Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Polityka (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-polityka-114.html)
-   -   A To Polska Właśnie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/polityka/t-a-to-polska-wlasnie-7459-print.html/)

pluto37 13-02-2011 20:46

Cytat:

Napisał Jarosław II
Mnie chodzi o postać która pojechała uzdrawiać struktury w Świętokrzyskim z ramienia JarKacza ta sama co rozwaliła struktury samoobrony i ma to w swoim życiorysie. Ubiera się na czerwono w ramach solidarności z inna postacią, równie niesympatyczną.


JarosławieII!
A nie możesz precyzyjniej?
W przypadku opisanym przez Ciebie małpy maja prawo uznac, że usiłujesz je obrazić. Szczególnie te naczelne.

amelia 13-02-2011 20:51

Cytat:

Napisał Kazik
Kto się z nami będzie liczył, jak MSZ "płynie z nurtem", podczas gdy inni walczą o interes własnego kraju.
A urzędasy doradcy nie czytają zagranicznych gazet? Mogli Donka uprzedzić na trzy dni przed szczytem.



Mysle, ze nasi pracowici europarlamentarzysci z PiSu,
np. Czarnecki, Migalski, Kurski i Ziobro, oderwa sie na chwile od blogowania i nie dopuszcza do zatwierdzenia takiej niesprawiedliwosci:D :D
Wszak to oni tam maja pilnowac naszych interesow a nie lansowac sie na blogowiskach.
No nie Kazik?;)

pluto37 13-02-2011 20:55

Cytat:

Napisał Hypatia
10.000 postów za nami !


To z okazji zamknięcia przez Ciebie jubileuszowego pudełka z zabawkami i otwarcia przeze mnie nowego należy nam sie kielutek przyzwoitego trunku.
Za prehistorii był taki program radiowy z Katowic co sie nazywał "Czelotka" czy jakoś tak i kończył sie ślunskim wezwaniem które brzmiało chyba Pyrsk!!! Ludkowie!!
Zawsze wydawało mi sie, że to jakis odpowiednik Na Zdrowie!
Wsio ryba! Ale ...Najlepszego!

Kolczuga 13-02-2011 20:57

Cytat:

Napisał Hypatia
10.000 postów za nami !




....a wyniklo cos z tego?:D

Kazik 13-02-2011 21:00

Grabarczyk lokomotywą Platformy w Łodzi, czyli nomen omen
 
Wystawiając ministra infrastruktury na szczyt listy wyborczej w mieście Łodzi, władze Platformy Obywatelskiej dokonały rzadkiej sztuki w polityce. A mianowicie chodzi o to, że osiągnięto doskonałą harmonię pomiędzy formą a treścią, co nawet najwybitniejszym artystom zdarza się niezmiernie rzadko.

Lokomotywa wyborcza bowiem każdemu skojarzy się natychmiast z kolejami państwowymi, którymi zawiaduje Cezary Grabarczyk. Wszyscy mają jeszcze w pamięci niespotykany horror na dworcach i w pociągach sprzed kilku tygodni, który rozegrał się właśnie pod auspicjami ministra, który teraz ma pociągnąć Platformę w mieście Łodzi. Minister był tak zajęty budową autostrad, że zapomniał o rozkładach jazdy pociągów i zanim sobie przypomniał, rozpętało się piekło na torach, dworcach i w poczekalniach.
http://niezalezna.pl/5481-grabarczyk...yli-nomen-omen
Co ta lokomotywa pociągnie jak zaPOmną dołączyć wagony? Może sama "lokomotywa" nie przejedzie, jak wyborcy skasują nieudacznika.

Jarosław II 13-02-2011 21:01

Cytat:

Napisał amelia
Mysle, ze nasi pracowici europarlamentarzysci z PiSu,
np. Czarnecki, Migalski, Kurski i Ziobro, oderwa sie na chwile od blogowania i nie dopuszcza do zatwierdzenia takiej niesprawiedliwosci:D :D

Oni znają tylko język szrechewdecheresztenamigi niedouki na zsyłce.

nair 13-02-2011 21:04

10000 postów za nami
 
Cytat:

Napisał Hypatia
10.000 postów za nami !


I zobacz ile idiotyzmów można napisać

waclaw46 13-02-2011 21:09

Cytat:

