dziunia_50 07-09-2009 09:52

Cytat:

Napisał marlena1206
witam serdecznie :)
mieszkanką lubuskiego jestem od urodzenia, zmieniłam tylko miasto ze Świebodzin na Międzyrzecz. Okolice oczywiście najpiękniejsze na świecie :)
pozdrawiam
Marlena

Witamy Cię marlena 1206 w naszym klubie-pozdrawiam.:)

sellenhel 07-09-2009 16:13

Witam wszystkich lubuszan.
Witam Marleno1206 w klubie ,fajnie że jesteś.;)

jakempa 08-09-2009 00:21

Zielonogórzanki,... a kiedy u Was winobranie? Czy wciąż są korowody, stragany z winem, bachusi/ nie jeden/ przebierańcy, moc winogron , popisy aktorskie i piosenkarskie, zabawy na powietrzu,,,,, takie winobrania zapamiętałam





A moze ktoś wklei fotki i opisze tegoroczne winobranie? Tak tu u Was smutno...

sellenhel 09-09-2009 16:43

Cytat:

Napisał jakempa
Zielonogórzanki,... a kiedy u Was winobranie? Czy wciąż są korowody, stragany z winem, bachusi/ nie jeden/ przebierańcy, moc winogron , popisy aktorskie i piosenkarskie, zabawy na powietrzu,,,,, takie winobrania zapamiętałam





A moze ktoś wklei fotki i opisze tegoroczne winobranie? Tak tu u Was smutno...


Witaj Jakempo masz rację winobranie odbywa się właśnie w tym tygodniu.Co roku jest tak jak pamiętasz,korowody,Bachus,imprezy,mnóstwo gości.Fotek niestety nie wkleję bo ja mieszkam w Lubsku,do Zielonej mam 50km.Masz rację również że bardzo smutno jest tu na wątku lubuskim,nic się nie dzieje.Ja też nie wierzę w to że nikt nie mieszka z naszych klubowiczów w Zielonej Górze ale ja nie znam nikogo.Może po winobraniu ktoś jakieś fotki wklei z tegorocznego winobrania.Pozdrawiam serdecznie.;)

sellenhel 06-10-2009 20:33

Witam wszystkich seniorów .
Rozpoczął się Lubuski Tydzień Seniora


Kabarety, wycieczki, koncerty, gimnastyka i bale - tak najbliższy tydzień spędzą seniorzy. Rozpoczął się Lubuski Tydzień Seniora - to cykl wielu imprez przygotowanych dla nich i przez nich. W tym roku jest obchodzony pod hasłem "Młodość przychodzi z wiekiem".

Życzę wszystkim seniorom wspaniałej zabawy w ciągu obchodów tygodnia seniora.


Arna 25-10-2009 17:30

Pozdrowienia.
 
Pozdrawiam lubuskie i nie tylko.

dziunia_50 25-10-2009 17:37

Cytat:

Napisał Arna
Pozdrawiam lubuskie i nie tylko.

Witamy Cię Arna w klubie:D :D

sellenhel 25-10-2009 17:57

Cytat:

Napisał Arna
Pozdrawiam lubuskie i nie tylko.


Witaj Arno w klubie,pozdrawiam Cię i cieszę się że jesteś z moich stron. :D

sellenhel 27-10-2009 21:14

Witam wszystkich lubuszan
 
Witam na wątku lubuskim.W dniu 26.10.2009 w Lubsku odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego na nowo założonym UTW pod patronatem Wyższej Szkoły Łużyckiej
w Żarach.Jeśli jest ktoś zainteresowany to można się jeszcze zapisywać.Przedstawiam fotkę z tej uroczystości.




Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:26.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.