Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Miłość, przyjaźń, związki, samotność (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-milosc-przyjazn-zwiazki-samotnosc-98.html)
-   -   "Przyjaciółki" i "przyjaciele" kochankowie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/milosc-przyjazn-zwiazki-samotnosc/t-quotprzyjaciolkiquot-i-quotprzyjacielequot-kochankowie-7870-print.html/)

tadeusz50 26-09-2010 06:27

"Przyjaciółki" i "przyjaciele" kochankowie
 
W wątku o prawdziwej przyjaźni pomiędzy kobietą i mężczyzną i odwrotnie non stop powracały sprawy łóżkowe. W tamtym miejscu powtarzałem ,że wierzę o przyjaźni bez łóżka, sexu. Tu piszcie o przyjaciółkach, kochankach, (płci obojga) trójkątach a może i czworokątach.
Pewnie, że przyjaźń pomiędzy dwoma płciami często kończy się w łóżku, tak to w życiu bywa. O ile nie burzy to innego związku, czemu nie. Jeszcze kilkanaście lat temu panowało"święte" oburzenie, dziś kochanek= partner i jest normą. Miłej zabawy

toy_ 26-09-2010 13:43

uważam że kochanek może ale nie musi być przyjacielem

tadeusz50 26-09-2010 13:56

Cytat:

Napisał toy
uważam że kochanek może ale nie musi być przyjacielem

Zgadzam się z tym, ale i przyjaciel nie musi być kochankiem

toy_ 26-09-2010 14:03

ale może?:D

tadeusz50 26-09-2010 15:41

Cytat:

Napisał toy
ale może?:D

Strasznie mieszasz, albo całkiem się nie rozumiemy.
Załóżmy -jestem w związku małżeńskim, partnerskim i mam też przyjaciółkę ale tylko przyjaciółkę to idąc z nią do łóżka lub kochając się z nią by było dokładniej, przestanie być przyjaciółką a zostanie kochanką, utrzymanką, "przyjaciółką". Tak ja to widzę.

maluna 26-09-2010 16:27

Chwila..Tadeusz, jak się prześpisz z kobietą to zaraz jest Twoją utrzymanką?

tadeusz50 26-09-2010 16:35

Cytat:

Napisał maluna21
Chwila..Tadeusz, jak się prześpisz z kobietą to zaraz jest Twoją utrzymanką?

Litości tam są przecinki, kochanką lub utrzymanką lub "przyjaciółką". Teraz chyba uściśliłem to co mnie wydawało się jasne.

Scarlett 26-09-2010 17:24

Sądzę, że przyjaźń częściej się może zdarzyć wśród pokolenia starszego, które przestrzega w starych zasad wpojonych przez stare dobre szkoły i wychowanie.
Pokolenie młodsze jest nastawione na czerpanie z życia jak najwięcej i seks jest na porządku dziennym, także tutaj jest więcej zdrad małżeńskich i życia na tzw. luzie.:rolleyes:

Paula 26-09-2010 17:41

Tadeusz czy nie uważasz, że słowo "utrzymanka" to lekko przesadzone? Mamy czasy gdzie nawet w małżeństwach zalegalizowanych nie jest rzadkością mąż na utrzymaniu żony ( bezrobocie) a co dopiero mężczyzna utrzymujący kochankę. Chyba, że zdrowy młody z zasobem portfela.
Rozmawiajmy na fakty i nie podniecajmy się tym co dawno minęło i nie wróci. No chyba, że czujesz się młodym wilkiem.

tadeusz50 26-09-2010 17:52

Cytat:

Napisał Paula
Tadeusz czy nie uważasz, że słowo "utrzymanka" to lekko przesadzone? Mamy czasy gdzie nawet w małżeństwach zalegalizowanych nie jest rzadkością mąż na utrzymaniu żony ( bezrobocie) a co dopiero mężczyzna utrzymujący kochankę. Chyba, że zdrowy młody z zasobem portfela.
Rozmawiajmy na fakty i nie podniecajmy się tym co dawno minęło i nie wróci. No chyba, że czujesz się młodym wilkiem.