Kazik napisał-o widzisz Wacek46, że jak pisałeś po wyznaczonej linii [przeciw Pis] to byleś "cacy". A mała wychyłka i już masz "w ucho" od pluto37.
Kazik ja nie mam problemów,i mam swoje zdanie a zmieniam jak argumenty są zasadne. A bicie piany mnie nie interesuje Nie popieram PiS- u bo nie odpowiada mi ideologia nacjonalistyczna i populistyczne programy gospodarcze i ciągłe zabawy każdego 10 każdego miesiąca, mnie to nie podnieca i ja nie dostaję szczytowania na cmentarzu .Platforma podchodzi zachowawczo do reform i wpatrzona jest w słupki poparcia.Decyzje trybunału konstytucyjnego wskazuje ze skrzydło klerykalne wzięło górę i chcą się dogadać a kościołem który ma wpływ na niemyślący elektorat.Do tego pokrętna dyskusja o emeryturach i zwalanie na OFE.Dla mnie przedstawiciel rządu powinien wiedzieć o czym mówi już to raz tłumaczyłem że za zarządzanie odpowiada Powszechne Towarzystwo Emerytalne Spółka Akcyjna.Jeżeli wszystko się myli rządowi opozycji też to o czym z tym niedoinformowanym towarzystwem można gadać w sejmie i rządzie.Problem to ja widzę w karłowatej opozycji i braku dyskusji o sprawach gospodarczych mających wpływ na standard naszego życia.
Kazik ja przestałem pisać na tym forum o OFE/PTE bo tak naprawdę to ta sprawa nikogo nie interesuje bo nikt z seniorów z tego systemu nie korzysta i o czym tu dyskutować.
Natomiast byłem dzisiaj uczestnikiem panelu na temat służby zdrowia jeszcze nie spotkałem się z tak impulsywną reakcją słuchaczy na prawdę która jest gorzka,a wymagania każdy by chciał mieć niewspółmierne do nakładów.Kapitalizm to nie socjalizm i różnice społeczne są i będą ,natomiast wielu seniorom zdaje się że Kapitalizm to taka modyfikacja socjalizmu,ale takiego ustroju nie ma.

Hypatia 13-02-2011 21:12

Z okazji 10.000 postów dedykuję nam wszystkim ,a niektórym w szczególności następujący aforyzm ,którego autorem jest Winston Churchill .
"Mówca powinien mieć na uwadze nie tylko to ,aby wyczerpać temat ,ale również to ,aby nie wyczerpać słuchaczy !

No to za te 10.000 ! :D



Najważniejsze ,aby najważniejsze było to co najważniejsze !

Kazik 13-02-2011 21:12

Cytat:

Napisał amelia
Mysle, ze nasi pracowici europarlamentarzysci z PiSu,
np. Czarnecki, Migalski, Kurski i Ziobro, oderwa sie na chwile od blogowania i nie dopuszcza do zatwierdzenia takiej niesprawiedliwosci:D :D

Już dopuszczono. Buzek też nie pomógł. Pomysł był Niemiecko-Francuzki, a głosowały "za" państwa z walutą €. Piątka największych ma siłę głosu pozostałych. To się nie zmieni.

Ciekawe czy Grecja też była "za". Zresztą z poziomem zadłużenia i wysokością corocznego deficytu, to już ich doganiamy.

maja59 13-02-2011 21:14

Cytat:

Napisał Kolczuga
Rozumiem ,ze przepisy ruchu drogowego to dla Ciebie tez przymus,olewasz je totalnie.:D Mam nadzieje ,ze nie masz prawa jazdy....:D :D

Mam i bezkolizyjnie jeżdżę od trzydziestu paru lat, pewnie los czuwa nad anarchistką:)

eledand 13-02-2011 21:18

Witaj
 
Cytat:

Napisał Kazik
Poczekam bo interesuje mnie Twoja wypowiedź, że księża w szpitalu zaglądają w karty [dokumenty] pacjentów. Chętnie posłucham od Ciebie co tam mogą znaleźć. Jeżeli rzeczywiście zaglądają.

Było to w znanej Klinice Warszawskiej i muszę przerzucić minimum 500 postów,ale odpowiem Tobie "cytatem".
Co chorego bardzo zdziwiło i prawie zaniemówił.
A wiedział cały Personel że jest APOSTATĄ.

Hypatia 13-02-2011 21:18

Cytat:

Napisał waclaw46
Natomiast byłem dzisiaj uczestnikiem panelu na temat służby zdrowia jeszcze nie spotkałem się z tak impulsywną reakcją słuchaczy na prawdę która jest gorzka,a wymagania każdy by chciał mieć niewspółmierne do nakładów.Kapitalizm to nie socjalizm i różnice społeczne są i będą ,natomiast wielu seniorom zdaje się że Kapitalizm to taka modyfikacja socjalizmu,ale takiego ustroju nie ma.


Waciu,znów ci muszę przyznać rację - cząstkowo ,ale zawsze - w zakresie dotyczącym służby chorobom i istoty kapitalizmu,ktory jak wiadomo niedoskonały,ale.......itd.


Najważniejsze ,aby najważniejsze było to co najważniejsze !

Hypatia 13-02-2011 21:28

Cytat:

Napisał eledand
Było to w znanej Klinice Warszawskiej i muszę przerzucić minimum 500 postów,ale odpowiem Tobie "cytatem".
Co chorego bardzo zdziwiło i prawie zaniemówił.
A wiedział cały Personel że jest APOSTATĄ.




Pierwsze "primo",skąd cały personel wiedział.
Drugie "primo" jeśli cały personel wiedział ,to chyba jednak nie tajemnica.
Trzecie "primo" jeśli był apostatą to znaczy ,że rozstał się z KK w sposób jawny,radykalny i dość huczny,a wiedza na ten temat nie mogła pochodzić z dokumentacji medycznej.
Nie zmienia to oczywiście faktu ,że wara komukolwiek ,choćby abp od tajemnicy lekarskiej !:mad:


Najważniejsze ,aby najważniejsze było to co najważniejsze !

