Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Humor, zabawa (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-humor-zabawa-113.html)
-   -   Kawiarenka "SUNSHINE & TADEUSZ" (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/humor-zabawa/t-kawiarenka-quotsunshine-amp-tadeuszquot-7304-print.html/)

granny 07-03-2009 18:50

Gerhatku, gdyby tak było wszędzie, to nie docenilibyśmy spokoju tego baru i jego wyjątkowości.
To tak samo jak ze szczęściem, nie będziesz umiał go docenic, póki nie zaznasz także nieszczęścia. Ktoś to mądrze wymyślił.
A teraz poproszę sok pomidorowy, mój ulubiony. Dziękuję.

granny 07-03-2009 23:36

No nie, godzina jak na sobotę w sam raz by wybyc z domu i posiedziec w knajpie, barze, kawiarni, co kto woli, a tu towarzystwo chyba w pieleszach domowych, robią na drutach, oglądają wiadomości o kryzysie w USA, o naszym wolą nie myślec albo może zadowalają swoje żony, to by było nie najgorsze. Chyba się napiję kakao na dobranoc. Muszę go sama przygotowac, bo barman o tej porze, to już przewraca się pewnie na drugi bok, za to wstaje skoro świt, wtedy, kiedy ja się przewracam na drugi bok.

tadeusz50 08-03-2009 05:59

Dzień dobry
Masz rację granny o tamtej porze to ja już sobie smacznie pochrapywałem. Ale teraz jest z pewnością odwrotnie, ja już na nogach a Ty sobie słodko śpisz. Wstaniesz to bar będzie otwarty i kawa gotowa. Właśnie na taką już gotową i wyśmienitą kawę serdecznie zapraszam. Miłego dnia niedzielnego pełnego humoru. Pogodę może pominę bo zapowiada się nieciekawie

Iluzja 08-03-2009 06:05

Witaj Tadziu, ja na razie na soczek. Z godzinke, dwie wpadne na kawe.
Milego dnia wszystkim zycze...

aannaa235 08-03-2009 06:08

Witam barowiczów w śnieżny poranek
Tadeusz - Jedni kładą sie spać drudzy wstają i tak trzymać.
Dla tych co juz wstali proszę o mocna z mlekiem.
Miłej niedzieli wszystkim

mimoza 08-03-2009 06:28

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
Tadeuszu poproszę o kawkę z mleczkiem
mocną i gorącą - u Ciebie najlepsza. Cz

tadeusz50 08-03-2009 06:50

Witam
Jestem po jednym z tych przymusowych spacerów. Tam za oknem jest brzydko, siąpi mżawka, zimno, wiatr. Teraz gorąca herbata i szykowanie do małej i szybkiej przeprowadzki.

babciaela 08-03-2009 07:58

Witam witam,a gdzie to się przeprowadzasz?Masz z nami być,kto nam będzie usługiwał?jak TY masz super wprawę....Podaj Tadziu moją ulubioną ale bardzo mocną...noc była niemiła...Udanej niedzieli!

zynagra 08-03-2009 08:01

witajcie czy mogę się przyłączyć do tak miłego towarzystwa. poproszę o małą kawkę i ciacho.jestem też po spacerze ze swoją sonią -emerytką. więc kawka
będzie dobra na nowy dzień.

tadeusz50 08-03-2009 08:10

Szybciutka przeprowadza jest konieczna ze względu na ilość postów 500 w tym wątku. Takie ograniczenia wprowadziła administracja już dawno temu. Nie ma co się martwić. Za moment bar będzie ponownie otwarty.

Scarlett 08-03-2009 08:11

Witajcie i mnie zaintrygowało, Tadziu gdzie się przeprowadzasz?
Możesz Tadziu to rozszyfrować. Poproszę o szatanka i pobiegam po wątkach, bo widzę, że w nocy coś się działo. Miłego dnia Kobietki.

tadeusz50 08-03-2009 08:16

BAR U SUNSHINE & TADEUSZ cz. XLVI
 
Dopiero niedawno otwierałem poprzednią i już kolej na następną XLVI część tego bardzo popularnego baru w tym klubiku. W tym barze jedną z podstawowych zasad jest brak rozmów o polityce. Druga, barman nie podaje alkoholi ale są dostępne w samoobsłudze. Trzecia zasada nie doprowadzamy do pyskówek.

Scarlett 08-03-2009 08:18

Acha już wiem, ale gapa ze mnie.

tar-ninka 08-03-2009 08:32

. . . . . . . . . . . . .
Witam wszystkich barowiczów w nowej częsci baru:D
Kwiatki przynioslam aby rosjaśnic ten dosc ponury dzisiaj dzień:D

tadeusz50 08-03-2009 08:34

Witam
.Dziękuję za kwiatki, które dziś Wam Kobietom się należą. Będzie zdecydowanie przyjemniej. Ela tez pewnie przeprowadzi dostawę słodkości . Miłego dnia miłe moje panie.

Basia. 08-03-2009 08:47

Witajcie kochani.
 
Jak zwykle wpadłam na szatanka :D za oknem zima ale fajnie jest. Miłego dnia wszystkim życzę a dla koleżanek mam kwiatki. :D Świętujemy dzisiaj moje miłe.

Nika 08-03-2009 08:53

witam serdecznie
 
1 Załącznik(ów)
Poranek bardzo brzydki-szary i mokry,ale dziś nasze babskie święto,więc nastrój radosny!Do kawy Załącznik 24529

Ajaks 08-03-2009 08:55

Oczywiście, że świętujemy. Dostaniemy dobrej kawy i same dobre słowa


Jadzia P. 08-03-2009 08:55

Witam w barze :)
Dziś u mnie pogoda paskudna....a tydzień temu mówili, że właśnie ten weekend będzie bardzo ciepły..:mad:... Jak zwykle...pomylili się.
Moje drogie barowe koleżanki....dziś mamy swoje święto....a więc świętujmy...
Szkoda tylko, że mój "Ludwik" (pamietacie jak takiego określenia używano by określić brzydką płeć ?), zapomniał o podaniu śniadanka do łóżka :mad:




jip 08-03-2009 08:58

Dla wszystkich kobiet bywających w tym barze i mających zamiar bywać, WSZYSTKIEGO CO DOBRE, CO MIŁE, CO WESOŁE i skromne kwiatki.

no a dla mnie białego turka.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:58.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.