Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Kosmetyki (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-kosmetyki-133.html)
-   -   Krem (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/kosmetyki/t-krem-626-print.html/)

arczia 27-03-2007 10:20

Krem
 
Jakiego kremu używamy? Czym się kierujemy? Ceną? Ulotką? Reklamą? A może z czyjegoś polecenia? Jednego - czy na noc i na dzień? Jakie mamy doświadczenia? Czy drogi - znaczy najlepszy - czy może płacimy za Firmę?

arczia 27-03-2007 10:41

krem - sonda
 
zagłosujmy:)

jolita 27-03-2007 10:46

prośba moderatora
 
1 Załącznik(ów)
Arciu - proponowalabym ten temat kontynuować w wątku "uroda", który niedawno założyłaś i w którym moim zdaniem tematycznie mieści się dyskusja n.t. kremów.
PozdrawiamZałącznik 448

arczia 27-03-2007 10:53

wątek "uroda" jest ogromnym workiem i raczej potrzebne są mniejsze "woreczki" na tematy powiązane z urodą, ale zgrupowane w jednym miejscu - inaczej wyjdzie bezładna mieszanina zdań o wszystkim

jolita 27-03-2007 10:59

Potem przejdziemy do szamponow, kredek, tuszów i t.d.?
To z tematów zrobi się worek - nie uważasz?

Nika 27-03-2007 11:31

Popieram Julitkę.Po co się rozdrabniać i robić zamieszanie.

admin 27-03-2007 11:32

Forum Uroda wlasnie słuzy powstawaniu takich wątków - lepiej ze kazdy z "urodowych" tematów ma swój wątek, bo łatwiej wtedy wyszukać coś co jest interesujące, zamiast szukać w postach jednego wątku. Więc spokojnie mogą powstawać wątki o kosmetykach do makijażu, manicure i innych :)

A post z sondą przypięłam tutaj, żeby jednocześnie można było gadać i głosować i żeby nie powielać wątków na ten sam temat. :)

jolita 27-03-2007 13:34

1 Załącznik(ów)
Administracjo - rozwiązanie Salomonowe - dziękujęZałącznik 458

jolita 27-03-2007 13:39

1 Załącznik(ów)
W głosowaniu nie dane mi wziąć udział, bo u mnie "żadnego" nie jest równoznaczne ze smarowaniem się masłem...Załącznik 459

arczia 27-03-2007 15:39

tak sie składa, że usiłowałam watek o kremie i głosowanie umieścić w obecnej formie, ale z braku umiejętności sonda wyszła mi oddzielnie. Miałam nadzieję, ze admin pomoże - jako i tak sie stało:) Teraz już umiem połączyć wątek z sondą i kłopotu nie będzie.

Tak właśnie - miałam zamysł porozmawiać o szamponach oddzielnie, o kredkach oddzielnie i osobno o balsamach. Przecież to sama przyjemność pogadać szczegółowo.

Szkoda, że Jolitko nie znalazłaś dla siebie opcji w sondażu, choć wydawało mi sie, ze wszystkie możliwości wyczerpałam. Nie brałam po uwagę opcji, że można NICZEGO nie stosować - a nawiasem mówiąc, masło to stary znany kosmetyk i znam osoby stosujące:)

jolita 27-03-2007 19:01

To przy następnych sondach kosmetykowych zamawiam opcję "niczego" żebym nie czuła się dyskryminowana...

Basia. 27-03-2007 21:53

Co sądzicie o kosmetykach firmy Ziaja?

Nika 27-03-2007 22:13

Chyba nam się rozmydlił nieco wątek o urodzie! Nie wiem, gdzie posty zamieszczać na ten temat- tu krem..tu....???!!!

an_inna 27-03-2007 22:19

Też poproszę o dodatkową kategorię :) Jestem tego warta, ale przecież wiem, że najdroższe nie znaczy najlepsze!
Kupuję kremy Vichy - firma owszem jest, ale przecież nie kosztuje 500PLN (a może są jeszcze droższe?). Nie uważam, że płacę za firmę, sprawdziłam - działa!

admin 27-03-2007 22:26

Cytat:

Napisał jolita
W głosowaniu nie dane mi wziąć udział, bo u mnie "żadnego" nie jest równoznaczne ze smarowaniem się masłem...Załącznik 459


Prosze uprzejmie :) jest nowa opcja

arczia 27-03-2007 22:47

Vichy
 
Cytat:

Napisał an_inna
Też poproszę o dodatkową kategorię :) Jestem tego warta, ale przecież wiem, że najdroższe nie znaczy najlepsze!
Kupuję kremy Vichy - firma owszem jest, ale przecież nie kosztuje 500PLN (a może są jeszcze droższe?). Nie uważam, że płacę za firmę, sprawdziłam - działa!


Vichy wcale nie jest takim tanim kremem dla większości emerytek, zwłaszcza tych z "budżetówki" to wydatek ok. 90 zł, a ze słoiczka szybko ubywa. A jeśli weźmiemy pod uwagę, że trzeba mieć 2 - na dzień i na noc - to wydatek może sięgać 1/3 dochodów. Dla mnie "średnia półka" to wydatek 30-50 zł

arczia 27-03-2007 22:49

Jolitko
 
Cytat:

Napisał jolita
To przy następnych sondach kosmetykowych zamawiam opcję "niczego" żebym nie czuła się dyskryminowana...


zapędziłaś się... mydło, to TEŻ kosmetyk :)

arczia 27-03-2007 22:52

nic się nie rozmydliło
 
Cytat:

Napisał nika
Chyba nam się rozmydlił nieco wątek o urodzie! Nie wiem, gdzie posty zamieszczać na ten temat- tu krem..tu....???!!!


Na 3 pozycji w spisie wątków - jest temat Uroda -ogólny.
W TYM TU miejscu piszemy WYŁĄCZNIE o kremach

arczia 27-03-2007 22:57

Ziaja
 
Cytat:

Napisał Basia
Co sądzicie o kosmetykach firmy Ziaja?


Nie mam złych doświadczeń - może nie należą do excluzywnych, ale ich jakość systematycznie się poprawia, opakowania też. Czasem po nie sięgam -zwłaszcza, gdy zaszaleję z czymś drogim, to potem dla równowagi - można coś tańszego, by małżonek nie dostawał zawału :)

POLA 27-03-2007 23:21

Powymądrzam się
 
trochę, Ameryki nie odkryję, ale powiem: krem jest bardzo indywidualną "maścią" i to, co jednej klientce służy, innej nie musi. Testowałam kiedyś krem z wyższej półki - podrażniał, choć producent zaklinał, że świetny. Widać nie dla mnie. Aktualnie korzystam z produktów Y.R., na razie.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:04.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.