Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Zaproszenia (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-zaproszenia-131.html)
-   -   Szukam Samotnych Kobiet! (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/zaproszenia/t-szukam-samotnych-kobiet-7095-print.html/)

Kasia_H66 24-04-2010 12:11

Szukam Samotnych Kobiet!
 
Szukam otwartych, samotnych kobiet, które całe życie spędziły bez ukochanego mężczyzny przy swoim boku. I chciałyby się podzielić przeżyciami związanymi z tym faktem.Zapraszam! Prosze o zgłoszenia na maila: katrin.h@wp.pl

Doni 13-05-2012 19:09

A można wiedzieć w jakim celu potrzebujesz tego typu zwierzenia.

akacja55 12-11-2012 18:45

Jest dużo kobiet samotnych.Ale każda ma inny powód ku temu.A przeważnie to nie za bardzo szukała.Najpierw szkoła praca.A jak się obejżała za siebie mineła 30 i chęć poznania kogoś.Kwestia przyzwyczajenia jak sądze.Jak się przyzwyczai być samemu -ciężko to zmienić.

sabinar1 11-02-2013 16:20

Myślę sobie że, masz rację,wtedy kiedy pracujemy ,jesteśmy czynne zawodowo,to nie myślimy o samotności.Ta daje p sobie znać kiedy już zostajemy same w czterech ścianach i rano do pracy iść nie trzeba.Ale wydaje mi się ze każdy czas w zyciu kobiety ma swoje uroki...trzeba się rozejrzeć i pomysleć na co nie starczało mi czasu kiedyś i starć się znaleść grono kobiet równie optymistycznie myślacych.

tomasz1980 15-02-2013 09:31

witam mam na imię Tomasz jestem w bardzo ciężkiej sytuacji nie mam gdzie się podziać z moją rodziną mam 3 letniego syna oboje z żoną pracujemy szukamy dachu nad głową może znajdzie się jakaś osoba o dobrym sercu która w zamian za opiekę udzieli nam schronienia jesteśmy uczciwą rodziną bardzo prosimy o pomoc

barteczek 15-02-2013 09:48

Tomaszu, wczoraj pani Jaworowicz pokazała program o takich "pomocach". Zapis całego majątku wartego 4 miliony, i tylko obelgi, złośliwości, poniżanie ze strony obdarowanego. Jak my, samotni, mamy jakiś dorobek, możemy zaufać obcemu, jak poniżają i krzywdzą najbliżsi?
Pozdrawiam i życzę powodzenia.






tomasz1980 15-02-2013 10:17

dziękuje za odpowiedz i rozómię obawy zdecydowałem się tutaj napisać bo nie wiem jóż jak mam sobie poradzić błakamy się z konta w kąt i tak się toczy nasze życie pozdrawiam i mam głębokom nadzieje że znajdzie się ktoś kto obdarzy nas odrobiną zaufania

tomasz1980 15-02-2013 10:19

zapomniałem dodać że NIEOCZEKUJEMY ŻADNYCH DAROWIZN ŻADNEGO SPADKU ANI ŻADNYCH INNYCH POMOCY MATERIALNYCH OD OSOBY KTÓRA NAM POMOŻE

barteczek 15-02-2013 10:57

Tomku, nie o to chodzi, że nie oczekujesz darowizn. Chodzi o to, że np. ja, zaproszę Was w moje progi, pozwolę zająć się domem, garażem, - wszystkim - mam ileś tam lat, sporo, nie ze wszystkim sobie radzę, i prawdopodobnie oddałabym Wam wszystko za okazane serce, dobroć, pomoc i szacunek. Jak myślisz młody człowieku, czy Twoja żona zechce opiekować się starszą osobą? Pomóc jej w toalecie, podać posiłki? Czy Ty jesteś w stanie wozić taką bezradną starszą panią po lekarzach?
O to chodzi, Tomku. Możesz dać szczerą odpowiedź na te pytania?

