Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   zagranica (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-zagranica-173.html)
-   -   Zagranica:Powitanie i "lista obecnosci".cz:VI (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/zagranica/t-zagranicapowitanie-i-quotlista-obecnosciquot.czvi-6059-print.html/)

Iluzja 07-12-2009 04:27

Zagranica:Powitanie i "lista obecnosci".cz:VI
 
Witajcie w VI czesci tego zupelnie niezlego watku.
Porozmawiac sobie mozemy, alby przywitac sie tylko. I tak bedzie dalej...
Milego dnia wszystkim odwiedzjacym zycze....

........

Anna G 07-12-2009 07:01

Witaj piekny swiecie i witajcie wszyscy ktorzy tutaj zagladacie, pozdrawiam serdecznie. A zimy jak nie bylo, tak nie ma! :)

mimoza 07-12-2009 08:15

Iluzjo, Aniu S. - nowy wątek, nowy tydzień.
Będzie dobrze, musi być dobrze - co ja mówię - jest dobrze i tyle.
Pozdrawiam wszystkich :D - Cz

Jadzia_G 07-12-2009 13:46

Witajcie dziewczyny - Aniu Ty chyba jeszcze nie w domu ? ale jednak nie zapominasz o nas. Pozdrawiam wszystkich - pa,pa.:)

Iluzja 08-12-2009 05:01

Witajcie... nowy sie zaczyna... dzien, faktycznie zimy nie ma to i dobrze. Zreszta u nas na polnocy, ta zima czesto deszczowa, czasem tylko przymrozi, to sie wszyscy dziwimy.
Na razeie pada i jest nawet dosc znosnie.
Milego dnia wam wszystkim zycze... ide uczyc sie nowego programu.
(Nigdzie nie ide, siedze pollezaco i udaje, ze robie niesamowity wysilek!)

.....

Anna G 08-12-2009 07:25

Witam pieknie i pozdrawiam caly swiat, u nas pochmurno i kropi, dobrze ze juz jestem w domu! :)

mimoza 08-12-2009 08:45

Witam miłe poranne ptaszki.
Iluzjo i Aniu Staranna - buziaki dla Was zostawiam.
Pozdrawiam forumowiczów z kraju i z zagranicy - Cz

Mirusia 08-12-2009 11:21


Jadzia_G 08-12-2009 14:47

Cytat:

Napisał starAnna
Witaj piekny swiecie i witajcie wszyscy ktorzy tutaj zagladacie, pozdrawiam serdecznie. A zimy jak nie bylo, tak nie ma! :)

Aniu - gratuluje 2000 # i życzę następnych tysiączków.:) Pozdrawiam.

Anna G 09-12-2009 07:44

Witam pieknie wszystkich ktorzy tutaj zagladaja i serdecznie pozdrawiam, u nas wczoraj strasznie padalo, nie dalo sie nosa wysciubic, a dzisiaj juz tez sie chmurzy! :)

jasinek123 09-12-2009 09:00

Witam Aniu cię serdecznie
już chyba po kuracji
witaj mam nadzieję że będziemy
spotykać sie na wielu wątkach

Iluzja 09-12-2009 11:17

Witajcie... tak sie zjelam nowym programem, ze nie przyszlam sie przywitac. Wstyd!!!!:confused:
Przyjemnego dnia wszystkim zycze...

Pokaze co zrobilam w PhotoImpact....

......

Jutro nie zapomne...;)

Mar-Basia 09-12-2009 12:03

Dzien dobry.....wszystkim tu zagladajacym. Od piatku sie poprawie - wracamy do domciu. Irenko, wczoraj bylo super wesolo - taksowki strajkowaly...dzis RER linia A...ale jutro podobno nastepne strajki sie szykuja, skad to znamy - okres przedswiateczny. Pogode - znasz z meteo w TV.

Aniu kuku, ciesze sie, ze wrocilas z "wypoczynku". Zycze wszystkium milego dnia i do uslyszenia po piatku.




Hihihi, skorzystalam z kompusia syncia, bo moj maly mini Acer nie moze wstawiac obrazkow - dzidzius jest za maly na takie sztuczki.;)

Mirusia 09-12-2009 12:13


mimoza 09-12-2009 15:13

Wesoło i kolorowo dzisiaj na wątku zagranicznym:D
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów z kraju i z zagranicy.
Iluzjo, jak zwykle zachwycająca Twoja praca.
Marbellko dobrze, że wracasz.
Mirusiu - buziaczki - Cz

Iluzja 10-12-2009 04:28

Witajcie... faktycznie wesolo i kolorowo. Za oknami chlapa, a co ma byc.
A w sercu zawsze maj! No... nie zawsze.
Wesole jest zycie staruszka... zaraz przychodzi mi to na mysl i slysze jak to spiewal w Kabarecie Starszych Panow... no wlasnie, KTO?... nazwisko mi ucieklo.

Milego dnia zycze...

........

Bardzo dawny obrazek zrobiony w PFS.

Anna G 10-12-2009 07:09

MICHNIKOWSKI!!!!
Wlasnie ten pan spiewal ta piosenke, witam Cie Iluzjo masz racje, ale nie nalezy wpadac w panike! Witam wszystkich ktorzy tutaj zagladaja, czyli caly swiat. Karpa kupilam i grzyby prawdziwki suszone tez, czyli mam juz wszystko! Za oknem straszna mgla! Milego dnia wszystkim zycze! :)

Iluzja 10-12-2009 08:52

Witaj, jak to dobrze ze pamietalas jego nazwisko, a jakie ma imie?... niedawno widzialam go w TV Polonia, slysze jego glos, widze go, bo mial charakterystyczny glos, zreszta, wszyscy z tamtych lat mieli charakterystyczne glosy.

A co z tym karpiem, plywa?...
Tutaj to trzeba specjalnie zamawiac. Byl czas, ze robilam swieta jak w Polsce, teraz juz nie, albo jade do corki, tak jak w zeszlym roku, albo nic nie robie. Swieta sa i mijaja, ale lubie ogladac TV bo w Polsce jest bardzo swiatecznie. No to przynajmniej mam atmosfere!!!

....

Cwiczylam nowy program to wam zostawiam troche slodyczy i zlota choinke. Do jutra...
Kazimierz mial na imie?.... Michnikowski?...

mimoza 10-12-2009 08:56

Iluzjo, obrazek jak ze snu.
Moje kochane wczoraj na TVPolonia był program z Michnikowskim jeszcze z 1995 roku. Na scenie trzech Panów - akompaniator (zapomniałam nazwiska) ten co zawsze, Młynarski - prowadzący i Michnikowski w roli głównej. Śpiewal, prowadził monologi. Co za czar, co za finezja!!!
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów z kraju i z zagranicy. - Cz

eledand 10-12-2009 08:58

Witaj.
 
Wielki swiecie przesyłam pozdrowienia dla was wszystkich,naszych polskich podróżniczek.Star Anno brakowało Ciebie na tym wątku i życze także dalszych miłych i długich postów.






To na dodatek.Załącznik 31939


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:15.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.