POLA 13-02-2011 21:32

Kuczyński
 
rozbawił mnie w radiowej Jedynce.
O Smolarze:
Diabeł mu przykrywa mózg.:D

W tvT rodzice Gosiewskiego.
Co usłyszeliśmy?
Był wybuch bomby w samolocie.
Tusk był zadowolony, że wydarzyła się katastrofa. To było widać na twarzy premiera.
Matka ma wątpliwości, kogo włożono do trumny. Nic się nie zgadzało, wzrost i coś tam jeszcze.
Dlaczego nie pozwolono otworzyć trumny w kraju.
Coś jeszcze mówiono o prześladowaniu Gosiewskiego przez Bronka marszałka, ale nie usłyszałam dokładnie.
Ciąg dalszy o 21:40 w RM.
Odezwą się słuchacze.
Jeden już się odezwał i zadał pytanie o. dyżurnemu i wprawił go swoim pytaniem w zakłopotanie.

Co do otwierania trumien.
Abp Życiński zostanie przywieziony w zaplombowanej trumnie bez możliwości jej otwierania.
Czy PiS będzie wnosić reklamację?;)

eledand 13-02-2011 21:35

Cytat:

Napisał Hypatia
Pierwsze "primo",skąd cały personel wiedział.
Drugie "primo" jeśli cały personel wiedział ,to chyba jednak nie tajemnica.
Trzecie "primo" jeśli był apostatą to znaczy ,że rozstał się z KK w sposób jawny,radykalny i dość huczny,więc wiedza nie musiała pochodzić z dokumentacji medycznej.
Nie zmienia to oczywiście faktu ,że wara komukolwiek ,choćby abp od tajemnicy lekarskiej !:mad:

Personel wiedział że Facet jest Apostatą i nie życzy sobie żadnych wizyt w celu uzdrawiania duszy.

bronczyk 13-02-2011 21:50

Eledand w tym kraju nie ma prawa do fanaberii. Będąc na oddziale, na którym wszyscy chorzy byli w śpiączce zobaczyłam na każdym łóżku obrazek i informacje, że było ostatnie namaszczenie. Akurat chory, u którego byłam nie należał do kk. Ledwo mi się udało uspokoić rodzinę, żeby nie protestowali. Ale mnie też nie podobało się tak pojęte duszpasterstwo.

Hypatia 13-02-2011 21:51

Cytat:

Napisał eledand
Personel wiedział że Facet jest Apostatą i nie życzy sobie żadnych wizyt w celu uzdrawiania duszy.



Przyznasz chyba ,że stąd trudno wysnuć wniosek,że kapelan zaglądał do karty pacjenta.:rolleyes:
Jeszcze jedna wątpliwość ,apostatą czy agnostykiem. Agnostyków jest wielu,apostazja jest wręcz niespotykana,bo do tego to potrzeba prawdziwego hartu ducha!



Najważniejsze ,aby najważniejsze było to co najważniejsze !

wujek 13-02-2011 22:00

Kaziu,gdybym o cokolwiek chciał zapytać pana C. to zwróciłbym się do niego bezpośrednio a nie za Twoim pośrednictwem.Taki mam zwyczaj.Szkopuł w tym,że interesował mnie Twój pogląd w temacie.Jeżeli odpowiedż przekracza Twoje możliwości to elementarna rzetelność i uczciwość nakazywałyby powiedzieć to wprost.Ja nie nalegam i szczerze mówiąc nie liczyłem na nią.Jakiś czas temu już zauważyłem,że w swoich postach podajesz masę odsyłaczy, linków do treści,których sensu najwyrażniej nie pojmujesz.

eledand 13-02-2011 22:05

Cytat:

Napisał bronczyk
Eledand w tym kraju nie ma prawa do fanaberii. Będąc na oddziale, na którym wszyscy chorzy byli w śpiączce zobaczyłam na każdym łóżku obrazek i informacje, że było ostatnie namaszczenie. Akurat chory, u którego byłam nie należał do kk. Ledwo mi się udało uspokoić rodzinę, żeby nie protestowali. Ale mnie też nie podobało się tak pojęte duszpasterstwo.

W szpitalu leżałam w Katowicach ze 10 lat temu i jak widziałam że idzie położyłam na Stoliku Gazete Urbana "NIE" Mruknął pod nochalem a następnego dnia "Tyrpnął" mnie za ramie.Fuknęłam jak wściekły Pies,dopiero potem miałam spokój.
Pomimo tego Pacjentki mnie pytały;dlaczego nie chodzę na mszę.
Odpowiedż moja była taka;Pan Bóg jest wszędzie i w pokoju i w ubikacjii.A modlić mogę się do woli sama i nie potrzebuję,kogoś kto mnie będzie nakazywał,co ja mam poczyniać ze swoim Sumieniem i Duszą.
Moja to sprawa i Wooooooooooooonnnnnnnnnnnnnn.
Pozdrawiam miło Bronczyku.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:27.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.