Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Różności (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-roznosci-121.html)
-   -   ...Witaj...Przedstaw sie ...cz. 6. (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/roznosci/t-...witaj...przedstaw-sie-...cz.-6.-7417-print.html/)

tar-ninka 08-06-2010 19:47

...Witaj...Przedstaw sie ...cz. 6.
 
Serdecznie witam wszystkich nowo przybyłych forumowiczów

Prosze o przedstawienie się .. :D
Poniewaz mamy tu zwyczaj świętować urodziny naszych Seniorkow
Prosimy o podanie daty urodzin ..wystarczy miesiąc i dzień.

Zyczę wszystkim nowym członkom naszej Senior Cafe
wspaniałej zabawy i nawiazania wielu przyjazni.

jagienka55 24-06-2010 21:52

Cytat:

Napisał tar-ninka
Serdecznie witam wszystkich nowo przybyłych forumowiczów

Prosze o przedstawienie się .. :D
Poniewaz mamy tu zwyczaj świętować urodziny naszych Seniorkow
Prosimy o podanie daty urodzin ..wystarczy miesiąc i dzień.

Zyczę wszystkim nowym członkom naszej Senior Cafe
wspaniałej zabawy i nawiazania wielu przyjazni.



Witam wszystkich serdecznie.Jestem tutaj,,raczkująca,, Pozdrawiam-Jagoda z Sieradza. ur.16.04 :)

tadeusz50 25-06-2010 05:53

Cytat:

Napisał jagienka55
Witam wszystkich serdecznie.Jestem tutaj,,raczkująca,, Pozdrawiam-Jagoda z Sieradza. ur.16.04 :)

Witaj jagienka55
Witaj i czuj się dobrze w KSC, bardzo miłego pobytu.:D :D
Każdy kiedyś raczkował

sellenhel 25-06-2010 18:16

Witaj Jagienko 55
 
Miło mi powitać Cię w seniorkowej rodzince :)
Baw się z nami dobrze,jeśli czegoś nie wiesz to nie krępuj się
i pytaj o wszystko a zawsze ktoś pośpieszy z pomocą
.

maja59 29-06-2010 13:32

Jestem nowa, na razie rozglądam się, witam wszystkich.

tadeusz50 29-06-2010 13:37

Cytat:

Napisał koala
Jestem nowa, na razie rozglądam się, witam wszystkich.

Witaj koala gdzieś za świata. Rozejrzyj się i baw się dobrze. Pozdrawiam.

Doc 29-06-2010 15:04

Witaj
 
Cytat:

Napisał koala
Jestem nowa, na razie rozglądam się, witam wszystkich.

Witaj koala.Dobrze się rozejrzyj zanim się gdzieś "zakotwiczysz"Tym bardziej że jak widzę masz zdecydowane poglądy i swojego kandydata na prezydenta przywiozłaś.Szkoda że tak póżno u nas już druga tura.A tak nawiasem Panda to Ona czy On?:)

sellenhel 06-07-2010 22:12

Witaj Koalo :)
Nie bój się bo nie wszyscy są tacy zgryźliwi :)
Baw się dobrze i śmiało pytaj jeśli masz jakieś wątpliwości ;)
Jeszcze się nie zdażyło żeby ktoś nie pomógł,napewno znajdziesz jakieś tematy które Cię zainteresują .Pozdrawiam Cię.

alodia1949 09-07-2010 21:17

daty
 
urodziny obchodzę 23 stycznia, a imieniny 5 maja i nie mam na imię Waldemar:)

tadeusz50 09-07-2010 21:21

Cytat:

Napisał alodia1949
urodziny obchodzę 23 stycznia, a imieniny 5 maja i nie mam na imię Waldemar:)

Witaj Waldemarze w gronie seniorów, kolejny facet bo tu nas maleńko

Scarlett 09-07-2010 21:23

Tadeuszu, Waldek nie ma na imię Waldemar:D :D
Wydaje mi się, że to kobietka:D :D

sellenhel 09-07-2010 21:28

Cytat:

Napisał tadeusz50
Witaj Waldemarze w gronie seniorów, kolejny facet bo tu nas maleńko

No to ja już nie wiem czy alodia to Waldemar :rolleyes:
czu też odwrotnie.

Witaj alodio Waldemarze ,baw się z nami dobrze na seniorku jak i my się bawimy.Życzę powodzenia i wielu nowych przyjaźni;)

tadeusz50 09-07-2010 21:28

Fakt, Elu zagapiłem się dziękuję za uwagę ale i tak witam alodie1949

sellenhel 09-07-2010 21:31

Cytat:

Napisał tadeusz50
Fakt, Elu zagapiłem się dziękuję za uwagę ale i tak witam alodie1949

No to i ja soorrki za małe fopa ;) zawędrowałam nawet na profil alodii z którego niestety nic nie wynika ;) bardzo tajemnicza jednym słowem ale witaj alodio wśród seniorkowej rodzinki.

wedrowiec 11-07-2010 00:25

Cytat:

Napisał jagienka55
Witam wszystkich serdecznie.Jestem tutaj,,raczkująca,, Pozdrawiam-Jagoda z Sieradza. ur.16.04 :)



Wszystkich pozdrawiam
i Się przedstawiam:

Mę?żczyzna bardziej niż samiec;( coraz więcej czasu pochłania mi golenie).
Wiek? Niezgodny z metrykalnym.
Dylemat być czy mieć rozwiązałem już dawno, na niekorzyść mieć. Niczego nie zabiorę z sobą w ostatnią drogę. A umiera się za friko.
Zabawy w EGO już przerobiłem, ten rodzaj masażu odpuszczam. Taki więcej gawędziarz ludowy:
(chociaż trochę w życiu "umoczyłem". Usposobienie polemiczne, lubię nieagresywnie konfrontować poglądy. Wymiana opinii stymuluje mój proces myślenia.Rajcuje mnie. Bronię swoich racji ale bacznie oceniam poglądy adwersarza.Jak jest lepszy przyznaję.Uczę się ; o wiele za wolno. Od przekonań nie odstępuję!

Plusy Dodatnie: - Ironiczny dystans wobec siebie i świata, bez popadania w cynizm.Pewien rodzaj donkiszoteryjno-harcerskiego nieuleczalnego nawiedzenia na temat: Dobro, Piękno, Mądrość i Prawda.No bo przy czymś trzeba się upierać, choćby do zdechu...Bo inaczej po co żyć?

Plusy Ujemne: - ograniczone zaufanie do bliźniego swego ( do 3-ciej "skuchy"), uczuciowość(nad) podobno inteligentna..

Faza realizacji Planu "B".Ankiety personalnej wypełniać nie zamierzam. Intencje mam czyste!

Pozdrawiam Wszystkich FOROWICZOW

Doc 11-07-2010 07:03

No no...
 
Cytat:

Napisał wedrowiec
Wszystkich pozdrawiam
i Się przedstawiam:

Mę?żczyzna bardziej niż samiec;( coraz więcej czasu pochłania mi golenie).
Wiek? Niezgodny z metrykalnym.
Dylemat być czy mieć rozwiązałem już dawno, na niekorzyść mieć. Niczego nie zabiorę z sobą w ostatnią drogę. A umiera się za friko.
Zabawy w EGO już przerobiłem, ten rodzaj masażu odpuszczam. Taki więcej gawędziarz ludowy:
(chociaż trochę w życiu "umoczyłem". Usposobienie polemiczne, lubię nieagresywnie konfrontować poglądy. Wymiana opinii stymuluje mój proces myślenia.Rajcuje mnie. Bronię swoich racji ale bacznie oceniam poglądy adwersarza.Jak jest lepszy przyznaję.Uczę się ; o wiele za wolno. Od przekonań nie odstępuję!

Plusy Dodatnie: - Ironiczny dystans wobec siebie i świata, bez popadania w cynizm.Pewien rodzaj donkiszoteryjno-harcerskiego nieuleczalnego nawiedzenia na temat: Dobro, Piękno, Mądrość i Prawda.No bo przy czymś trzeba się upierać, choćby do zdechu...Bo inaczej po co żyć?

Plusy Ujemne: - ograniczone zaufanie do bliźniego swego ( do 3-ciej "skuchy"), uczuciowość(nad) podobno inteligentna..

Faza realizacji Planu "B".Ankiety personalnej wypełniać nie zamierzam. Intencje mam czyste!

Pozdrawiam Wszystkich FOROWICZOW

O rany,wyśnić wymarzyć partner do dyskusji.Z takim życiorysem chętnie Cię przyjmą na każdy wątek.Tylko nie "właż"w Politykę tam trzeba być gruboskórnym.;)

sellenhel 11-07-2010 19:27

Witaj wędrowcze na seniorku
 
Ale skrupulatnie się przedstawiłeś ;) Jestem pełna podziwu bo z takimi detalami plusów i minusów jeszcze nikt się nie promował.Baw się dobrze wędrowcze a czasami przysiądź na jakimś wątku żeby odsapnąć ;) Pozdrawiam cię i życzę powodzenia.

wedrowiec 12-07-2010 11:15

Cytat:

Napisał Dociekliwy
O rany,wyśnić wymarzyć partner do dyskusji.Z takim życiorysem chętnie Cię przyjmą na każdy wątek.Tylko nie "właż"w Politykę tam trzeba być gruboskórnym.;)


Dzieki za mile przyjecie:)

wedrowiec 12-07-2010 11:17

Cytat:

Napisał sellenhel
Ale skrupulatnie się przedstawiłeś ;) Jestem pełna podziwu bo z takimi detalami plusów i minusów jeszcze nikt się nie promował.Baw się dobrze wędrowcze a czasami przysiądź na jakimś wątku żeby odsapnąć ;) Pozdrawiam cię i życzę powodzenia.


Dzieki za mile przyjecie i komplementa. Wzajemnie, pozdrawiam Pania:)

alodia1949 12-07-2010 16:03

powitanie
 
Dziękuję bardzo za miłe przywitanie. Z mojego profilu nie wynika, że jestem kobietą? Jakaż tajemnicza ze mnie osoba :) . Nawet nie podejrzewałam. Zaraz sprawdzę. A pókii co zapraszam na mój blog: http://kotnagalezi.blox.pl. Pozdrawiam wszystkich miło;)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:08.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.