tomasz1980 15-02-2013 13:10

dobre pytanie i szczera odpowiedz tak jesteśmy gotowi na takie poświęcenie tak się składa że moja małżonka nacodzień spotyka się z osobami które nieradzą sobie w codziennym życiu śą schorowane niepotrafią się sami sobą zająć często bywam w otoczeniu takich osób i niesprawia mi to żadnego kłopotu ani większego problemu pozdrawiam

baburka 23-02-2013 19:08

Twoja małżonka ma czas i siłę, aby takim samym problemom stawiać czoła w czasie pozazawodowym??? Marnie mi to wygląda. Wiele lat spędziłam z kredą przy tablicy. Własne dzieci często wypominały mi, że "zawodowe" potomstwo traktuję lepiej od nich. Coś w tym było. Budzisz moją nieufność.

tomasz1980 07-03-2013 11:26

niezna mnie pani czy pan to w jaki sposób można zaufać

marcel20106 07-03-2013 12:24

Tomaszu-prosisz,bo jesteś w krytycznej sytuacji.
Gdybyś wiedział???jaka pomoc jest potrzebna
starszej osobie.......to byś się głęboko zastanowił.
To otwarte serce bez granic,a czasem wstawanie w nocy
po 5x,i nie chodzi tu o tabletkę na spokojny sen....
To wielkie wyzwanie.....pomyśl o tym..
Pozdrawiam Was Barbara.

danusiia 07-03-2013 17:26

opieka nad osobą z Alzhaimerem
 
Cytat:

Napisał marcel20106
Tomaszu-prosisz,bo jesteś w krytycznej sytuacji.
Gdybyś wiedział???jaka pomoc jest potrzebna
starszej osobie.......to byś się głęboko zastanowił.
To otwarte serce bez granic,a czasem wstawanie w nocy
po 5x,i nie chodzi tu o tabletkę na spokojny sen....
To wielkie wyzwanie.....pomyśl o tym..
Pozdrawiam Was Barbara.

Właśnie nie każdy zdaje sobie sprawę co to jest mieszkać ze starszą osoba!!dobrze piszesz Basiu o tej opiece.Ja mieszkam z taką chorą tylko 1 tydzień a potem zamiana z koleżanką!I po tym moim tygodniu jestem tak zmęczona psychicznie że odsypiam 2 dni!A co jak Tomek z rodziną tak na stałe chce??Oni padną po 1 miesiącu ja to wiem!!Pozdrawiam i życzę wytrwałości jak ktoś Was przyjmie!!:*

marcel20106 07-03-2013 21:01

Danusiu-dzięki za zrozumienie.........
Pozdrawiam Cię.

lusia55 24-04-2013 19:12

Opieka nad starszą osobą to naprawde ciężka praca: fizyczna i psychiczna. trzeba mieć naprawdę wiele cierpliwości i wyrozumienia. wiem coś na ten temat bo sama mieszkam z 85- letnią mamą - którą kocham bardzo, a mimo to często jestem bardzo zmęczona jej zachowaniem!

baburka 08-05-2013 23:22

Cytat:

Napisał danusiia
Właśnie nie każdy zdaje sobie sprawę co to jest mieszkać ze starszą osoba!!dobrze piszesz Basiu o tej opiece.Ja mieszkam z taką chorą tylko 1 tydzień a potem zamiana z koleżanką!I po tym moim tygodniu jestem tak zmęczona psychicznie że odsypiam 2 dni!

Takie są twarde realia. Dobrze, że o nich piszesz. Opieka nad sędziwym człowiekiem, to nie jest trzymanie siwego gołąbka za rączkę. Sprawa wygląda nader brutalnie i prozaicznie. Niewiele osób stać psychicznie, żeby podołać przyjętemu obowiązkowi. Według mnie żaden opiekun bez zmiennika nie jest w stanie poprawnie pełnić funkcji opiekuńczych. To co piszę, wynika z mojej praktyki.

lusia55 09-05-2013 09:15

Masz racje to nie jest trzymanie siwego gołąbka za rączkę - każdy człowiek chce decydować o wszystkim, a przede wszystkim stary ; bo mu się wydaje, że ma do wszystkiego prawo - ze względu na wiek.
Dlatego zgadzam się, że to ciężka psychiczna praca dogodzić niezadowolonej z niczego starszej osobie.
Piszę o tym bo taka jest moja mama!

annagutowska5 17-05-2013 17:10

Witam też szukam samotnego pana w wieku 70 do75 lat

hutkow 19-02-2014 18:16

Po przeczytani tego wątku ogarnęła mnie chandra,czy to wszystko przede mną na serio.Jak to dobrze,że ma dwie kochające córki.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:58.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.