Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Choroby, badania, terapie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-choroby-badania-terapie-87.html)
-   -   Procto Vitale na hemoroidy (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/choroby-badania-terapie/t-procto-vitale-na-hemoroidy-17572-print.html/)

Baisa 08-11-2016 12:52

Procto Vitale na hemoroidy
 
Witam. Mam prośbę o informacje czy ktoś moze leczył sie ziołami Procto Vitale? Czy była poprawa? I jesli byla to na ile i po jakim czasie?

babciela 08-11-2016 18:53

Moja droga, zioła pomagaja tylko wtedy gdy jest stan zapalny,żaden Varico Doctor, żadne leki nie likwidują żylakow.Sa różne metody leczenia- najczęsciej operacyjne, ale trzeba zbadac dokładnie stan żyl glebokich, ja nie zbadalam, dalam się nabrać na szarlatana Varico doctor- i wlosy stanely mi dęba, kiedy przeczytalam skład. A reklamowane byly przez naszego wlaściciela portalu- chciałam podac do sadu- ale nie podano nazwiska producenta. Prosze iidz do dobrego chirurga, nie daj się nabrac na jakies cudowne leki- bo ich nie ma- dziwię się tylko adminowi, ze mimo moich protestów zamieszczal reklamę tego leku...

euraka 09-11-2016 12:05

Nie moge się tutaj z tym zgodzić. Akurat procto Vitale jest naturalną mieszanką ziołową, która mi osobiście zlecił mój proktolog. Wczesniej również próbowałam na własną rękę wiele róznych środków.Ten mnie bardzo miło zaskoczył ponieważ czuję się lepiej. Hemoroidy nie są tak dokuczliwe.

Wiadomo,że nie pomoże to jeśli hemoroidy będa bardoz rozwinięte jednak w wielu przypadkach daje to dobre efekty

Bogusj 09-11-2016 15:08

To zależy, bo gdy okolica odbytu jest bardzo podrażniona, to lepiej stosować maść, jeśli nie to czopki. Próbowałem domowych sposobów, ale dalej bolało jak diabli. Lekarz zalecił mi czopki. Miałem problem z aplikowaniem, ale dla chcącego nic trudnego. Pomogło. Urwijcie mi głowę, ale nie pamiętam nazwy tego specyfiku. :)

Baisa 15-11-2016 08:09

Dziękuję za opinie. Pytam się ponieważ próbowałam do tej pory wielu różnych środków. I działanie było różne. Czopki niestety nie pomogły ( może po prostu przyjmowałam niedobrane do mnie). Euraka po jakim czasie była ulga?

euraka 18-11-2016 08:12

Nie od razu po wzięciu ponieważ nie tak dzialają zioła. Niemniej po miesiącu przyjmownia róznica była spora. Duża ulga.

Agatova 13-02-2018 11:29

Brałam te ziółka przez 3 miesiące, skutecznie zadziałały na żylaki odbytu po miesiącu, teraz już nie biorę bo ich nie mam. POLECAM!

kowdan 09-03-2018 14:47

Moze i pomaga ale we wczesnym stadium.... NIe wiem czy w przypadku dużych i wypadajacych hemoroidów to pomoże. W takim przypadku lekarz najczęściej zleca jakiś zabieg. Albo operacyjne usuwanie żylaków odbytu albo nowocześniejsze usuwanie żylaków odbytu laserem. Zabieg taki nie jest jdnak wykonywany na narodowy fundusz zdrowia. Trzeba wybrać się prywatnie.
http://i-medycyna.pl/jak-zlikwidowac-zylaki-odbytu/
Ze swojej strony polecam nasiadówki. Dają dużą ulgę.

semenka 28-03-2018 12:38

Super!
 
Na mnie Procto Vitale podziałało wręcz idealnie :) Nie ma żadnych skutków ubocznych, ziółka może nie smakują jakoś za dobrze, ale praktycznie 99% tych produktów, które słabo smakują to sa najlepsze, bez żadnych polepszaczy. Skład genialny, efekt super :D

karol8r 30-03-2018 12:55

Moim zdaniem każdy kto jest na to chory powinien udać się do lekarza. Nie ma co testować jakiś dziwnych rzeczy.
____
Zapraszamy do odwiedzenia strony z randkami: randki online

Zella8787 30-03-2018 16:07

Widać, że nigdy nie byłeś chory na hemoroidy. Gdybyś był, to wiedziałbyś, że przy tej chorobie wypróżnienia są bardzo bolesne, a zioła faktycznie je łagodzą.
Sama piję zioła Procto Vitale i są one moim wybawieniem.
Co nie oznacza oczywiście, że nie stosuję innych rzeczy.

eledand 30-03-2018 20:46

witajcie miło.
 