Czy piszę o sobie? Gdzie? Napisałem załóżmy! Żony brak-wdowiec. Kochanki utrzymanki nie mam. Co do utrzymanek i obecnie ich nie brak i bywa w druga stronę kobieta utrzymuje zdrowego byczka. Gdy nie są małżeństwem lub partnerstwem. Młode siusimajtki tez sa utrzymankami, patrz problem galerianek.

Paula 26-09-2010 18:11

Cytat:

Napisał tadeusz50
Czy piszę o sobie? Gdzie? Napisałem załóżmy! Żony brak-wdowiec. Kochanki utrzymanki nie mam. Co do utrzymanek i obecnie ich nie brak i bywa w druga stronę kobieta utrzymuje zdrowego byczka. Gdy nie są małżeństwem lub partnerstwem. Młode siusimajtki tez sa utrzymankami, patrz problem galerianek.


Temat kontrowersyjny ale taki wybrałeś. Każdy ma prawo wypowiadać się i oceniać. Stąd przykład ile nas tyle odpowiedzi i nie nastawiaj się z góry, że będzie po twojemu. Szanuję twoje wypowiedzi i ty też szanuj nasze.

tadeusz50 26-09-2010 18:29

Cytat:

Napisał Paula
Temat kontrowersyjny ale taki wybrałeś. Każdy ma prawo wypowiadać się i oceniać. Stąd przykład ile nas tyle odpowiedzi i nie nastawiaj się z góry, że będzie po twojemu. Szanuję twoje wypowiedzi i ty też szanuj nasze.

Pokaz gdzie nie szanuję Twoich wypowiedzi lub innych! Z góry też nie nastawiam się do swojej racji, tylko jej tzn. mojej koncepcji bronię a o to przecież chodzi

Paula 26-09-2010 18:41

Tadeuszu drogi czy nasza koncepcja zawsze jest słuszna? Po to są dyskusje, polemiki, wymiana doświadczeń aby mieć okazję wyciągać wnioski i uzupełniać swoje braki. Mnie raduje kiedy mogę jeszcze czegoś się nauczyć od innych i cenię ich za to. Dlatego nigdy nie powiem, że mam rację mogę tylko wyrazić swoje zdanie.
Pozdrawiam.

tadeusz50 26-09-2010 18:51

Paula
Nie doczekałem sie odpowiedzi
Cytat:

Szanuję twoje wypowiedzi i ty też szanuj nasze.

Gdzie ja ich nie szanowałem? Proszę o przykład!

Paula 26-09-2010 19:02

Tadeusz odnoszę wrażenie, że zachowujesz się na niektórych wątkach jak cenzor i na tym też. Może to tak wygląda zewnątrz bo wiem, że jesteś przyjaznym człowiekiem ale często uzewnętrzniasz swoje zdenerwowanie i afiszujesz się z tym. Wkurza cię inne zdanie jakiego byś oczekiwał.
Chciałeś mojej odpowiedzi więc ją wyraziłam.

tadeusz50 26-09-2010 19:10

Powiem tylko jeszcze tyle, brak konkretów.
To ja wielokrotnie jestem cenzorowany.
Dużo zdrowia i radości życzę z całego serca

Paula 26-09-2010 19:13

Cytat:

Napisał tadeusz50
Powiem tylko jeszcze tyle, brak konkretów.
To ja wielokrotnie jestem cenzorowany.
Dużo zdrowia i radości życzę z całego serca


Ja tobie również życzę wszystkiego dobrego.

toy_ 26-09-2010 19:46

IMHO najlepiejszy jest facet na 1 raz :)
zero kłopotów, łez i tęsknot

tadeusz50 26-09-2010 19:50

Cytat:

Napisał toy
IMHO najlepiejszy jest facet na 1 raz :)
zero kłopotów, łez i tęsknot


Rozwiń skrót IMHO bo nie jarzę:D

toy_ 26-09-2010 19:53

IMHO - popularny akronim wyrażenia In My Humble Opinion


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:38.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.