Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Uniwersytety Trzeciego Wieku (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-uniwersytety-trzeciego-wieku-111.html)
-   -   UTW w Krakowie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/uniwersytety-trzeciego-wieku/t-utw-w-krakowie-491-print.html/)

Ditta 21-02-2007 10:05

UTW w Krakowie
 
Czy ktoś może wie szczegóły na temat UTW w Krakowie?
Wysłałam do nich już 3 maile i nie doczekałam się odpowiedzi nie mam możliwości zatelefonować, a chciałabym wiedziec jak najwięcej szczegółów, może ktoś wie?

Nella 22-02-2007 16:02

Spróbuj poszukać przez Google >> Uniwersytet Trzeciego Wieku w Krakowie.Pełnomocnikiem Rektora ds.UTW jest p.Helena Więckowska e-mail: utw.@go2.pl

Nella 22-02-2007 16:12

...i jeszcze strona internetowa UTW w Krakowie: www.uj.edu.pl.Tam na pewno znajdziesz potrzebne Ci informacje.

Ditta 22-02-2007 17:55

Dzieki, ale ja własnie i na ten mail napisałam i nie dostałam odpowiedzi juz na 3 maile chyba od ponad miesiaca i znam te strone, ale na tej stronie prawie nic nie jest napisane, ani ile trwaja zajecia w tygodniu, ani jakie sa wykłady - a to jest najwazniejsze.Nie mam mozliwosci innego kontaktu niz mailowy, a ten mail niestety nie działa.

Nella 22-02-2007 18:39

Postaram się jeszcze czegoś poszukać

Nella 22-02-2007 19:22

cd.
 
Cytat:

Napisał Ditta
Dzieki, ale ja własnie i na ten mail napisałam i nie dostałam odpowiedzi juz na 3 maile chyba od ponad miesiaca i znam te strone, ale na tej stronie prawie nic nie jest napisane, ani ile trwaja zajecia w tygodniu, ani jakie sa wykłady - a to jest najwazniejsze.Nie mam mozliwosci innego kontaktu niz mailowy, a ten mail niestety nie działa.

Wejdz na stronę http://utw.plJest tam mnóstwo informacji,a także Forum.Może tam ktoś odpowie na Toje pytania.

Ditta 22-02-2007 20:47

Dzieki Nella
 
Dzieki, napisałam pytanie na forum, moze sie czegos dowiem.

Ditta 26-02-2007 15:14

No i niestety!
Na tamtym forum nikt mi nie odpowiedział, mailem równiez, a wysłałam jeszcze raz. Zupełnie tego nie rozumiem mamy XXI wiek internet i korespondencja mailowa jest zupełna normalką w obecnym swiecie a UTW powinien jak najbardziej propagowac i siebie i nowoczesnosc. A tu UTW i to jeszcze w miescie Krakowie podając na swojej stronie adres mailowy do korespondencji - po prostu - nie odpowiada. Zupełnie tego nie rozumiem. Przykre to jest.

Nella 26-02-2007 23:08

Poczekaj jeszcze.Może ktoś z Forum odezwie się.A może na tej stronie są jeszcze inne adresy?Napisz wszędzie.

Nella 04-03-2007 18:08

Cytat:

Napisał Ditta
No i niestety!
Na tamtym forum nikt mi nie odpowiedział, mailem równiez, a wysłałam jeszcze raz. Zupełnie tego nie rozumiem mamy XXI wiek internet i korespondencja mailowa jest zupełna normalką w obecnym swiecie a UTW powinien jak najbardziej propagowac i siebie i nowoczesnosc. A tu UTW i to jeszcze w miescie Krakowie podając na swojej stronie adres mailowy do korespondencji - po prostu - nie odpowiada. Zupełnie tego nie rozumiem. Przykre to jest.

Ditto,czy udało Ci się nawiązać kontakt z kimś z UTW w Krakowie?Z tego czego dowiedziałam się z prywatnych postów,to w Krakowie rzeczywiście sytuacja jest nieciekawa.:rolleyes:
A może wybierz jakieś zajęcia na Festiwalu Progressteron w Krakowie?

Ditta 05-03-2007 10:56

Niestety...
 
Niestety dalej nikt z UTW w Krakowie mi nie odpowiedział na zadnego maila.
A jezeli chodzi o warsztaty PROGESSTERON to ich program - ta tematyka po prostu mnie nie interesuje, sadze ze jest dla kobiet znacznie młodszych. Ja po prostu chce wykładów na tematy nauki.I na dodatek PROGESSTERON jest płatny w przeciwienstwie do UTW a dla mnie jest to problem.