Od 4 lat mam problemy z wypróżnianiem.Żadne zioła nie pomagają a są dobre do wymoczenia nóg.

Dobry Gastrolog i Proktolog po gruntownym przebadaniu "per Rectum" przepisze stosowne Tabletki.Poza tym masę badań a wszystko z NFZ-u..Potwierdzi to stan wewnętrzny,czy nie są Polipy i w jakim stadium.Tabletki trzeba brac regularnie.
Są to uciążliwe schorzenia a prawdą jest to;co napisane w Książce.JESTES TYM CO JESZ...Święta prawda.
NFZ o refundacjii.
"Endoskopowe wycięcie/ zniszczenie zmiany/ tkanki odbytu" "Podwiązanie hemoroidów" czy też "Miejscowe wycięcie zmiany odbytnicy" - są to zabiegi refundowane w ramach AOS, ale każdorazowo o sposobie leczenia żylaków odbytu decyduje lekarz i to on wybiera metodę leczenia.Dbać o to by nie było kamienistego wypróżniania bo to boli.Pić dużo i przez słomkę..Nigdy nie żłopać szklankami bo to ,może jeszcze zaszkodzić.Najgorsze w tych schorzeniach to są Swędzenie,zewnątrz i wewnątrz.Są różnego rodzaju maści,ale to tylko pochłania Aptekowe pieniądze.Lekarze są dobrze zorientowani co może pomóc i to musi Człowiek zarządać bo pozostanie tylko głęboka Depresja.Na samo słowo SWĘDZENIE dostaje się gęsiej skórki na całym ciele i drgawki.Ja leczyłam się w Klinice Łódzkiej u Profesora Adama Dziki.Pozdrawiam.Jest mi dobrze...

Lucyna8585 05-04-2018 10:28

Hemoroidy
 
A ja się nie zgodzę z tym, że zioła nie pomagają. Sama przecież piszesz o twardym stolcu i bolesnych wypróżnieniach. Przecież to, co to powoduje to po prostu niewłaściwa dieta. Przede wszystkim brak błonnika, który można znaleźć właśnie w tych ziołach. No, ja odkąd piję zioła, jem więcej warzyw i wykluczyłam nabiał z diety, czuję się o wiele lepiej.
Kiedyś miałam często zaparcia, dzisiaj sporadycznie.

Strzycka 05-05-2018 00:09

Mi bardzo szybko pomógł proctohemolan- maść. Tydzień czasu, po problemie. A profilaktycznie stosuję nasiadówki z kory dębowej i dbam aby w moim pożywieniu nie brakowalo błonnika

dorian 15-05-2018 13:35

No niestety jak widać nawet po tym temacie wiele osob woli się leczyc samodzielnie, a nie iść do lekarza. Co mogłoby przynieść o wiele lepsze rezultaty poniewaz lekarz przypisałby Wam leki ODPOWIEDNIE do Waszego stanu :)

http://uroda-nasza.pl/masz-zylaki-od...ie-do-lekarza/

Szczególnie jest to istotne jeśli odczuwacie spore dolegliwości i jeśli leczenie jakie do tej pory stosowaliście nie przynosiło efektów.

Justyna5858 17-05-2018 12:04

Oczywiście. Pójście do lekarza jest rzeczą priorytetową. Natomiast warto sobie pomóc i zmienić np. dietę. Próbowałam polecane wyżej zioła, Procto Vitale, i muszę powiedzieć, że naprawdę mi pomogły. Dzięki nim ból był o wiele mniejszy.
:)

mnichu227 17-07-2018 14:42

To też zależy jakie kto ma zaawansowane hemoroidy, bo czasem bez wizyty u lekarza się nie obejdzie. Mi akurat Procto Vitale pomogły, myślę, że tutaj duże znaczenie ma skład, a akurat te zioła są naturalne.

Mairi 31-07-2018 12:23

O, no to w porządku, że są naturalne :) Właśnie szukałam czegoś naturalnego, dziękuję.

Hali 28-08-2018 16:33

Witam :)

Mairi, i jak tam kupiłaś te zioła? Pomagają? Bo też się nad nimi zastanawiam, mam bolesne zaparcia, a nie chcę truć się jakimiś tabletkami niewiadomego pochodzenia.

eledand 28-08-2018 17:07

witaj.
 
Witaj.

Kup sobie "Laktoferynę " i stosuj przez 7 dni po 2 saszetki.
To jest Błonnik....Najtańszy jest w Aptece Gemmini..:cool:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:06.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.