Nella 06-03-2007 00:11

No to może wyślij list polecony za dowodem doręczenia?Może ten UTW w Krakowie to taki bardziej staroświecki jest?

Ditta 07-03-2007 16:20

Hmmm to dziwne...
 
Hmmm z tym UTW w Krakowie to przedziwna sprawa. Moja znajoma była tam osobiście w godzinach urzędowania. Nie dowiedziała się zupełnie niczego....oni teraz nic nie wiedzą tylko dopiero w czasie rekrutacji w maju.
Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, przecież powinni miec jakis program czy jakis plan.

BUNIA 07-03-2007 19:04

Jestem sluchaczka UTW w Bielsku_Bialej.Spotkania -wyklady odbywaja sie w poniedzialki,Na poczatku semestru otrzymujemy harmonogram zajec ,Np.w ostatni poniedzialek yl yklad na temat Prawa Karnego w formie zbeletryzowanej i jakiez bylo moje zdziwienie ze wykladowca byl profesor u ktorego . ... dawno dawno temu zdawalam egzamin na USL
oczywiscie z tegoz prawa.Sa zajecia,i rowniez z historii malarstwa,kina/Dla czujacych potrzebe ruchu sa prowadzone zajecia z gimnastyki oraz korzystanie z plywalni ,Duzo spotkan - jutro ide na koncert ZIMMERMMANA ktory odbywa sie w teatrze a w sobote jest koncert p.Brodnickiej.Bardzo sie ciesze ze dalam sie namowic kolezance ze studiow i chetnie uczestnicze w zajeciach.A tak w ogole to juz sama atmosfera sali wykladowe "dodaje skrzydel" i przywodzi ...wspomnienia.

BUNIA 14-03-2007 19:01

UTW w Krakowie trzeba reanomowac a tymczasem przyhedzcie do Bielska na wyklady. Poniedzialkowy temat to Henryk Sienkiewicz i jego obecnosc we wspolxczesnosci> tzn, filmie.teatrze, a nawet reklamach />ociec prac > a nawet kulisy otrzymania Nagrody Nobla .Bardzo ciekawe.Pozdrawiam.

BUNIA 14-03-2007 19:01

UTW w Krakowie trzeba reanomowac a tymczasem przyhedzcie do Bielska na wyklady. Poniedzialkowy temat to Henryk Sienkiewicz i jego obecnosc we wspolxczesnosci> tzn, filmie.teatrze, a nawet reklamach />ociec prac > a nawet kulisy otrzymania Nagrody Nobla .Bardzo ciekawe.Pozdrawiam.

bogda 25-03-2007 18:00

Ja uczęszczam na UTW w Częstochowie, są u nas trzy filie, ale najlepsza jest ta najstarsza przy WSP. Na początku roku dostajemy plan zajęć na cały rok. Wykłady mamy w czwartki. Poza tym nauka języków, gimnastyka, basen, zajęcia z plastyki i z informatyki. Bardzo zależało mi na informatyce, interesuje mnie też malarstwo, ale z powodu pracy na 1/2 etatu nie pasują mi godziny, bo te zajęcia są do południa. Ale jak przestanę pracować to sobie poszaleję. :) Acha, mamy też wyjścia do teatru, filharmonii, oraz od czasu do czasu imprezy rozrywkowe (np.balety) :)

Nella 26-03-2007 00:33

No,no...Szczególnie te balety są intrygujące.

an_inna 26-03-2007 09:04

do bogdy
 
Cytat:

Napisał bogda
Ja uczęszczam na UTW w Częstochowie, są u nas trzy filie, ale najlepsza jest ta najstarsza przy WSP. Na początku roku dostajemy plan zajęć na cały rok. Wykłady mamy w czwartki. Poza tym nauka języków, gimnastyka, basen, zajęcia z plastyki i z informatyki. Bardzo zależało mi na informatyce, interesuje mnie też malarstwo, ale z powodu pracy na 1/2 etatu nie pasują mi godziny, bo te zajęcia są do południa. Ale jak przestanę pracować to sobie poszaleję. :) Acha, mamy też wyjścia do teatru, filharmonii, oraz od czasu do czasu imprezy rozrywkowe (np.balety) :)

No balety baletami, ale całość świetnie brzmi. Też bym tak chciała. Może przenieść się na emeryturę do Częstochowy;)

bogda 27-03-2007 19:32

Aniu... serdecznie zapraszam, chociaż niektórzy mówią że nasze miasto to dziura, ale ja je i tak lubię i chyba nie chciała bym się gdziekolwiek przeprowadzać.... no chyba że do Krakowa...
Pozdrawiam :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:20.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.